برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 2 ?? 2
dqw
  1. shadow-reza ?????? ??
    shadow-reza
    هوانورد نیمه فعال-سروان
    August 2013
    اصفهان
    446
    تعداد تشکر : 97

??? ??? مشکل در learning شبیه ساز

سلام من وقتی میرم تو قسمت آموزش پرواز که فارسی هستش توی فصل دومش درس پنجم قسمت کنترل ترافیک هوایی: بعد از اینکه یاد داد چه جوری اجازه تاکسی کردن و برخواستن رو بگیرم. بعد از این که بلد شدیم و بعد از اینکه کنترلی گفت که شما باید فرکانستون رو عوض کنین و بعد از اینکه درخواست کنترلی بعدی برای این که درست ما رو تورادار میبینه یا نه رو تایید کردیم. گوینده میگه خب تا شما قهوه تون رو بخورید من پرواز رو به عهده میگیرم . ولی من هرچی منتظر موندم تا این که نزدیک فودگاه بعدی بشیم و اون کنترل رو به من بده. نداد!!! همین جوری به راه خودش ادامه داد. من حتی سرعت شبیه ساز رو تا 16x بالابردم ولی اینقدر رفت و رفت و رفت تا به یه کوه خورد و گفت مثل اینکه شما بلد نیستید این درس رو و باید دوباره امتحان کنید!!!!!

من حتی 4 بار تکرار کردم اما جوابی نگرفتم. خواهش میکنم کمکم کنین چون من تا این درس رو رد نکنم نمیتونم درس بعدی رو که باید همش رو بدون کمک مربی برم رو رد کنم و نمیدونم چطوری باید درخواست فرود و اینارو کنم
    #1 ارسال شده در تاريخ August 13th, 2013 در ساعت 09:40:30

2. EP-IBZ ?????? ??
    EP-IBZ

مدیر شبیه ساز پرواز
    October 2011
    Holding Over AWZ
    1,316
    تعداد تشکر : 510

??? ??? پاسخ: مشکل در learning شبیه ساز

داداش گلم شما شبیه ساز نوین پندار رو دارید!
    این شبیه ساز آشغال ترین شبیه ساز ممکن در کشوره...!به خاطر همین فارسی شدن گند زدن به کل سیستم و برنامه نویسی اون...نه پکی رو ش نصب نه هواپیمایی نه سینری ای نه چیزی...از همه اینها به کنار "شدیدا" بهت توصیه میکنم به آموزش های خود شبیه ساز توجه نکن...سرتا پا اشتباه هستن و بیخود...هیچی پرواز حرفه ای یادت نمیدن...یکی از دوستان که از خلبانای فوکر 100 نفت هست این آموزش ها رو لود کرد وقتی شنید چطوری دارن آموزش میدن اینقدر خندید که سرخ شد!!!!!
    حالا خود دانی...
    I believe I can fly..........................................I believe I can touch the sky
    I think about it every night and day....Spread my wings and fly away
    I believe I can soar................I see me running through that open door

Membership Asistant Coordinator
    #2 ارسال شده در تاريخ August 13th, 2013 در ساعت 14:05:07

??????? ?????

1. ????: 16
    ????? ?????: November 22nd, 2017, 22:40:38
  2. يك سوال در خصوص Learning center شبيه ساز x
    ???? Ali Pilot ?? ????? پرسش و پاسخ شيبه ساز پرواز سری X
    ????: 3
    ????? ?????: July 11th, 2010, 22:35:05

???? ??? ????? ? ??????

• ??? ????????? ????? ????? ????? ????
  • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
  • ??? ????????? ???? ????? ????.
  • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
  •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran

Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0