برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 3 ?? 3
dqw
  1. bijan_khbayat ?????? ??
    bijan_khbayat
    هوانورد عادی - سرباز یکم
    July 2010
    تهران
    11
    تعداد تشکر : 0

new_1 سوال در خصوص سیمولاتور جت های جنگنده

با سلام به دوستان عزیزم
    من یک سوال دارم و اون این هستش که :
    کدوم یک از انواع سیمولاتورهای جنگی هست که هم بشه با اینسترومنت کار کرد هم بشه به عنوان یک جنگ حرفه ای به دشمن حمله کرد . یعنی هم بشه خلبانی کرد و هم عملیات جنگی رو انجام داد .
    ممنون میشم که راهنماییم کنید و اگر از جایی میشه تهیه کرد به من بگین.
    با تشکر
    bijan_khbayat
    #1 ارسال شده در تاريخ May 6th, 2013 در ساعت 07:58:06

2. The Following 2 Users Say Thank You to bijan_khbayat For This Useful Post:

امیررضا (May 6th, 2013), OIII (May 6th, 2013)

3. dorchin ?????? ??
    dorchin
    هوانورد نیمه فعال-سروان
    July 2012
    دزفول-OIAD
    410
    تعداد تشکر : 629

??? ??? پاسخ: سوال در خصوص سیمولاتور جت های جنگنده

سلام دوست عزیز
    در رابطه با سوالی که مطرح کرده بودید ، به نظر من ، بهترین گزینه یا یکی از بهترین گزینه ها برای شما FALCON ALLIED FORCE هستش.
    شبیه ساز کاملا تخصصی و حرفه ای F16 که از ابتدا شما باید هواپیما رو در 40 و خورده ای مرحله روشن کنید و تمامی مراحل میشن رو انجام بدید و بر حسب ماموریت طرح ریزی شده ، میتونید اقدامات لازم از جمله همین شلیک موشک رو انجام بدید.

برای دانلود manual ها هم میتونید از این سایت استفاده کنید ( البته اگه اشتباه نکرده باشم چونکه چندین ساله باهاش کار نکردم - اگر اشتباه بود ، میتونید تو نت سرچ کنید و manual ها را پیدا کنید)

در مورد نحوه ی خرید هم ، اکثر مراکز فروش بازی و نرم افزار های کامپیوتری ... نگران نباشید ، گیرتون میاد

این هم چند تصویر ، جهت آشنایی بیشتر ....

هر سوالی داشته باشید ، در خدمتم
    موفق باشید
    ?????? ???? dorchin : May 6th, 2013 ?? ???? 09:58:08
    حرفهای ما هنوزناتمام...

تانگاه میكنی
    وقت رفتن است
    بازهم همان حكایت همیشگی !
    پیش از آنكه باخبر شوی
    لحظه ی عظیمت تو نا گزیر می شود
    آی...
    ای دریغ و حسرت همیشگی !

ناگهان
    چقدرزود
    دیرمیشود!

مرحوم قیصر امین پور
    #2 ارسال شده در تاريخ May 6th, 2013 در ساعت 09:26:30

4. The Following 2 Users Say Thank You to dorchin For This Useful Post:

امیررضا (May 6th, 2013), OIII (May 6th, 2013)

5. امیررضا ?????? ??
    امیررضا
    هوانورد نیمه فعال-ستوان سوم
    June 2012
    قزوین
    204
    تعداد تشکر : 5,982

??? ??? پاسخ: سوال در خصوص سیمولاتور جت های جنگنده

??? ??? ????? ???? ???? dorchin ????? ??? ??
    سلام دوست عزیز
    در رابطه با سوالی که مطرح کرده بودید ، به نظر من ، بهترین گزینه یا یکی از بهترین گزینه ها برای شما FALCON ALLIED FORCE هستش.
    شبیه ساز کاملا تخصصی و حرفه ای F16 که از ابتدا شما باید هواپیما رو در 40 و خورده ای مرحله روشن کنید و تمامی مراحل میشن رو انجام بدید و بر حسب ماموریت طرح ریزی شده ، میتونید اقدامات لازم از جمله همین شلیک موشک رو انجام بدید.

برای دانلود manual ها هم میتونید از
    این سایت استفاده کنید ( البته اگه اشتباه نکرده باشم چونکه چندین ساله باهاش کار نکردم - اگر اشتباه بود ، میتونید تو نت سرچ کنید و manual ها را پیدا کنید)

در مورد نحوه ی خرید هم ، اکثر مراکز فروش بازی و نرم افزار های کامپیوتری ... نگران نباشید ، گیرتون میاد
    هر سوالی داشته باشید ، در خدمتم
    موفق باشید

با عرض سلام و ادب خدمت تمامی کاربران گرامی بویژه جناب آقای
    dorchin عزیز

با اجازتون یه سؤالی داشتم : چه جوری میشه برای این شبیه ساز مثل لاک آن پچ درست کرد ؟
    ممنون....

فقط به نوشته ی آقای
    dorchin این رو هم اضافه کنم که نسخه های بعدی این شبیه ساز به اسم Free Falcon هستند
    که شامل Free Falcon 5 ---- Free Falcon5.5 ----- Free Falcon6 هستند و همونطور که میدونید معمولا نسخه های جدید تر بهتر و با کیفیت تر هستند و میتونید این
    سه نسخه رو (5 و 5.5 و 6 ) رو دانلود کنید ولی نسخه های 5.5 و 6 این شبیه ساز که برای دانلود هستند فقط برای اینه که با محیطش آشنا بشین و.... چون کلا تمام کارایی که برای یه نبرد باید انجام بدید یه جوزایی غیر فعاله ...
    ولی اگه میخاین دانلود کنید بهتره که همون نسخه ی 5 رو دانلودش کنید که همه چیزش درسته ( تا اونجایی که من میدونم این بهتره آخه تمامشو دانلود کردم و با هاشون کار کردم و تا الان که مشکل خاصی ندیدم ...)
    بفرمایین اینم لینک دانلودFree Falcon 5 :
    http://www.telija.net/freefalcon/FreeFalcon5.0.exe

شبیه ساز Falcon 4 Allied Force رو تا اون جایی که میدونم فقط یه فروشگاه دارتش که کلا با تمام هزینه های پستی و .... براتون یه چیزی حدود 6 هرار تومن تموم میشه
    و برای نسخه 5.5 - (( که از نسخه های قبلیش خیلی بهتره)) - هم فقط یه فروشگاه دارتش که اونم باید تلفنی سفارش بدین ؛؛؛؛؛
    ولی به قول خودشون به خاطر اینکه فروش یه تک دونه شبیه ساز براشون سودی نداره , شرمندتونند و براتون ارسال نمیکنند!!!!!!!
    البته اگه حجم و هزینه خریدتون بالا باشه برایتون ارسال میکنند ......

کلا شبیه ساز خیلی خوبیه و میتونیید با اهداف زمینی ؛ هوایی ؛ دریایی درگیر بشید و ...

اگه عکسی از این شبیه ساز یا از هواپیماهاش و .... خاستین حتما بگین که براتون بزام ....

اگه سؤالی داشتید بنده ی حقیر هم درخدمتتون هستم

بهترین ها رو براتون آرزومندم
    همیشه و هر جا در پناه خدا باشید
    یا علی (ع).

?????? ???? امیررضا : May 6th, 2013 ?? ???? 12:04:05

#3 ارسال شده در تاريخ May 6th, 2013 در ساعت 11:58:06

6. The Following User Says Thank You to امیررضا For This Useful Post:

OIII (May 6th, 2013)

???? ??? ????? ? ??????

• ??? ????????? ????? ????? ????? ????
  • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
  • ??? ????????? ???? ????? ????.
  • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
  •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran

Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0