برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 1 ?? 1
dqw
 1. Farhan ?????? ??
  Farhan

  مدیر موقت بخش اخبار
  May 2011
  تهران
  1,694
  تعداد تشکر : 4,615
  Thanked 9,798 Times in 1,667 Posts
  ارسال هاي وبلاگ : 1

  ??? ??? دارالفنون هوایی به بخش خصوصی واگذار می‌شود

  بالاخره رویا یا همان کابوس وضعیت و عاقبت مرکزآموزش فنون و خدمات هوایی معلوم شد پیش از این انتقادهای بسیاری بر نحوه عملکرد مسئولان شرکت فردگاه‌های کشور نسبت به مرکزآموزش فنون و خدمات هوایی وجود داشت به طوری که کارشناسان این مرکز از تصمیمات شرکت فرودگاهها در خصوص عاقبت این مرکز اطلاعی نداشته و تحمل وضیت فعلی آن‌ها را با مشکل مواجه کرده بود.اما بالاخره مدیرعامل شرکت فرودگاهها به این سوال پاسخ داد.
  ظاهراً کلید مشکلات مرکز فنون و خدمات هوایی در دولت یازدهم باز می‌شود.حال یا باخصوصی شدن یا با تحمیل هزینه‌هایش به شرکت فرودگاهها و تامین اعتبارات توسط این شرکت. اما مدیرعامل شرکت فرودگاهها به آرزوی خود در مورد خصوصی شدن این مرکز در دولت یازدهم می‌رسد یا خیر به زودی معلوم می‌شود.
  شرکت فرودگاه‌ها چندین سال است که می‌خواهد مرکز فنون و خدمات هوایی را به بخش خصوصی واگذار کند اما دلایلی چون زیان‌ده بودن این مرکز تاکنون موجب خصوصی ‌نشدن آن شده‌ این در حالی است که گفته می‌شود ظاهراً با نبود برنامه‌‌ریزی از سوی این شرکت، پنج مرکز فنون و خدمات هوایی در آستانه تعطیلی قرار دارند.

  برخی صاحبنظران و کارشناسان این مرکز، ضمن انتقاد از عملکرد دولت مبنی بر این‌که هیچ تسهیلات و بودجه‌ای به این مرکز اختصاص نیافته و تنها از طریق اخذ هزینه‌های تحصیلی تاکنون سر پا بوده است معتقدند این مرکز بدون هیچ‌گونه حمایتی مهجور مانده و به سختی از پس هزینه‌های خود برمی‌آید.

  مرکز فنون و خدمات هوایی یکی از مراکز آموزشی دولتی است که به تربیت و پرورش خلبانان غیر نظامی می پردازد و تنها مرکز دولتی است که به شیوه تخصصی آموزش می دهد در کنار این مرکز، بخش خصوصی هم عهده دار چنین مسئولیتی است اما از لحاظ هزینه ها و مشکلات سوخت همچون مرکز آموزش با مشکلات جدی مواجه شده است.

  اما به تازگی محمود روسولی‌نژاد مدیرعامل شرکت فرودگاه ها در پاسخ به CHN، مبنی بر این‌که با توجه به این که مرکز فنون و خدمات هوایی یکی از مراکز آموزش عالی تربیت خلبان است چرا شرکت فرودگاهها اعتباری برای پیشبرد اهداف این مرکز اختصاص نمی دهد گفت: « این مرکز زیان‌ده بوده و به زودی خصوصی می‌شود.»

  وی در پاسخ به این سوال که اگر خصوصی نشد و یا خریداری برای آن نبود چه اتفاقی می‌افتد یادآور شد : «در این صورت شرکت فرودگاهها بودجه لازم را برای توسعه این مرکز اختصاص می‌دهد.»

  به گفته وی، اما باید خصوصی شود چون دارای هزینه‌های زیادی است.

  مدیرعامل شرکت فرودگاه ها در ادامه با اشاره به این‌که به زودی این مرکز خصوصی می‌شود خاطرنشان کرد: « هستند افراد و ارگان‌هایی علاقه به خریدن این مرکز دارند.»
  #1 ارسال شده در تاريخ July 14th, 2013 در ساعت 17:28:48

 2. The Following 2 Users Say Thank You to Farhan For This Useful Post:

  pakradm (July 15th, 2013), عبدالاحد (July 14th, 2013)

???? ??? ????? ? ??????

 • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
 • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
 • ??? ????????? ???? ????? ????.
 • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0