برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 1 ?? 1
dqw
 1. Ali Pilot ?????? ??
  Ali Pilot

  عضو شورا هوانوردی
  July 2009
  TEHRAN
  5,035
  تعداد تشکر : 11,640
  Thanked 31,849 Times in 5,065 Posts
  ارسال هاي وبلاگ : 2

  ??? ??? صنعت هواپیمایی کشور نیازی به اعزام هواپیما به خارج برای تعمیرات ندارد  معاون مهندسی و تعمیرات شرکت هواپیمایی نفت گفت: صنعت هواپیمایی کشور نیازی به اعزام هواپیما به خارج برای تعمیرات ندارد.

  به گزارش خبرگزاری فارس از اهواز، سعید جابریان اصل صبح امروز در گفت و گو با خبرنگاران با اعلام این خبر اظهار کرد: در حال حاضر شرکت هواپیمایی نفت تمام امکانات خود را در فرودگاه های خوزستان به ویژه اهواز متمرکز کرده است.
  وی از برنامه جدی این شرکت برای ارتقای سطح کمی و کیفی خدمات خود خبر داد و افزود: یکی از برنامه های جدی این شرکت تعمیر و بهینه سازی هواپیماهای موجود است به طوری که هم اکنون متخصصان داخلی توانسته اند بخش اعظمی از مشکلات فنی هواپیماها را خود حل کنند.
  معاون مهندسی و تعمیرات شرکت هواپیمایی نفت خاطرنشان کرد: در حال حاضر این شرکت دارای 11 هواپیما از نوع فوکر 50 و فوکر 100 است.
  وی افزود: با دریافت مجوز از سازمان هواپیمایی کشوری شرکت هواپیمایی نفت توانسته است هفت مورد بازرسی را از هواپیماهای یاد شده را با موفقیت انجام دهد.
  جابریان اصل تصریح کرد: از سال 86 تعمیرات اساسی هواپیماها در فرودگاه اهواز توسط این شرکت انجام می شود.
  وی افزود: در این مدت به دلیل عدم اعزام هواپیماها به خارج کشور برای انجام تعمیرات، بیش از 10 میلیون دلار صرفه جویی ارزی تحقق یافته است.
  وی اظهار کرد: در حال حاضر با بومی سازی دانش صنعت هوانوردی دیگر نیازی به اعزام هواپیما به خارج برای انجام تعمیرات نیست و همه امور فنی در داخل کشور انجام می شود.
  معاون مهندسی و تعمیرات شرکت هواپیمایی نفت در ادامه در خصوص مشکل قطعات هواپیماها با توجه به تحریم های ظالمانه غرب گفت: تحریم ها اگر چه دسترسی به قطعات را برای شرکت های ایرانی تا حدودی سخت کرده اند اما مانع انجام ماموریت های فنی شرکت های داخلی نشدند.
  وی با اشاره به تجربیات این شرکت در تعمیر هواپیماها خاطرنشان کرد: متخصصان داخلی آنچنان از لحاظ فنی و علمی تجربه کسب کرده اند که حتی در مورد شرکت های خارجی مدت زمان پیشنهادی برای تعمیر یک هواپیما را 110 ساعت اعلام کرده بودند که متخصصان داخلی آن را ظرف کمتر از 65 ساعت به بهترین نحو ممکن انجام دادند.
  جابریان اصل در ادامه به لزوم ایجاد مرکز آموزش علمی و کاربردی صنعت هوانوردی در اهواز تاکید کرد و گفت: تنها مشکل راه اندازی این مرکز فقدان مکان است این در حالی است که دفتر مرکز آموزش خلبانی فرودگاه اهواز سال ها است که متروکه رها شده است.
  وی راه اندازی این مرکز برای بومی سازی کامل صنعت هوانوردی را بسیار حائز اهمیت دانست و افزود: امیدواریم با راه اندازی این مرکز آموزشی دیگر هیچ نیازی به نیروی متخصص خارجی نباشد.
  #1 ارسال شده در تاريخ May 26th, 2013 در ساعت 20:22:07

 2. The Following 10 Users Say Thank You to Ali Pilot For This Useful Post:

  AIR BUS (May 27th, 2013), att89 (May 27th, 2013), Double Hotel (May 26th, 2013), Dream Bird (May 26th, 2013), Mohammadme (May 28th, 2013), Nima Amini (May 27th, 2013), pakradm (June 4th, 2013), pilot 747 (May 26th, 2013), pilot1359 (May 27th, 2013), عبدالاحد (May 26th, 2013)

???? ??? ????? ? ??????

 • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
 • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
 • ??? ????????? ???? ????? ????.
 • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0