برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 1 ?? 1
dqw
 1. HOSJAN78 ?????? ??
  HOSJAN78
  هوانورد نیمه فعال-سرهنگ دوم
  June 2011
  TEHRAN
  816
  تعداد تشکر : 5,388
  Thanked 2,251 Times in 706 Posts
  ارسال هاي وبلاگ : 1

  new_4 اتمام بهسازي ساختمان ايمني زميني فرودگاه بين‌المللي امام خميني (ره)

  معاون عمليات هوانوردي شركت فرودگاه هايكشور با اهداي لوح سپاس ازخدمات مديركل فرودگاه بين‌المللي امام خميني (ره) قدردانيكرد.

  به گزارش روابط عمومي سازمان هواپيماييكشوري ، پس از اتمام عمليات اجرايي بازسازي و بهسازي ساختمان ايمني زميني فرودگاه بين‌الملليامام خميني (ره)، در مراسمي با حضور مهندس شوشتري معاون عمليات هوانوردي، مديران كلايمني وآتش نشاني و مراقبت پرواز شركت فرودگاه هاي كشور و مهندس مرتضي دهقان مديركلفرودگاه امام (ره)‌ پروژه ياد شده ، به بهره برداري رسيد .
  محمد سعيد شرفي معاون عمليات هوانوردي فرودگاهامام (ره) در اين مراسم گفت: با توجه به گذشت زمان و فرسودگي بخشهايي از ساختمان وهمچنين به دليل رفاه و آرامش خاطر كاركنان عملياتي مستقر در ساختمان اداره ايمني زمينيبا هماهنگي انجام شده و موافقت مهندس دهقان مديركل فرودگاه امام خميني (ره) با برنامهريزي دقيق نسبت به بهسازي و ساخت بخش هاي مانند(بازسازي درب هاي ورودي و طبقات ، تعويضسقف هاي سالن هاي ساختمان ، رنگ آميزي ديوارهاي مشرف به سطوح پروازي و ساخت جايگاهآبگيري خودروهاي آتش نشاني ) در مدت دوماه (ارديبهشت و خردادماه )اقدام و به بهره برداريرسيد.
  وي اضافه كرد: دراين مراسم به پاس زحماتو خدمات مهندس دهقان مديركل فرودگاه امام (ره) به دليل ايجاد محيطي ايمن و زيبا برايانجام عمليات پرواز هواپيماها شده است ، با اهداي لوح سپاس و هديه تشكر و قدرداني شد.

  منبع
  : وزارت راه و شهر سازي

  ?????? ???? HOSJAN78 : July 3rd, 2013 ?? ???? 17:35:12


  ترسوی حقیقی از پرواز نمی ترسد
  بلکه آن کس که با ترس پرواز را یاد می گیرد ترسو است!

  گابریل گارسیا مارکز
  #1 ارسال شده در تاريخ July 3rd, 2013 در ساعت 14:19:53

 2. The Following 2 Users Say Thank You to HOSJAN78 For This Useful Post:

  Farhan (July 3rd, 2013), pakradm (July 7th, 2013)

???? ??? ????? ? ??????

 • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
 • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
 • ??? ????????? ???? ????? ????.
 • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0