برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 7 ?? 7
dqw
  1. C-ZeUs ?????? ??
    C-ZeUs
    هوانورد نیمه فعال-ستوان سوم
    March 2013
    OIBB-Bushehr
    210
    تعداد تشکر : 130

Question سوالات متداولِ ساخت مدل

با سلام
    نسبت به اینکه سوالات رو توی بخش عکس و فیلم نپرسیم ترجیحا بخشی رو ایجاد کردم که سوالات رو در این بخش بپرسیم.
    باتشکر
    #1 ارسال شده در تاريخ March 15th, 2013 در ساعت 14:39:38

2. C-ZeUs ?????? ??
    C-ZeUs
    March 2013
    OIBB-Bushehr
    210

??? ??? پاسخ: سوالات متداولِ ساخت مدل

??? ??? ????? ???? ???? عبدالاحد ????? ??? ??
    خوب این که خیلی راحته - باید یک فنر ضعیف که از دو طرف گیره داشته باشه در نظر بگیری و یک سمتش رو به اون سر سروو و یک سمتش رو هم به طرف دیگر سروو متصل کنی و یک قسمتش رو هم به یک جایی که متحرک نباشه متصل کنی . دفت کن که فنرت زیاد قوی نباشه که از حرکت سروو جلوگیری کنه . اگه کمی فنر رو بچرخونی جوری که هر طرف که سروو حرکت میکنه بعد از حرکت دوباره به وضعیت وسط برگرده مشکل حل میشه .

استاد عبدالاحد:منظور شما از اتصال به یک جای ثابت یا همان غیر متحرک چیه؟ممنون

#2 ارسال شده در تاريخ March 15th, 2013 در ساعت 14:43:29

3. C-ZeUs ?????? ??
    C-ZeUs
    March 2013
    OIBB-Bushehr
    210

از دوستان عزیز اگر کسی سایتی یا جایی رو سراغ داره که وسایل مدل رو میفروشن با قیمت مناسب به بنده اطلاع بده
    اگر بخام با این وضع پیش برم باید حدود300-400 تومن خرج کنم تا ساده ترین مدل رو بسازم!
    #3 ارسال شده در تاريخ March 15th, 2013 در ساعت 15:33:00

4. عابدین ?????? ??
    عابدین
    هوانورد نیمه فعال-ستوان یکم
    June 2012
    فضولی مگه؟
    329
    تعداد تشکر : 211
    ارسال هاي وبلاگ : 1

??? ??? ????? ???? ???? C-ZeUs ????? ??? ??
    از دوستان عزیز اگر کسی سایتی یا جایی رو سراغ داره که وسایل مدل رو میفروشن با قیمت مناسب به بنده اطلاع بده
    اگر بخام با این وضع پیش برم باید حدود300-400 تومن خرج کنم تا ساده ترین مدل رو بسازم!
    .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. ..............................

سلام.
    دوست گرامی شما یک سری به این سایت بزنید مطالب خوبی گیرتون میاد .(انجمن تخصصی مدل آرسی)
    من در این سایت عضو هستم.سوالی بود در خدمتم.
    ضمنا با این اوضاع گرانی وسایل مدل هم جزو کالاهای کاملا وارداتی هست و باید بسیار خرج کنید.تا مدل رو اگر واقعا علاقه دارید کامل یاد بگیرید.(توصیه بسیار اکید دارم که برای شروع کار بهتر هست که یک رادیو کنترل خوب و با قیمت خوب تهیه کنید .چون رادیوکنترل (همون فرستنده و گیرنده ) حکم قلب در مدل به حساب میان.این نکته رو فراموش نکن.جهت اطلاع شما رادیو من یک میلیون و هشتصد و پنجاه هزار تومان قیمت داره و با تلاشی که داشتم توانستن تهیش کنم.)
    به جرعت میگم من در سایت ارسی خیلی مطالب یاد گرفتم و تمام وسایل که احتیاج داشتم رو از بخش فروشگاه هایی که در تاپیک های اون وجود داره تهیه کردم.

این رو هم بگم خدمتتون ما در این انجمن بسیار با دوستان صمیمی هستیم و اکثر اساتید مدل در این انجمن از قدیمی ترین اشخاص مدل در طول تاریخ کشور از قدیم تا به امروز هستند.و با خیال راحت سوالاتتو بپرس و حتی اساتیدی وجود دارند در این انجمن که شخصا با شما تماس میگیرن و کامل در رابطه با اون مشکل یا هر چیز دیگه در رابطه با مدل کامل شما رو راهنمایی میفرمایند.من نمیخوام زیاد تعریف کنم .اما واقعیت ها رو باید گفت.

نام کاربری من در این انجمن انجمن تخصصی مدل آرسی ارباب هست.البته لاتین.سوالی بود در خدمتم.

(راستش من زیاد دیگه نمیام در ایرو سنتر چون فکر میکنم اکثر بچه های این انجمن سن و سال کمی دارند.(جسارت نباشه).یه جورایی راحت نیستم در این انجمن و بیشتر کاربران در این انجمن کلا بحثهای تیوری میکنند و عملی کاری انجام نمیدند.(البته این برداشت من هست و نظر دوستان دیگر هم محترم هست برای من).

چند وقتیه که در سایت محبوب ارسی فعالیت دارم چون همه کاربرانشون کارهای عملی در تمام زمینه های هوانوردی اللخضوص مبحث مدل .فعالیت مستمر دارن از سراسر کشور عزیزم ایران اسلامی.
    موفق باشید.یاعلی.
    #4 ارسال شده در تاريخ March 16th, 2013 در ساعت 00:47:20

5. The Following User Says Thank You to عابدین For This Useful Post:

C-ZeUs (March 16th, 2013)

6. C-ZeUs ?????? ??
    C-ZeUs
    March 2013
    OIBB-Bushehr
    210

اگر منطورت از آرسی همونیه که مال شیرازیهاست که بگم جنسش رو یکم گرون میده و من جاهای دیگه رو پیداکردم که ارزون تر از اینجا میده
    البته فعلا نمیخام بگیرم.....اول باید ساخت مدل رو یادبگیرم بعدشم خدا بزرگه و راهدراز
    در مورد رادیو مدل هم بگم...بنده اول خودمو میخام با یه هواپیما ساده بسنجم...اگر شد و دیدم می تونم میخام مدل اصلیم رو یه هواپیمای خوب حالا ترجیحا بویینگ بسازم
    ?????? ???? C-ZeUs : March 16th, 2013 ?? ???? 09:41:13
    #5 ارسال شده در تاريخ March 16th, 2013 در ساعت 09:36:18

7. عابدین ?????? ??
    عابدین
    هوانورد نیمه فعال-ستوان یکم
    June 2012
    فضولی مگه؟
    329
    تعداد تشکر : 211
    ارسال هاي وبلاگ : 1

??? ??? ????? ???? ???? C-ZeUs ????? ??? ??
    اگر منطورت از آرسی همونیه که مال شیرازیهاست که بگم جنسش رو یکم گرون میده و من جاهای دیگه رو پیداکردم که ارزون تر از اینجا میده
    البته فعلا نمیخام بگیرم.....اول باید ساخت مدل رو یادبگیرم بعدشم خدا بزرگه و راهدراز
    در مورد رادیو مدل هم بگم...بنده اول خودمو میخام با یه هواپیما ساده بسنجم...اگر شد و دیدم می تونم میخام مدل اصلیم رو یه هواپیمای خوب حالا ترجیحا بویینگ بسازم
    .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .........................

دوست عزیز هرجور خودتون صلاح میدونید.
    این رو من بگم خدمتتون من 15 سال هست که در حرفه مدل فعالیت مستمر دارم و از صفر و با قیمتهای متفاوتی شروع به ساخت و.... کردم.اگر به دنبال وسایل باقیمتهای بسیار پایینی هستید من به شما توصیه میکنم که که اصلا مدل کارنکنید بهتره.چون هی سقوط میکنید و هی بلند میشید و..... .اخرشم زده میشید.(من فروشنده جایی یا کسی نیستم و نمیخوام تبلیغ کنم ، من باب سخنان و راهنمایی های دوستانه عرض میکنم.)

این نکته همیشه به یاد داشته باشید: ارزان ترین ها در حرفه مدل مطمن ترین ها نیستند.

فروشگاه های زیادی در کشور وجود دارند که بسیار منصف و با مشتریاشون راه میان .اگر خواستید براتون پیغام خصوصی میزارم.
    مطمن باشید تمام وسایل مدل از پیچ گرفته تا رادیو کنترل و مواد مصرفی ساخت مثل فایبر گلاس و.... در همه جای ایران به یک قیمت هستند .باکمی تفاوت قیمت.(دلیل این قیمتها در مدل این است که این حرفه ، حرفه محدودی میباشید و اشخاص خاصی به دنبال این ورزش هوانوردی میرند) یا اگر هم میتونید به خارج از کشور سفر کنید میشه اکثر لوازمات مدل رو با خودتون بیارید.البته وسایلی مثل رادیو کنترل های مختلف من جمله رادیو های پیشرفته رو گمرک جلو ی ترخیصشو میگیره.که باید ب این نکته دقت بفرمایید.(البته اگر هم وارد کنید وسایل ها رو با قیمتهای داخل زیاد فرقی نمیکنه.من یک روز تصمیم به چنین کاری گرفتم دیدم از نظر اقتصادی 50-100 هزار تومن مثلا برای رادیو میصرفه.)

شما اگر حرفه مدل رو تازه شروع کردید باید به طور قطع یقین با این قیمتهای جدید هم طبیعتا شروع کنید.
    راستش من از چندین سال پیش که شروع کردم قیمتها ی مدل همیشه زیاد بودند.شاید باور نفرمایید من یک رسیور (گیرنده رادیو جی ار ) رو 9 سال پیش خریدم 70.000 هزار تومان الان هم با همون قیمت شاید هم بیشتر به فروش میرسد در کشور.

در کل کل پیشنهاد من این هست که انجمن ارسی و انجمن پرشین ارسی رو کامل مطالعه بفرمایید ، من به شما قول میدم که یک مدلر حرفه ایی خواهید شد.
    (توصیه اکید:من هم قبلا ها مثل شما فکر میکردم و میگفتم که بزارید اول با این حرفه اشنا بشم بعد میرم و وسایل مارک دار و نامبر وان شو میگیرم.همین ا رو هم کردم و دیدم ای کاش از همون اول یکم بیشتر پول هامو جمع میکردم و مثلا یک رادیو گران قیمت رو میگرفتم که حداقل تا 20 سال شایدم بیشتر اپدیت بود برام.الان این رادیویی که من دارم نزدیک به یک سال و نیم در موردش تحقیق کردم و پول هامو جمع کردم و خریدمش و با قابلیت اپدیتی که داره میتونم بگم تا سالها همیشه انلاین هست و کم نمیاره.مگر اینکه دانشمندان ناسا تصمیم قریب و الوقوع بگیرن
    )

دوست عزیز سرتو درد اوردم ولی چون دیدم دنبال این حرفه هستید به خودم وظیفه دونستم که راهنمایی تون کنم.

یاعلی.

#6 ارسال شده در تاريخ March 16th, 2013 در ساعت 10:21:23

8. C-ZeUs ?????? ??
    C-ZeUs
    March 2013
    OIBB-Bushehr
    210

ما چاکریمولی اگه من یک میلیون پول داشتم!!!!!!!!!ندارم بخذا مشکل هم فقط خرید رادیو هاشه وسایل دیگه به تقریب ارزونه
    اگر من یکی میلیون برای کل مدل خرج کنم و آخرشم دچار مشکل بشه رشکست میکنم
    من خودم الان گوشیمو دزدیدند و دچار توهم شدم
    ?????? ???? C-ZeUs : March 16th, 2013 ?? ???? 11:02:55
    #7 ارسال شده در تاريخ March 16th, 2013 در ساعت 10:31:01

???? ??? ????? ? ??????

• ??? ????????? ????? ????? ????? ????
  • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
  • ??? ????????? ???? ????? ????.
  • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
  •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran

Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0