برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 1 ?? 1
dqw
 1. parsmis ?????? ??
  parsmis
  هوانورد نیمه فعال-سروان
  June 2013
  MIS-OIAI
  399
  تعداد تشکر : 321
  Thanked 1,040 Times in 323 Posts

  new_4 از توليد هواپيماي دوزيست تا تاكسي هاي هوايي


  دكترغلامحسين رحيمي روز جمعه در گفت وگو با خبرنگار علمي ايرنا از انجام اولين پرواز آزمايشي هواپيماي دو زيست چهار تا شش نفره تا پايان سال جاري خبر داد.

  هواپيماي دو زيست هواپيمايي است كه قادر به حركت در خشكي و دريا است. اين نوع هواپيما در ستاد توسعه هوافضا توليد شده و از نوع هواپيماهاي ۶ نفره است كه به صورت دو زيست عمل مي كند.

  رحيمي با بيان اين كه طرح ساخت هواپيماي دو زيست چهار تا شش نفره در معاونت علمي وفناوري رياست جمهوري برنامه ريزي شد و در حال حاضر در نيمه اجراي اين طرح قرار داريم، افزود: اين نوع هواپيما قادر است در خشكي و آب نيز بنشيند. براي ساخت نمونه اول از نمونه هاي خارجي اقتباس شد و در مرحله بعد به طور كامل با استفاده ازتوانمندي محققان داخلي ساخته شد.

  به گزارش ایرنا، رييس مركز طرح هاي كلان معاونت علمي فناوري رياست جمهوري گفت: ساخت هواپيماي ۲ و چهارنفره در حال حاضر عملياتي شده و گواهينامه مراكز مرتبط را دريافت كرده اند و طرح هواپيماهاي شش تا ۱۹ نفره در حال اجراست.

  **احداث هفت مركز هوانوردي عمومي/ احداث تمامي ۱۵ مركز هوانوردي عمومي تا پايان سال
  رييس مركز طرح هاي كلان معاونت علمي وفناوري رياست جمهوري از ديگر طرح هاي مصوب در اين مركز را ايجاد مراكز هوانوردي عمومي عنوان كرد و گفت: در صورتي كه هواپيماهاي سبك ۲ و چهارنفره در كشور توليد شود اما خريداري نداشته باشد، اين توليدات بي ثمر بوده و صرف نيروي انساني وتجهيزات در اين حوزه بي فايده است.

  وي افزود: از اين رو طرح ايجاد مراكز هوانوردي عمومي مكمل توليد هواپيماهاي دو و چهارنفره است تا از هواپيماهاي توليد شده بهره برداري شود.

  رحيمي اظهار داشت: اين مراكز خود محلي براي فروش هواپيماهاي ۲ تا شش نفره عمومي و خصوصي خواهد بود كه به نوعي پايگاه تاكسي هوايي، محل آموزش هوانوردي، تعمير و نگهداري هواپيما را به عهده دارند.
  #1 ارسال شده در تاريخ August 31st, 2013 در ساعت 01:13:19

 2. The Following 2 Users Say Thank You to parsmis For This Useful Post:

  sina danesh (August 31st, 2013), عبدالاحد (August 31st, 2013)

??????? ?????

 1. ????: 0
  ????? ?????: May 15th, 2012, 14:04:51
 2. ????: 0
  ????? ?????: July 25th, 2011, 10:04:49
 3. ????: 0
  ????? ?????: June 5th, 2011, 09:31:32
 4. ????: 6
  ????? ?????: March 10th, 2011, 18:56:25

???? ??? ????? ? ??????

 • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
 • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
 • ??? ????????? ???? ????? ????.
 • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0