برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 3 ?? 3
dqw
  1. EP-IBZ ?????? ??
    EP-IBZ

مدیر شبیه ساز پرواز
    October 2011
    Holding Over AWZ
    1,316
    تعداد تشکر : 510

??? ??? اصلاح ساختار و محتوای انجمن های شبیه ساز پرواز/مهم/

با سلام و درود فراوان....

بنا به لطف و صلاحدید شورای مدیریتی سایت ، بنده به عنوان مدیر موقت انجمن شبیه ساز منصوب شدم.قبول کردن این وظیفه ی خطیر برای بنده کمی سخت بود.حجم مطالب بسیار بالا در این انجمن و حضور موثر و دائم کاربران در اون نظارت بر محتوا و اصلاح ساختار های اون رو کمی مشکل کرده.اما به هرحال به عنوان مدیر بنده موظف هستم تا با سرو سامان دادن به وضعیت فعلی این انجمن پر طرفدار ، فضای خوب و مفیدی رو برای همه شما کاربران عزیز فراهم بکنم.قطعا در این راه من براوو زولو به تنهایی نمی تونم کاری از پیش ببرم و به کمک ، همراهی و پشتیبانی تک تک شما عزیزان نیاز دارم.

همونطور که در جریان هستید مدتی هست که مدیر قبلی این انجمن به خاطر درگیری های شخصی فرصت حضور نداشتند.در این مدت مطالب از نظر کمی رشد اما از نظر کیفی کمی افت داشتند.به امید خدا تلاش خواهیم کرد در ساعات فراغت اقدام به سازمان دهی و سامان دهی بخش های مختلف انجمن بکنیم.

در گام اول برای کم حجم کردن پست ها بنده اقدام به حذف پست های غیر ضروری(اسپم)،پست های حاوی لینک هایی که خراب هستند،پست هایی که حالت گفتگوی چند نفره داشتند(و هیچ گونه بار علمی و تخصصی در اونها مشاهده نمیشه)و... رو حذف می کنم تا با این علاوه بر کم حجم تر شدن مطالب،جستجو و مطالعه ی تاپیک های مختلف انجمن ساده تر بشه.البته ذکر این نکته ضروری هست که اگر کاربری تصور می کنه که پستش به اشتباه حذف شده یا اون پست دارای بار علمی هست می تونه از طریق پیام شخصی به من اطلاع بده.

در گام دوم انجمن ها تغییر خواهند کرد.برخی انجمن ها در هم ادغام، برخی حذف و برخی انجمن ها تاسیس خواهند شد.هدف از این کار پوشش دادن تمام زمینه های شبیه ساز هست.برای هر زمینه ای در شبیه ساز بخش جداگانه ای تدارک دیده خواهد شد.تلاش می کنیم تمام سلیقه ها رو راضی کنیم.

در گام آخر دستی به سرو روی انجمن گالری خواهیم کشید...

عمداً این برنامه رو به آخرین گام انتقال دادم تا کاربران فرصت داشته باشند خودشون گالری خودشون رو اصلاح کنند.منظور از اصلاح ، بازیابی تصاویر و فیلم های حذف شده هست.پست های بدون تصاویر حذف خواهد شد و گالری هایی که از آخرین ارسال اونها بیش از 3 ماه گذشته باشه قفل خواهند شد و در صورتی که مالک اونها قصد ادامه ی فعالیت داشته باشه می تونه با من مکاتبه بکنه تا اون تاپیک مجددا باز بشه.تاپیک هایی که از آخرین ارسال اونها 7 ماه گذشته باشه حذف خواهند شد و در صورت تقاضای کاربر مجددا باز خواهند گشت.امیدوارم دوستان در این بخش فعالیت خوبی داشته باشند.ارسال تصاویر پروازشون می تونه برای کاربران دیگه جذاب باشه یا حتی کاربران غیر شبیه سازی رو هم به سمت این مصیبت(!!!)راهنمایی بکنه!!!باشد که در این از راه به در کردن امت اسلام شریک باشید....

برنامه ی بلند مدت این انجمن متعاقباً به اطلاع کاربران عزیز خواهد رسید.

همونطور که عرض شد شخص براوو زولو نمیتونه به تنهایی کاری انجام بده.من نهایتاً بتونم شکل ظاهری انجمن رو اصلاح بکنم و کار اصلی رو خود شما کاربران عزیز باید بکنید...!
    در طول این چند ماهی که من در این انجمن بودم شاید حرفی زده باشم که خواسته یا ناخواسته کاربری رو رنجونده باشم برای همین همینجا از اونها معذرت خواهی می کنم و امیدوارم که با همفکری هم یک محیط سالم و مفیدی رو فراهم بکنیم.
    منتظر پیشنهادات و انتقادات شما عزیزان هستم.من روی انتقاد و پیشنهادات شما عزیزان حساب ویزه ای باز کردم و امیدوارم با پیشنهادات و انتقادات محیط کاربر پسند تری رو فراهم کنیم.

موفق باشید...
    ?????? ???? EP-IBZ : September 17th, 2013 ?? ???? 02:17:07
    I believe I can fly..........................................I believe I can touch the sky
    I think about it every night and day....Spread my wings and fly away
    I believe I can soar................I see me running through that open door

Membership Asistant Coordinator
    #1 ارسال شده در تاريخ September 16th, 2013 در ساعت 22:40:44

2. The Following 18 Users Say Thank You to EP-IBZ For This Useful Post:

Ali Pilot (September 17th, 2013), amir.fly (September 17th, 2013), امیررضا (September 17th, 2013), dorchin (September 17th, 2013), Dream Bird (September 16th, 2013), EP-IBC (September 16th, 2013), homa ye aseman (September 16th, 2013), IR Blue SKY (September 17th, 2013), iran.aseman (September 17th, 2013), Mohammadme (September 17th, 2013), Nima Amini (September 16th, 2013), pakradm (September 17th, 2013), pilot 747 (September 25th, 2013), pilotmilad (September 17th, 2013), shahryar_bp (September 25th, 2013), SKY MAN (September 17th, 2013), WARWOLF (September 17th, 2013), سينا حمزانلويي (September 17th, 2013)

3. EP-IBZ ?????? ??
    EP-IBZ

مدیر شبیه ساز پرواز
    October 2011
    Holding Over AWZ
    1,316
    تعداد تشکر : 510

??? ??? پاسخ: اصلاح ساختار و محتوای انجمن های شبیه ساز پرواز/مهم/

درود///

خبر های خوبی برای شما دارم که به زودی عملی خواهد شد

این خبر خوب ارائه ی تمام پک های شبیه ساز به صورت لینک مستقیم و به صورت اختصاصی برای کاربران انجمن شبیه ساز ائروسنتر هست که به موقعه و بعد از تهیه سرور و هاست به مرحله اجرا گذاشته میشه.به امید خدا قصد دارم تمام پک های شبیه ساز+پک های مد نظرتون رو روی سرور های اختصاصی یکی از دوستان آپلود کنیم و در اختیار شما قرار بدیم تا با بالاترین سرعت و کیفیت و همچنین اطمینان از صحت اونها (بدون هیچ مشکل کرک و 100%تست شده)اونها رو دانلود کنید و دیگه نیازی به وبگردی و دانلود از سایت های تورنت با سرعت کم و با ترس و لرز از احتمال خراب بودن فایل نخواهید داشت...!

جا داره از این دوست خوبمون هم تشکر کنم که خودشون داوطلبانه اعلام آمادگی کردن؛به امید خدا پاسخ مناسبی به زحمات ایشون خواهم داد.فعلاً ترجیح می دم تا قطعی شدن تهیه ی هاست و سرور اسمی ازشون نبرم!!!

موفق باشید و برقرار....
    I believe I can fly..........................................I believe I can touch the sky
    I think about it every night and day....Spread my wings and fly away
    I believe I can soar................I see me running through that open door

Membership Asistant Coordinator
    #2 ارسال شده در تاريخ September 25th, 2013 در ساعت 01:07:13

4. The Following 11 Users Say Thank You to EP-IBZ For This Useful Post:

Ali Pilot (September 25th, 2013), amir.fly (September 25th, 2013), امیررضا (September 25th, 2013), felipe (September 25th, 2013), homa ye aseman (September 25th, 2013), IEGB (November 16th, 2014), Mohammadme (September 25th, 2013), pakradm (September 25th, 2013), pilot 747 (September 25th, 2013), SKY MAN (September 25th, 2013), WARWOLF (September 25th, 2013)

5. راشل ?????? ??
    راشل
    هوانورد عادی - گروهبان سوم
    February 2013
    تهران
    20
    تعداد تشکر : 6

??? ??? پاسخ : اصلاح ساختار و محتوای انجمن های شبیه ساز پرواز/مهم/

برای p3d هم انجمن داریم ؟
    #3 ارسال شده در تاريخ October 31st, 2017 در ساعت 14:24:28

???? ??? ????? ? ??????

• ??? ????????? ????? ????? ????? ????
  • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
  • ??? ????????? ???? ????? ????.
  • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
  •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran

Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0