برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 1 ?? 1
dqw
 1. Ali Pilot ?????? ??
  Ali Pilot

  عضو شورا هوانوردی
  July 2009
  TEHRAN
  5,035
  تعداد تشکر : 11,640
  Thanked 31,849 Times in 5,065 Posts
  ارسال هاي وبلاگ : 2

  ??? ??? بهره‌برداری از 450 میلیارد ریال پروژه عمرانی در فرودگاه مشهد  با حضور وزیر راه‌و شهرسازی، پروژه‌های عمرانی فرودگاه مشهد به ارزش 450 میلیارد ریال پنج‌شنبه 30 خرداد به بهره‌برداری رسید.

  به‌گزارش روابط‌عمومی شرکت فرودگاه‌های کشور، سفر علی نیکزاد وزیر راه‌وشهرسازی به مشهدمقدس به‌منظور بهره‌برداری از پروژه‌های راه‌وشهرسازی صورت می‌گیرد که قرار است همه این پروژه‌ها به‌طور نمادین در فرودگاه مشهد افتتاح شود.
  سعید چلندری مدیرکل فرودگاه‌های استان خراسان رضوی در این باره گفت: با سفر وزیر راه‌وشهرسازی، توسعه و بهسازی ترمینال داخلی به مساحت 26 هزار مترمربع و با اعتبار 250 میلیارد ریال به بهره‌برداری می‌رسد.
  به گفته وی، این پروژه توسط بخش خصوصی طی دو سال و نیم انجام شده است.
  سالن ترانزیت پروازهای داخلی فرودگاه مشهد نیز یکی دیگر از پروژه‌هایی است که با حضور علی نیکزاد افتتاح می‌شود.
  چلندری در این خصوص گفت: توسعه این سالن به میزان ده‌هزار مترمربع صورت گرفته و بر این اساس، سالن پیشین به متراژ 2200 مترمربع به 12000 مترمربع توسعه پیدا کرده است.
  به گفته وی، سالن خروجي پروازهاي داخلي فرودگاه مشهد يكي از بزرگترين سالن‌هاي خروجي فرودگاه‌هاي كشور بوده و تنها سالن مسافري است که ورودي مسافرين و گيت‌هاي چك و بازرسي مسافرين در دو قسمت سالن تعبيه شده است.

  اپرون(پارکینگ هواپیمایی) به عنوان یکی از پروژه‌های مهم فرودگاه مشهد نیز در حضور نیکزاذ بهره‌برداری می‌شود.
  مدیرکل فرودگاه‌های استان خراسان رضوی با بیان اینکه این پروژه 190 میلیارد ریال هزینه در برداشته است: گفت این پروژه به صورت BLT توسط بخش خصوصی در وسعتی به مساحت 285 هزار مترمربع احداث شده است.

  وی، شکل هندسی اپرون فرودگاه مشهد را از ویژ‌گی‌های خاص آن یاد کرد و گفت: این اپرون یکی از استانداردترین اپرون‌های موجود کشور بوده که به صورت مستطیل است و ظرفیت توقف 37 هواپیما را در دو ردیف دارد.
  چلندری گفت: در اپرون جدید هواپیماهای پهن پیکر در ضلع شمالی و هواپیماهای بدنه متوسط در ضلع جنوبی پارک می‌شوند.
  وی همچنین یادآور شد؛ این پروژه ظرف مدت دو سال و نیم احداث شده است و پیش از این تنها موقعیت پارک برای 17 هواپیما فراهم بود.
  ایربریج (پل تلسکوپی) نیز به عنوان یکی دیگر از پروژه‌های این فرودگاه 30 خرداد به بهره‌برداری می‌رسد. این پروژه نیز ده میلیارد ریال هزینه در برداشته است.
  گفتنی است؛در مراسم بهره‌برداری از این پروژه‌ها محمود رسولی‌نژاد رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاه‌های کشور و همچنین استاندار خراسان رضوی حضور خواهند داشت.
  #1 ارسال شده در تاريخ June 21st, 2013 در ساعت 11:06:04

 2. The Following 2 Users Say Thank You to Ali Pilot For This Useful Post:

  M.R.H (June 21st, 2013), محمد تقی طباطبایی (June 21st, 2013)

???? ??? ????? ? ??????

 • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
 • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
 • ??? ????????? ???? ????? ????.
 • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0