برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 8 ?? 8
dqw
  1. سوخومجيد ?????? ??
    سوخومجيد
    هوانورد نیمه فعال-ستوان دوم
    November 2011
    NASA
    224
    تعداد تشکر : 241

فلش پرانتزی بودن پاچه مشکلی براخلبانان شکاری ایجادمیکند؟؟؟

باسلام خدمت دوستان وهمه ی اساتید...............
    یکی ازدوستانمان براخلبانی ثبت نام کرده ومشکل پای پرانتزی دارد(پاهای ایشان خیلی پرانتزی نیست) ونیمه ی دوم تیرماه 92فکرکنم برامعاینه به تهران می ره.......
    دوستان اگرشمااطلاعاتی دراین زمینه داریدواگرمی تونید کمک کنید حتما تواین بخش بگید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دوستان من نمی دونم اگرپاهاپرانتزی باشه چه مشکلی براخلبانان شکاری ایجاد می کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟حت ما تواین تاپیک مطرح کنید... منتظرنظرتون هستیم!!!
    تشکر یادتون نره..........
    #1 ارسال شده در تاريخ April 14th, 2013 در ساعت 17:59:09

2. The Following 4 Users Say Thank You to سوخومجيد For This Useful Post:

sepide98 (October 4th, 2013), setare aseman (October 4th, 2013), خلبان امین (October 12th, 2013), فانتوم-2 (April 14th, 2013)

3. dorchin ?????? ??
    dorchin
    هوانورد نیمه فعال-سروان
    July 2012
    دزفول-OIAD
    410
    تعداد تشکر : 629

??? ??? پاسخ: پرانتزی بودن پاچه مشکلی براخلبانان شکاری ایجادمیکند؟؟؟

به نظر من:
    *واسه دویدن و انجام برخی ورزش ها(بستگی داره به سنگینی ورزش) مشکل ایجاد میکنه و راه رفتن طولانی مدت ، برای این افراد خسته کننده هست
    *عدم حفظ تعادل در مواردی بسیار اندک
    ...

ضمنا یه سری حرکات وجود داره که میتونه به بهبود وضعیت این افراد کمک کنه ، به خصوص شما که میگید مشکل این دوستتون خیلی زیاد نیست
    به این دوستتون پیشنهاد کنید جدای از خلبانی ، این حرکات رو در جهت حفظ سلامتیشون انجام بدن ، چونکه پرانتزی بودن پا باعث میشه که فرد در بزرگسالی به استئو آرتریت زودرس یا همان آرتروز مفصل زانو مبتلا بشه / با آرزوی سلامتی کامل برای ایشون و موفقیتشون

میتونید در
    این سایت ، به مطالعه در این باره بپردازید
    ?????? ???? dorchin : April 14th, 2013 ?? ???? 18:38:05
    حرفهای ما هنوزناتمام...

تانگاه میكنی
    وقت رفتن است
    بازهم همان حكایت همیشگی !
    پیش از آنكه باخبر شوی
    لحظه ی عظیمت تو نا گزیر می شود
    آی...
    ای دریغ و حسرت همیشگی !

ناگهان
    چقدرزود
    دیرمیشود!

مرحوم قیصر امین پور
    #2 ارسال شده در تاريخ April 14th, 2013 در ساعت 18:20:50

4. The Following 7 Users Say Thank You to dorchin For This Useful Post:

B727 (October 3rd, 2013), Dream Bird (April 15th, 2013), Farhan (October 3rd, 2013), M.R.H (October 3rd, 2013), sepide98 (October 4th, 2013), setare aseman (October 4th, 2013), خلبان امین (October 12th, 2013)

5. iran.aseman ?????? ??
    iran.aseman
    هوانورد نیمه فعال-سرگرد
    January 2013
    OIAD
    489
    تعداد تشکر : 561
    ارسال هاي وبلاگ : 1

من شیندم توی رژه مشکل داره کلا اونایی که پاشون پرانتزیه و کف پاشون صافه برای شغل های نظامی بخصوص رژه مشکل دارن...
    OIAD

#3 ارسال شده در تاريخ April 14th, 2013 در ساعت 18:23:18

6. The Following 3 Users Say Thank You to iran.aseman For This Useful Post:

sepide98 (October 4th, 2013), setare aseman (October 4th, 2013), خلبان امین (October 12th, 2013)

7. vahidesmaili ?????? ??
    vahidesmaili
    هوانورد عادی - سرباز یکم
    October 2012
    Tehran
    12
    تعداد تشکر : 25

??? ??? ????? ???? ???? سوخومجيد ????? ??? ??
    باسلام خدمت دوستان وهمه ی اساتید...............یکی ازدوستانمان براخلبانی ثبت نام کرده ومشکل پای پرانتزی دارد(پاهای ایشان خیلی پرانتزی نیست) ونیمه ی دوم تیرماه 92فکرکنم برامعاینه به تهران می ره.......دوستان اگرشمااطلاعاتی دراین زمینه داریدواگرمی تونید کمک کنید حتما تواین بخش بگید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟دوستان من نمی دونم اگرپاهاپرانتزی باشه چه مشکلی براخلبانان شکاری ایجاد می کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟حت ما تواین تاپیک مطرح کنید... منتظرنظرتون هستیم!!!تشکر یادتون نره..........
    سلام.من فیزیوتراپیستم(کارشناس ارشد)و بعلت علاقه زیادی که به پرواز وهوانوردی دارم مطالب این سایت را میخوانم.بعنوان یه مقدمه درمورد genu varumیا پرانتزی بودن پا باید خدمتتون عرض کنم،بمنظوراینکه بدن درحرکات روزمره باصرف کمترین انرژی ،بیشترین تعادل را ایجاد کند ،تمام نیروهای عمل کننده روی آن باید از طریق محورهای استانداردی که وجوددارند حرکت کنند.ابه این ترتیب نیروهای وارده به بدن مثل نیروی عکس العمل زمینgroun reaction force(GRFبدون اسیب رساندن به ساختارهای حمایت کننده استخوانها در محل مفاصل ،ازطریق استخوانها به بردارهای فرعی تقسیم میشوندوبدین صورت تجزیه میگردند.درمورد اندامخای تحتانی،محوری که نیروها باید بطوراستاندارد از ان عبورکنند،محورمکانیکی اندام تحتانی نام دارد که یه زاویه کوچک به سمت خارج پادارد.در وضعیت پاپرانتزی این محور معکوس میشودوهرزمانیکه چنین وضعیتی در بدن اتفاق بیفتد نتایج بدی بهمراه خواهدداشت.ازجمله اینکه برای حفظ وحمایت استخوانها درمحل مفاصل باید نیروی عضلانی بیش ترازحد نرمال استفاده شود. همچنین بمرور زمان لیگامانها که وظیفه حفاظت از مفاصل را بعهده دارند دچارتخریب میشوندوبه ساختارهای دیگرهم صدمه وارد میشود ازجمله غضروف و کپسول که مفصل را مستعد التهاب و نهایتا ارتروز میکند.معمولا دربدو استخدام درمشاغلی که بدن دچار استرس بیش از حد میشه برای چنین ابنرمالیتیهایی که باعث فرسوده شدن زودهنگام بدن میشه یه کم احتیاط بخرج میدن.چون پاپرانتزی باعث اختلال در چرخه مکانیکی و انتقال نیروها در اندام تحتانی میشه،پس میتونه باعث اختلال انتقال نیروها در ستون فقرات و نتیجتا ایجاد کمردرد هم بشه.البته باید این نکته را هم یاداوری کنم که پاپرانتزی دومدل داره:نوع ساختاری(استراکچرال)که ثابته وبرای درمانش باید جراحی انجام داو و نوع عملکردی(فانکشنال)که میشه بااعمال تمرینات تقویتی و کشش برخی عضلات تاحدی انرا تصحیح کرد.اسماعیلی
    ?????? ???? vahidesmaili : April 15th, 2013 ?? ???? 16:43:43 ????: حذف شماره تلفن
    #4 ارسال شده در تاريخ April 14th, 2013 در ساعت 22:18:49

8. The Following 12 Users Say Thank You to vahidesmaili For This Useful Post:

ARF* (April 15th, 2013), امیررضا (April 15th, 2013), dorchin (April 14th, 2013), Esmaiel_F4 (October 5th, 2013), Farhan (October 3rd, 2013), IRIAF-TFB4 (October 4th, 2013), khalaban misham (October 3rd, 2013), M.R.H (October 3rd, 2013), MOHSEN.ALIKHANI (October 3rd, 2013), mohsendehnavi (August 25th, 2013), sepide98 (October 4th, 2013), سوخومجيد (April 14th, 2013)

9. khalaban misham ?????? ??
    khalaban misham
    هوانورد عادی - سرباز صفر
    October 2013
    کرج
    2
    تعداد تشکر : 1
    تعداد تشکر :Thanked 2 Times in 1 Post

دوست عزیز من 18 سالمه و بین زانوم تقریبا دو انگشت و نیم فاصله است میخواستم بدونم پام پرانتزی یه یا نه البته بسکتبالیستم و 5 سال کار کردم و هیچ مشکلی نداشتم منتظر جوابتون هستم
    #5 ارسال شده در تاريخ October 3rd, 2013 در ساعت 12:35:34

10. The Following 2 Users Say Thank You to khalaban misham For This Useful Post:

setare aseman (October 4th, 2013), خلبان امین (October 12th, 2013)

11. pilotmilad ?????? ??
    pilotmilad
    هوانورد نیمه فعال-سرگرد
    February 2013
    تبریز
    525
    تعداد تشکر : 398

برای نیروی هوایی مشکل داره ولی مسافربری نه؟؟
    #6 ارسال شده در تاريخ October 3rd, 2013 در ساعت 12:45:07

12. sepide98 ?????? ??
    sepide98
    هوانورد عادی - سرباز یکم
    August 2013
    HAMEDAN
    12
    تعداد تشکر : 224

درود
    خیلی جاها مطلب در مورد پرانتزی بودن پاها بود و من خودم هنوز نفهمیدم پا تا چه اندازه پرانتزی باشه برای مسافربری در تست پزشکی مشکلی ایجاد نمیکنه؟!

گرچه از خاکیم و خاک زیر انداز ماست...

آسمان بازیچه ی پرواز ماست...
    #7 ارسال شده در تاريخ October 4th, 2013 در ساعت 16:37:24

13. The Following User Says Thank You to sepide98 For This Useful Post:

خلبان امین (October 12th, 2013)

14. سينا حمزانلويي ?????? ??
    سينا حمزانلويي
    هوانورد نیمه فعال-سرگرد
    April 2013
    THR-BJB
    525
    تعداد تشکر : 939
    ارسال هاي وبلاگ : 2

براي مسافر بري ممكن تست در موقع استخدام در لاين مشكل ساز شود ولي در موقع دانشجويي و مديكال هاي class 1و class 2خير""
    براي شكاري هم نباشيد از فنادق يه تفنگ بيشتر بأشد
    اسمان فرصت پرواز بلند است
    ولي
    قصه اين است چه اندازه كبوتر باشيم

#8 ارسال شده در تاريخ October 4th, 2013 در ساعت 17:31:27

15. The Following 2 Users Say Thank You to سينا حمزانلويي For This Useful Post:

pilotrelative (February 6th, 2015), sepide98 (October 4th, 2013)

??????? ?????

1. سوال/ موشک های رسمی هوا به هوای اروپا ؟؟؟!!!
    ???? saman9086 ?? ????? موشک های هوا به هوا
    ????: 3
    ????? ?????: May 5th, 2013, 11:17:54
  2. دفترچه ی سوالات کنکور ارشد هوا فضا؟؟؟
    ???? ali.fatemi4 ?? ????? رشته ها و دانشگاه ها
    ????: 0
    ????? ?????: February 16th, 2012, 17:50:55
  3. چگونه مهندس پرواز شویم؟؟؟
    ???? Captain Yashar ?? ????? موضوعات متفرقه اموزش خلبانی
    ????: 10
    ????? ?????: February 11th, 2012, 11:53:24
  4. این فانتوم ایرانیه؟؟؟
    ???? foxbat ?? ????? نیروی هوایی ایران
    ????: 12
    ????? ?????: October 9th, 2007, 06:15:30

???? ??? ????? ? ??????

• ??? ????????? ????? ????? ????? ????
  • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
  • ??? ????????? ???? ????? ????.
  • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
  •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran

Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0