برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 8 ?? 8
dqw
 1. OIII ?????? ??
  OIII

  هوانورد عادی - گروهبان یکم
  April 2013
  TRN
  92
  تعداد تشکر : 961
  Thanked 431 Times in 93 Posts

  hot مرجع پرواز آنلاین ایران ( ایوا )

  « مرجع پرواز آنلاین ایران » یا به اختصار « ایــوا» یک شبکه مجازی متشکل از مشتاقان و دست اندرکاران صنعت هوانوردی کشور می باشد که با هدف ایجاد محیطی مفرح ، دوستانه و آموزشی برای شما خلبانان گرامی مشتاق پرواز تشکیل شده است.

  پیشینه ارزشمند این مرجع ، شرکت های هواپیمایی مجازی « مارال » (به کوشش جناب آقای آزادمهر - 1388 تا 1390) و « الوند ایر » (به کوشش جناب آقای خرمی - 1390 تا 1391) است که طی سالیان متمادی به کاربران خود خدماتی متنوع ارائه دادند.

  حال سعادتی بزرگ نصیب گروه مدیریت ایوا شده است تا با پشتوانه ای قوی و تجربیات فراوان حاصل از فعالیت های قبلی خود ، با خدماتی متمایز و نامی متمایز ، یعنی «ایــوا» در خدمت شما خلبانان گرامی و مشتاقان پرواز باشد.

  به عنوان اولین و تنها مرجع پرواز آنلاین ایران ، ایـوا مفتخر است که توانسته فعالیت های تمامی ایرلاین های کشور را بصورت مجازی برای شما مشتاقان پرواز فراهم آورد. در این راستا برای تکمیل خدمات ، چندین ایرلاین مجازی دیگر با امکانات بیشتر نیز در مرجع پرواز آنلاین ایران فراهم شده است تا جای ناوگان پیشرفته دنیا در ایــوا خالی نماند.

  IVA (ایـوا) اختصاری است از نام کامل Iran Virtual Airliners ؛ که اولین و تنها مجموعه مرجع از شرکت های هواپیمایی مجازی ایران می باشد ، از این رو نام فارسی « مرجع پرواز آنلاین ایران » را برای خود برگزیده است. ایـوا برای اولین بار در عرصه خدمات پرواز مجازی ، اقدام به ایجاد امکاناتی منحصربفرد نموده است ؛ از آن جمله می توان به « سیستم مدیریت پروازهای چارتر » ، « سیستم مدیریت تورها » ، « سیستم شبیه سازی مدیریت پرواز » ، « سیستم مدیریت زندگی مجازی » اشاره نمود.

  مرجع پرواز آنلاین ایران ، اولین و تنها ایرلاین مجازی در دنیا است که امکان فعالیت بعنوان کنترلر مراقبت پرواز (ATC) را برای کاربران خود (در کنار فعالیت بعنوان خلبان) فراهم نموده است. بدینسان کاربران فعال در شبکه های جهانی VATSIM یا IVAO میتوانند گزارش عملیان مراقبت پروازی خود را در سایت ایوا ثبت نمایند و از امکانات مربوط به واحد مراقبت پرواز ایوا بهره مند شوند.


  ناوگان هوایی مرجع پرواز آنلاین ایران شامل اکثر هواپیماها و بالگردها ، در شش دسته بندی کلی ، شامل « هواپیماهای مسافربری تجاری » ، « هواپیماهای باربری تجاری » ، « هواپیماهای باربری نظامی » ، « هواپیماهای جنگنده نظامی » ، « بالگردهای نظامی » و « بالگردهای غیرنظامی » می باشد که از جهت تنوع و گستردگی کم نظیر است.

  گروه مدیریت ایــوا امیدوار است تا با خدمات خود بتواند رضایت شما خلبانان گرامی را بطور کامل جلب نماید و در این راه شما مشتاقان پرواز را به یاری خویش میخواند تا با ارئه نظرات ، انتقادات و پیشنهادات سازنده خویش ، راهنمای این تیم مدیریتی باشید.  اولین و تنها مجموعه مرجع از شرکت های هواپیمایی مجازی ایران

  w w w . i r v a . i r

  i n f o @i r v a .i r


  ?????? ???? OIII : May 10th, 2013 ?? ???? 20:35:40
  عشق است بر آسمان پريدن / هر لحظه به هر نفس دريدن

  گـفتـم كـه دلـا مبــاركت بــاد / بــر حلقه عــاشقان رسيـدن
  #1 ارسال شده در تاريخ May 10th, 2013 در ساعت 20:27:38

 2. The Following 5 Users Say Thank You to OIII For This Useful Post:

  HOSJAN78 (July 23rd, 2013), irva (June 1st, 2013), mohamadbaha (June 6th, 2013), shirmardi (May 10th, 2013), عبدالاحد (June 3rd, 2013)

 3. irva ?????? ??
  irva
  هوانورد عادی - سرباز یکم
  June 2013
  Tehran
  4
  تعداد تشکر : 1
  Thanked 12 Times in 3 Posts

  ??? ??? پاسخ: مرجع پرواز آنلاین ایران ( ایوا )

  خدمتی جدید از ایوا ؛ راه اندازی سیستم « تعمیر و نگهداری ناوگان هوایی » در « بخش پرواز چارتر »

  با عرض سلام خدمت کاربران گرامی ؛

  گروه پشتیبانی فنی مرجع پرواز آنلاین مفتخر است به اطلاع آن دسته از خلبانانی که از سیستم « پرواز چارتر » استفاده می کنند ، برساند که از این پس قسمتی به عنوان « تعمیر و نگهداری ناوگان هوایی » به سیستم « پرواز چارتر » افزوده شده است.
  گروه پشتیبانی فنی ایوا امید دارد تا راه اندازی این امکان جدید ، جذابیت استفاده از سیستم « پرواز چارتر » را بیش از پیش برای شما کاربران گرامی افزایش دهد و تجربه ای جدید را برای شما به ارمغان آورد.
  میدانیم که انجام پرواز باعث ایجاد استهلاک و کاهش کیفیت عملکرد فنی قطعات هواپیما یا بالگرد می شود. همچنین انجام پروازهای متوالی بدون رسیدگی به وضعیت هواپیما (یا بالگرد) خطرناک است؛ لذا سیستم جدید به خلبان این امکان را می دهد تا پس از انجام پرواز ، عملیات تعمیر و نگهداری را برای ناوگان هوایی خود انجام دهد. در صورتی که خلبان هواپیمای خود را پس از انجام 5 پرواز متوالی تعمیر و نگهداری نکند ، هواپیما از دسترس خارج شده و تا زمانی که تعمیر اساسی بر روی آن صورت نگیرد ، هواپیمای (یا بالگرد) مورد نظر توانایی پرواز جدید را نخواهد داشت.
  همچنین خلبان امکان فروش هواپیمایی (یا بالگرد) که از سلامت کامل بر خوردار نیست را نخواهد داشت.
  برای مشاهده و کسب اطلاعات بیشتر پیشنهاد می شود از سیستم جدید « مدیریت پرواز چارتر » دیدن فرمایید.

  گروه مدیریت و پشتیبانی مرجع پرواز آنلاین ایران ، به عنوان اولین و تنها مجموعه مرجع از شرکت های هواپیمایی مجازی ایران ، همواره در تلاش است تا بهترین ، متفاوت ترین و بی نظیرترین امکانات را در زمینه ی پرواز مجازی آنلاین برای شما کاربران گرامی به ارمغان آورد. در این راستا از شما کاربران گرامی تقاضا داریم تا ما را با نظرات و انتقادات راه گشای خود یاری نمایید.
  با تشکر - گروه مدیریت مرجع پرواز آنلاین ایران (ایــوا)  اولین و تنها مجموعه مرجع از شرکت های هواپیمایی مجازی ایران

  w w w . i r v a . i r
  i n f o @ i r v a . i r

  #2 ارسال شده در تاريخ June 1st, 2013 در ساعت 17:25:57

 4. The Following 4 Users Say Thank You to irva For This Useful Post:

  AIR BUS (June 1st, 2013), امیررضا (June 1st, 2013), mohamadbaha (June 6th, 2013), saeed airport (June 1st, 2013)

 5. irva ?????? ??
  irva
  هوانورد عادی - سرباز یکم
  June 2013
  Tehran
  4
  تعداد تشکر : 1
  Thanked 12 Times in 3 Posts

  ??? ??? پاسخ: مرجع پرواز آنلاین ایران ( ایوا )

  یکسال گذشت؛ مرجع پرواز آنلاین ایران یکساله شد.

  مرجع پرواز آنلاین ایران (ایوا) وارد دومین سال فعالیت خود شد.

  اردیبهشت ماه سال 1391 سایت مرجع پرواز آنلاین ایران (irva.ir) فعالیت خود را به صورت رسمی آغاز کرد. از آن روز یک سال می گذرد و اینک ایوا وارد دومین سال فعالیت خود می شود .
  میزبانی بیش از دویست کاربر ، آنهم پس از گذشت فقط یکسال ، افتخاری ارزشمند برای ما می‌باشد؛ افتخاری که هر یک از کاربران ایوا در آن سهیم هستند. امروز ایوا نه فقط یک سایت ارائه کننده خدمات پرواز مجازی (آنلاین) بلکه یک جامعه بزرگ از کاربران مشتاق و مجموعه ای مرجع در زمینه ی پرواز مجازی است. بدینسان وظیفه خود میدانیم که در حفظ این جامعه و ارائه ی بهترین ، بینظیرترین و منحصربفردترین خدمات به کاربران آن ، نهایت تلاش خود را بکار گیریم.
  میخواهیم بدانید که ارزشمندترین پشتوانه ی ما اعتماد، همراهی و علاقه کاربران به سایت است. پشتیبانی شما کاربران در هنگام بروز مشکلات و ارائه پیشنهادات راهگشای شما ، راهنمای بزرگی برای حل مشکلات و پیشرفت سایت بوده است. برایمان ارزشمند است که توانسته ایم در این مدت کوتاه بصورت کاملا مستقل فعالیت کنیم و امکاناتی کاملا رایگان و متفاوت برای شما کاربران ایوا راه اندازی نماییم.
  گزارش فعالیت ها و بازده ی آن در سالی که گذشت به ما نوید بهترین ها را میدهد و در ادامه ، حمایت شما کاربران ، ما را بیش از پیش برآن داشته است تا با ایجاد امکانات جدیدتر ، بهینه سازی سیستم ها و بالابردن سطح فعالیت خود ، کیفیت خدمات را به حد آرمانی خود نزدیک کنیم.
  امید است در سالیان پیش رو نیز مانند گذشته ، روند پیشرفت خود را حفظ نموده و مطابق با خواست و نظر شما در جهت جلب رضایت کامل شما کاربران گرامی پیش رویم.
  مرجع پرواز آنلاین ایران (ایوا) به پشتوانه ی حمایت های شماست که می تواند خود را اولین و تنها مجموعه ی مرجع از شرکت های هواپیمایی مجازی ایران بنامد.

  سربلند ، موفق و مؤید باشید...
  گروه مدیریت مرجع پرواز آنلاین ایران (ایوا)  اولین و تنها مجموعه مرجع از شرکت های هواپیمایی مجازی ایران

  w w w . i r v a . i r
  i n f o @ i r v a . i r

  #3 ارسال شده در تاريخ June 1st, 2013 در ساعت 17:26:57

 6. The Following 7 Users Say Thank You to irva For This Useful Post:

  AIR BUS (June 1st, 2013), amin_bp (June 1st, 2013), امیررضا (June 1st, 2013), mohamadbaha (June 6th, 2013), saeed airport (June 1st, 2013), taghiete (June 3rd, 2013), عبدالاحد (June 3rd, 2013)

 7. taghiete ?????? ??
  taghiete
  هوانورد نیمه فعال-سروان
  September 2011
  THR
  430
  تعداد تشکر : 689
  Thanked 797 Times in 312 Posts

  ??? ??? پاسخ: مرجع پرواز آنلاین ایران ( ایوا )

  این سایت باید مسیر های پرواز اش بروز بشه تا جدید تر بشه
  به زودی پروازی خواهم کرد به بلندای آسمان و به پهنای زمین  #4 ارسال شده در تاريخ June 3rd, 2013 در ساعت 12:11:55

 8. The Following User Says Thank You to taghiete For This Useful Post:

  عبدالاحد (June 3rd, 2013)

 9. irva ?????? ??
  irva
  هوانورد عادی - سرباز یکم
  June 2013
  Tehran
  4
  تعداد تشکر : 1
  Thanked 12 Times in 3 Posts

  ??? ??? پاسخ: مرجع پرواز آنلاین ایران ( ایوا )

  ??? ??? ????? ???? ???? taghiete ????? ??? ??
  این سایت باید مسیر های پرواز اش بروز بشه تا جدید تر بشه
  بله فرمایش شما متین است ؛ اما نکته اینجاست که حتی سایت های مرتبط با سازمان هواپیمایی کشوری نیز از ارائه ی برنامه پروازهای بروز ایرلاین ها خودداری میکنند. دسترسی به این اطلاعات آنقدر مشکل است که ...!؟
  حتی سایت شرکت هواپیمایی ایران ایر که از بزرگترین شرکت های هواپیمایی کشور است لیست بروزی از پروازهای خود ارائه نکرده است چه برسد به ایرلاین های دیگر که حتی سایتشان ارائه سرویس نمی کند!؟


  اولین و تنها مجموعه مرجع از شرکت های هواپیمایی مجازی ایران

  w w w . i r v a . i r
  i n f o @ i r v a . i r

  #5 ارسال شده در تاريخ June 5th, 2013 در ساعت 07:09:06

 10. irva ?????? ??
  irva
  هوانورد عادی - سرباز یکم
  June 2013
  Tehran
  4
  تعداد تشکر : 1
  Thanked 12 Times in 3 Posts

  ??? ??? پاسخ: مرجع پرواز آنلاین ایران ( ایوا )

  ضمن عرض خسته نباشید به همه کاربران مرجع پرواز آنلاین ایران ، بدینوسیله گزارش عملکرد ماهیانه و همچنین برترین کاربران ماه May 2013 ارائه می گردد :
  492 1207.15 108887 -218 ( ft/min ) 18 9 448453 ( nm ) 38557852 ( lbs )

  IVA7196 Shayan Namazikhah May 6, 2013
  IVA7028 Mahmoud Sadeghi May 6, 2013
  IVA7206 Sajad Shirian May 8, 2013
  IVA7024 Saeed Reza Iranmanesh May 11, 2013
  IVA7055 Abbas Saidy May 12, 2013
  IVA7196 Shayan Namazikhah May 20, 2013
  IVA7206 Sajad Shirian May 23, 2013
  IVA7102 Amin Ebadi May 23, 2013
  IVA7055 Abbas Saidy May 31, 2013

  IVA7024 Saeed Reza Iranmanesh -1.54 (ft/m)
  IVA0001 Reza Farzam -5 (ft/m)
  IVA7028 Mahmoud Sadeghi -12 (ft/m)

  IVA7196 Shayan Namazikhah 65940 (nm)
  IVA7086 Mehdi Ebrahimi 60303 (nm)
  IVA7055 Abbas Saidy 58669 (nm)
  IVA7033 Siavash Roudi 57775 (nm)
  IVA7028 Mahmoud Sadeghi 42762 (nm)

  IVA7196 Shayan Namazikhah 252.79 (hr)
  IVA7055 Abbas Saidy 159.46 (hr)
  IVA7086 Mehdi Ebrahimi 141.74 (hr)
  IVA7033 Siavash Roudi 123.07 (hr)
  IVA7206 Sajad Shirian 76.28 (hr)

  IVA7028 Mahmoud Sadeghi 88 (ops)
  IVA7206 Sajad Shirian 47 (ops)
  IVA7196 Shayan Namazikhah 44 (ops)
  IVA7086 Mehdi Ebrahimi 44 (ops)
  IVA7055 Abbas Saidy 39 (ops)
  در انتها از برترین کاربران مرجع پرواز آنلاین ایران (ایوا) کمال تشکر را داریم و برای ایشان آرزوی موفقیت و توفیق روزافزون را از خداوند متعال مسعلت داریم.
  با سپاس - گروه مدیریت مرجع پرواز آنلاین ایران (ایوا)


  اولین و تنها مجموعه مرجع از شرکت های هواپیمایی مجازی ایران

  w w w . i r v a . i r
  i n f o @ i r v a . i r

  #6 ارسال شده در تاريخ June 6th, 2013 در ساعت 02:03:11

 11. The Following User Says Thank You to irva For This Useful Post:

  mohamadbaha (June 6th, 2013)

 12. taghiete ?????? ??
  taghiete
  هوانورد نیمه فعال-سروان
  September 2011
  THR
  430
  تعداد تشکر : 689
  Thanked 797 Times in 312 Posts

  ??? ??? پاسخ: مرجع پرواز آنلاین ایران ( ایوا )

  ??? ??? ????? ???? ???? irva ????? ??? ??
  بله فرمایش شما متین است ؛ اما نکته اینجاست که حتی سایت های مرتبط با سازمان هواپیمایی کشوری نیز از ارائه ی برنامه پروازهای بروز ایرلاین ها خودداری میکنند. دسترسی به این اطلاعات آنقدر مشکل است که ...!؟
  حتی سایت شرکت هواپیمایی ایران ایر که از بزرگترین شرکت های هواپیمایی کشور است لیست بروزی از پروازهای خود ارائه نکرده است چه برسد به ایرلاین های دیگر که حتی سایتشان ارائه سرویس نمی کند!؟
  شما به راحتی می توانید به سایت فرودگاه های کشور مراجعه کرده و برنامه پرواز های داخلی و خارجی آنها ببینید
  به زودی پروازی خواهم کرد به بلندای آسمان و به پهنای زمین  #7 ارسال شده در تاريخ June 6th, 2013 در ساعت 10:38:26

 13. a.e9240 ?????? ??
  a.e9240

  هوانورد عادی - گروهبان یکم
  October 2010
  ایران - تهران
  71
  تعداد تشکر : 94
  Thanked 160 Times in 45 Posts

  ??? ??? پاسخ: مرجع پرواز آنلاین ایران ( ایوا )

  سلام دوستان

  چرا سایت ایو از دسترس خارج شده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  www.irva.ir
  ?????? ???? a.e9240 : August 2nd, 2015 ?? ???? 01:46:29
  A . E
  9240
  #8 ارسال شده در تاريخ July 30th, 2015 در ساعت 15:51:05

???? ??? ????? ? ??????

 • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
 • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
 • ??? ????????? ???? ????? ????.
 • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0