برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

???? 1 ?? 2 12 ??????????
????? ?????: ?? 1 ?? 10 ?? 13
dqw
  1. aero95000 ?????? ??
    aero95000

هوانورد عادی - گروهبان یکم
    November 2012
    OIIA
    96
    تعداد تشکر : 3

hot آشنایی با روش فعالسازی محصولات کاپیتان سیم ( قسمت اول )

با سلام . در این پست میخوام نحوه ی فعالسازی محصولات شرکت کاپیتان سیم رو براتون قرار بدم . بذارید اول از اینجا شروع کنم که اصلا چرا شرکت ها ترجیح میدن برای ویندوز محصول طراحی کنن؟ جواب ساده است چون ویندوز بر خلاف سیستم عاملای دیگه از محیط برنامه نویسی" متن بسته "استفاده می کنه یا به زبان ساده تر چون ویندوز رجیستری داره . رجیستری ویندوز محیطیه برای کنترل نرم افزار ها مثل نصب و پاک و ترمیم کردن نرم افزارها و البته محیطیه برای چک کردن قانونی بودن نرم افزار ها و فعالسازی محصولات. ( البته کارایی رجیستری ویندوز فقط این نیست) پس هر انچه می گذرد در رجیستری ویندوز خودتونه! یعنی اگه ما بخوایم در سیستم عاملی به جز ویندوز مرحله ی فعالسازی محصولات را طراحی کنیم باید 10 برابر بیشتر کد نویسی کنیم و وقت بزاریم. خب تا اینجا متوجه این شدید که شرکتها برای قانونی کردن نرم افزارشون از محیط رجیستری استفاده می کنند خب مشخصا کاپیتان سیم هم همین کار رو انجام میده البته با کمک نرم افزار Advance installer ( نرم افزاریه برای ساخت فایل های setup ) و زبان برنامه نویسی C# و VB.net و البته پایگاه داده MySQL سرور های سایت کاپیتان سیم اون هم به وسیله ی کد گذاری روی بخشای خاصی از رجیستری ویندوز. برای روشن شدن کلمه ی run رو توی ویندوزتون سرچ کنید و عبارت regedit رو توش تایپ کنید و اینتر کنید تا وارد رجیستری ویندوزتون شید.در ویندوز 64 بیت به ادرس رو به رو برید:HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\C aptainSim و در ویندوز 32 بیت به ادرس رو به رو برید :HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\CaptainSim رو پوشه کلیک کنید خب اینجا همون جایی که تمام محصولات کاپیتان سیم قرار دارن خب رو یه دونه از پوشه هاش کلیک کنید مثلا p732 خب از اینجا بحث اصلی ما شروع میشه ( اگه همچین پوشه ای ندارید یعنی از محصولات RIP استفاده کردید و RIP زیاد خوب نیست.) به محتویات پوشه نگاه کنید . برای فعالسازی محصولات کاپیتان سیم فقط به 3 فایل رجیستری Reg Name و Reg Code ( مهم ترین بخش فعالسازی) و Data که در پوشه ی Base pack محصولات قرار داره (مثلا در اینجا x730) نیاز است. .خب بیاید مراحل فعاسازی محصول رو با هم بررسی کنیم هر فایل نصبی محصولات کاپیتان سیم یک کد 30 تا 35 کاراکتری اختصاصی داره که توسط نرم افزار Advance installer ساخته و کد گذاری میشه مثلا در اینجا کد 31 کاراکتری 39BA0E9E-7602-4E69-945A-9877AF18A105 مربوط به بویینگ 737-200 این شرکته .این کد 31 کاراکتری در قسمت Data که گفتم قرار میگره پس این میشه شناسه محصول واسه کامپیوتر . حالا میرسیم به فعالسازی محصول که در اینجا چه اتفاقی می افته ؟ وقتی کاربر order number رو در قسمت مشخص شده وارد میکنه این order number در قسمت Reg Name که گفته شد قرار میگیره بلافاصله بعد از این کار اطلاعات از کامیوتر شما ارسال میشه روی پایگاه داده سرور های سایت کاپیتان سیم و اونجا پس از بررسی موجود بودن order number و مطابقت اون با کد 31 کاراکتری در قسمت Data یک کد در قسمت Reg Cede نوشته میشه این کد یعنی فعاسازی محصول شما یعنی کد قفل شکن فایل نصبی محصول و ادامه نصب یعنی مهم ترین قسمت فعالسازی یعنی اگه شما این کد رو داشته باشید میتونید بدون نیاز به فعالسازی محصولتونو نصب کنید به همین دلیله که وقتی این کد در قسمت Reg Code قرار میگره شما دیگه نیاز به فعالسازی محصول برای بار بعدی ندارید (تا وقتی که کد پاک نشه یا ویندوز عوض نشه ) یعنی تموم مرحله ی فعالسازی به این کد بستگی داره . اما این روال عادی فعال سازی محصولات کاپیتان سیمه (در موقع فعالسازی به صورت افلاین هم همین رواله ولی به شکل دیگه ) بقیه در پست بعد...
    ?????? ???? aero95000 : September 5th, 2013 ?? ???? 17:24:52
    #1 ارسال شده در تاريخ September 5th, 2013 در ساعت 13:13:03

2. The Following 3 Users Say Thank You to aero95000 For This Useful Post:

Alireza.kish (October 3rd, 2014), mamad pilot123 (September 6th, 2013), Pouyan (October 6th, 2013)

3. magid123 ?????? ??
    magid123
    هوانورد نیمه فعال-سرهنگ دوم
    March 2013
    بغل خونه همسایمون
    625
    تعداد تشکر : 495

??? ??? پاسخ: آشنایی با روش فعالسازی محصولات کاپیتان سیم ( قسمت اول )

برادر اموزش کرک کردن ممنوعه در انجمن سریع پست رو ویرایش کنید
    برادر شما خودت عضاب وجدان نمیگیری captain sim داره ورشکست میشه شما اموزش کرک کردن محصولاتشو میزاری برادر
    ?????? ???? magid123 : September 5th, 2013 ?? ???? 20:27:03
    #2 ارسال شده در تاريخ September 5th, 2013 در ساعت 13:17:59

4. aero95000 ?????? ??
    aero95000

November 2012
    OIIA
    96

??? ??? آشنایی با روش فعالسازی محصولات کاپیتان سیم ( قسمت اول )

داداش من فقط روال عادی فعالسازی محصولات کاپیتان سیم رو توضیح دادم که ایم مراحل رو هم شما بدونید کاری نمی تونید بکنید چون فقط این روال فعالسازی قانونیه هنوز راجع به کرک کردنش چیزی نگفتم که شما جوش اوردی بعدش من نمیدونستم تو این انجمن میشه کرک نرم افزار ها رو گذاشت ولی نمیشه راجع به کرک کردنشون توضیح داد واقعا که غیر منطقیه بعدش عذاب وجدان رو باید مسئولین کاپیتان سیم بگیرند که موقع خریدن محصولاتشون واست دولا راست میشن ولی وقتی من به مشکل برخوردم و ازشون درخواست کمک کردم برگشتن به طعنه گفتن شما ایرانیها که استادید تو کرک کردن برید کرکش کنید درست میشه در حالی که من بابت اون محصول 63 دلار پول پرداخت کرده بودن ورشکستگیشون هم به به دلیل رفتار خودشونه برن از PMDG یاد بگیرند.
    ?????? ???? aero95000 : September 5th, 2013 ?? ???? 17:26:25
    #3 ارسال شده در تاريخ September 5th, 2013 در ساعت 14:04:39

5. The Following 2 Users Say Thank You to aero95000 For This Useful Post:

EP_ATF (September 6th, 2013), mamad pilot123 (September 6th, 2013)

6. magid123 ?????? ??
    magid123
    March 2013
    بغل خونه همسایمون
    625

??? ??? ????? ???? ???? aero95000 ????? ??? ??
    داداش من فقط روال عادی فعالسازی محصولات کاپیتان سیم رو توضیح دادم که ایم مراحل رو هم شما بدونید کاری نمی تونید بکنید چون فقط این روال فعالسازی قانونیه هنوز راجع به کرک کردنش چیزی نگفتم که شما جوش اوردی بعدش من نمیدونستم تو این انجمن میشه کرک نرم افزار ها رو گذاشت ولی نمیشه راجع به کرک کردنشون توضیح داد واقعا که غیر منطقیه بعدش عذاب وجدان رو باید مسئولین کاپیتان سیم بگیرند که موقع خریدن محصولاتشون واست دولا راست میشن ولی وقتی من به مشکل برخوردم و ازشون درخواست کمک کردم برگشتن به طعنه گفتن شما ایرانیها که استادید تو کرک کردن برید کرکش کنید درست میشه در حالی که من بابت اون محصول 63 دلار پول پرداخت کرده بودن ورشکستگیشون هم به به دلیل رفتار خودشونه برن از PMDG یاد بگیرند.
    برادر شما میگی من اموزش کرک کردن رو توضیح ندادم پس این چیه
    آموزش کرک محصولات شرکت Captain sim
    ?????? ???? magid123 : September 5th, 2013 ?? ???? 20:27:24

اطلاعات کامپیوتر شما
    #4 ارسال شده در تاريخ September 5th, 2013 در ساعت 14:36:59

7. magid123 ?????? ??
    magid123
    March 2013
    بغل خونه همسایمون
    625

??? ??? پاسخ: آموزش کرک محصولات شرکت Captain sim (قسمت اول)

شما برو از قند شکن استفاده کن همچین جوابتو میدن

اطلاعات کامپیوتر شما
    #5 ارسال شده در تاريخ September 5th, 2013 در ساعت 14:37:45

8. aero95000 ?????? ??
    aero95000

November 2012
    OIIA
    96

??? ??? پاسخ: آموزش کرک محصولات شرکت Captain sim (قسمت اول)

داداش من فقط تیتر رو اشتباه نوشتم همین بعدش شما این همه مطالب پست رو ول کردی چسبیدی به عنوانش که توش کلمه ی کرک داره خب اصلا داشته باشه الان شما با خوندن این مطلب چجوری می تونی محصولات کاپیتان سیم رو کرک کنی بگو شاید من فارسی بلد نیستم یا شاید شما خیلی باهوشی که با این توضیحات میتونی کرک کنی داداش من به شما برای بار اخر میگم این پست فقط عنوانش اشتباهه مطالب توش هیچ ربطی به کرک نداره بابا مگه من تو این مطلب اسمی از کد های اسمبلی یا اسکی و متد های کرک اوردم که شما اینقدر گیر دادی بهش و دو نکته هم بهت میگم من تمام محصولات کاپیتان سیم رو با ویزا کارت از سایت رسمیش خریدم پس اینقدر احمق نشدم محصولی رو که بابتش 63 دلار دادمو روش کرکشو بگم اگه شک داری این ادرس وبلاگم بیا اونجا ببین من محصولات شرکت کاپیتان سیم رو واسه فروش گذاشتم ( اونایی رو که خریدم و بقیه رو که کسایی دیگه کرک کردند رو عینا واسه دانلود گذاشتم بدون تغییر .کاری که تو همین انجمن میشه ) و دوما من با مدیریت انجمن صحبت کردم گفت اشکالی واسه این تاپیک نیست چون فقط عنوانش اشکال داره همین. اگه بازم بخوای این قضیه رو کش بدی کلامون میرو توهم اینم ادرس :مرجع پک های تخصصی شبیه ساز پرواز
    #6 ارسال شده در تاريخ September 5th, 2013 در ساعت 15:36:22

9. The Following 2 Users Say Thank You to aero95000 For This Useful Post:

10. magid123 ?????? ??
    magid123
    March 2013
    بغل خونه همسایمون
    625

داداش من فقط تیتر رو اشتباه نوشتم همین بعدش شما این همه مطالب پست رو ول کردی چسبیدی به عنوانش که توش کلمه ی کرک داره خب اصلا داشته باشه الان شما با خوندن این مطلب چجوری می تونی محصولات کاپیتان سیم رو کرک کنی بگو شاید من فارسی بلد نیستم یا شاید شما خیلی باهوشی که با این توضیحات میتونی کرک کنی داداش من به شما برای بار اخر میگم این پست فقط عنوانش اشتباهه مطالب توش هیچ ربطی به کرک نداره بابا مگه من تو این مطلب اسمی از کد های اسمبلی یا اسکی و متد های کرک اوردم که شما اینقدر گیر دادی بهش و دو نکته هم بهت میگم من تمام محصولات کاپیتان سیم رو با ویزا کارت از سایت رسمیش خریدم پس اینقدر احمق نشدم محصولی رو که بابتش 63 دلار دادمو روش کرکشو بگم اگه شک داری این ادرس وبلاگم بیا اونجا ببین من محصولات شرکت کاپیتان سیم رو واسه فروش گذاشتم ( اونایی رو که خریدم و بقیه رو که کسایی دیگه کرک کردند رو عینا واسه دانلود گذاشتم بدون تغییر .کاری که تو همین انجمن میشه ) و دوما من با مدیریت انجمن صحبت کردم گفت اشکالی واسه این تاپیک نیست چون فقط عنوانش اشکال داره همین. اگه بازم بخوای این قضیه رو کش بدی کلامون میرو توهم اینم ادرس :مرجع پک های تخصصی شبیه ساز پرواز
    برادر من دارم با شما محترمانه صحبت میکنم
    شما برای درست کردن عنوان میتونید از گزینه ویرایش استفاده کنید
    ?????? ???? magid123 : September 5th, 2013 ?? ???? 20:27:51

اطلاعات کامپیوتر شما
    #7 ارسال شده در تاريخ September 5th, 2013 در ساعت 15:53:43

11. aero95000 ?????? ??
    aero95000

November 2012
    OIIA
    96

??? ??? آشنایی با روش فعالسازی محصولات کاپیتان سیم ( قسمت اول )

مگه من در پستام به شما بی احترامی کردم ؟ اگه اینجوریه من عذر میخوام ولی برادر این فقط یه اشتباه تایپی و ممنون از راهنماییت میرم عنوان رو عوض میکنم.
    ?????? ???? aero95000 : September 5th, 2013 ?? ???? 17:28:46
    #8 ارسال شده در تاريخ September 5th, 2013 در ساعت 17:20:44

12. The Following 2 Users Say Thank You to aero95000 For This Useful Post:

13. EP_ATF ?????? ??
    EP_ATF
    هوانورد عادی - گروهبان سوم
    May 2012
    مشهد
    26
    تعداد تشکر : 76

??? ??? ????? ???? ???? magid123 ????? ??? ??
    برادر اموزش کرک کردن ممنوعه در انجمن سریع پست رو ویرایش کنید
    برادر شما خودت عضاب وجدان نمیگیری captain sim داره ورشکست میشه شما اموزش کرک کردن محصولاتشو میزاری برادر
    کلامثل اینکه هدف شمابه انحراف کشوندن بحثهای انجمنهاست بیخیال لطفا
    #9 ارسال شده در تاريخ September 6th, 2013 در ساعت 10:07:44

14. The Following 3 Users Say Thank You to EP_ATF For This Useful Post:

amir.fly (September 6th, 2013), mamad pilot123 (September 6th, 2013), Pouyan (October 6th, 2013)

15. magid123 ?????? ??
    magid123
    March 2013
    بغل خونه همسایمون
    625

??? ??? ????? ???? ???? EP_ATF ????? ??? ??
    کلامثل اینکه هدف شمابه انحراف کشوندن بحثهای انجمنهاست بیخیال لطفا
    برادر من پاسخ شما رو در پیام خصوصی ارسال کردم

اطلاعات کامپیوتر شما
    #10 ارسال شده در تاريخ September 6th, 2013 در ساعت 10:22:52

???? 1 ?? 2 12 ??????????

??????? ?????

1. دانلود Captain Sim Boeing 727-200
    ???? Hero Flight ?? ????? الحاقی های سری X
    ????: 27
    ????? ?????: November 5th, 2015, 16:13:29
  2. معرفی captain sim 777
    ???? magid123 ?? ????? برنامه هاي الحاقي در شبیه ساز
    ????: 29
    ????? ?????: August 15th, 2014, 11:56:48
  3. PMDG V.S Captain sim/بحث تخصصی/
    ???? EP-IBZ ?? ????? الحاقی های سری X
    ????: 20
    ????? ?????: November 22nd, 2013, 23:17:39
  4. کمک در خصوص captain sim 767
    ???? moeinreza ?? ????? الحاقی های سری X
    ????: 7
    ????? ?????: October 21st, 2013, 19:43:14

???? ??? ????? ? ??????

• ??? ????????? ????? ????? ????? ????
  • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
  • ??? ????????? ???? ????? ????.
  • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
  •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran

Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0