برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 6 ?? 6
dqw
  1. REZAAKBARIASBAGH ?????? ??
    REZAAKBARIASBAGH
    هوانورد نیمه فعال-ستوان یکم
    August 2013
    خونمون
    340
    تعداد تشکر : 309

hot حل مشکل ریپینت شبیه ساز Persian Edition

به نام آفریننده آسمان.با سلام.دوستانی که از سبیه ساز نوین پندار استفاده میکنند گاهی اوقات براشون پیش میاد که هواپیمایی رو که اضافه کردن سیاه نشون میده.مثلا این مشکل برای خود بنده در مورد ریپپینت a300-b4 ماهان که رو پکیج tom نصب کرده بودم پیش اومد.امّا قبل از هر چیز برای رفع این مشکل شما نیلز به نرم افزارdxtbmp دارید.اگز این نرم افزار رو در اختیار دارید که هیچ در غیر اینصورت میتونید از لینک دانلودش کنید.(لینکش هم از یکی از پست های آقای mobinall گیر آوردم)dxtbmpx خب حالا فایل تکسچر مربوط به اون هواپیمایی رو که مشکل داره رو بیارید.اونجا چندتا فایل با فرمتای مختلف هست،معمولا اونجا فایل text با نام texture و یک فایل jpg با نامthumbnail هست که ما به اون دو تا هیچ گونه کاری نداریم.امّا بقیه شون.تک تک اونارو با استفاده از همین نرم افزار dxtbmp اونارو باز میکنید.بعد از اون از منوی file گزینه save as رو انتخاب و بعد از اون extended bitmap رو انتخاب میکنیدو آدرس محلی رو که میخواهید save کنید رو بهش میدید.دوباره همون عکس رو با استفاده از dxtbmp باز میکنید.وقتی که باز کردید از منوی بالای نرم افزار گزینه image رو انتخاب و از اونجا send to editor رو انتخاب میکنید.نرم افزار به صورت پیش فرض ادیتور مورد نظر رو paint خود windows در نظر گرفته.وقتی که تصویر شما وارد ادیتور(paint)شد rotate رو انتخاب و از اونجا rptate180 رو انتخاب میکنید.بعد از اون دوباره rotate رو انتخاب و از اونجا flipvertical رو انتخاب میکنید.بعد از اون هم دوباره rotate رو انتخاب و دوباره rotate 180 رو انتخاب میکنیم و رو ضربدر خوشگله بالا صفحی کلیک و save رو میزنیم.حالا image رو انتخاب و از اونجا reload after edit رو انتخاب میکنید.حالا file رو انتخاب و از اونجا save as و باز هم extended bitmap رو انتخاب میکنید.حالا تصاویر جدید رو با قبلیا جایگزین میکنید.از پرواز ذلت ببرید!!!!!!!!!!!!!
    ?????? ???? EP-IBZ : September 17th, 2013 ?? ???? 19:32:57
    #1 ارسال شده در تاريخ September 16th, 2013 در ساعت 22:52:08

2. The Following 5 Users Say Thank You to REZAAKBARIASBAGH For This Useful Post:

dorchin (September 17th, 2013), EP-IBC (September 16th, 2013), EP-IBZ (September 16th, 2013), mamad pilot123 (September 17th, 2013), WARWOLF (September 17th, 2013)

3. HOSJAN78 ?????? ??
    HOSJAN78
    هوانورد نیمه فعال-سرهنگ دوم
    June 2011
    TEHRAN
    816
    تعداد تشکر : 5,388
    ارسال هاي وبلاگ : 1

??? ??? پاسخ: مشکل ریپینت شبیه ساز نوین پندار

خب بجای این کارا پک اکسلریشن خود شبیه ساز نوین پنداررو نصب می کنیم!!!

ترسوی حقیقی از پرواز نمی ترسد
    بلکه آن کس که با ترس پرواز را یاد می گیرد ترسو است!

گابریل گارسیا مارکز
    #2 ارسال شده در تاريخ September 17th, 2013 در ساعت 11:24:27

4. The Following User Says Thank You to HOSJAN78 For This Useful Post:

mamad pilot123 (September 17th, 2013)

5. iran.aseman ?????? ??
    iran.aseman
    هوانورد نیمه فعال-سرگرد
    January 2013
    OIAD
    489
    تعداد تشکر : 561
    ارسال هاي وبلاگ : 1

سلام
    ماشاالله اینقدر انتقادات در مورد شبیه ساز نوین پندار زیاده که خوبه یه موضوع اصلی توی شبیه ساز و پرواز و پیرامون آن باز بشه هرکی ناراحته اونجا خودشو خالی کنه...
    این نوین پندار اینقدر منو عاجز و اذیت کرد که شبیه ساز اورجینال دانلود کردم...یعنی الان خودم سه تا شبی هساز دارم .
    که فقط اینو که خودم دانلود کردم به درد می خوره...
    لینک ش هم موجوده...
    در کل منم از روش شما استفاده می کردم قبل از اینکه اکسلریشن رو نصب کنم ... اما اکسلریشن رو نصب کن خودتو راحت کن توی دی وی دی 4 نوین پندار هست...
    #3 ارسال شده در تاريخ September 17th, 2013 در ساعت 12:47:20

6. The Following User Says Thank You to iran.aseman For This Useful Post:

mamad pilot123 (September 17th, 2013)

7. EP-IBZ ?????? ??
    EP-IBZ

مدیر شبیه ساز پرواز
    October 2011
    Holding Over AWZ
    1,316
    تعداد تشکر : 510

??? ??? ????? ???? ???? REZAAKBARIASBAGH ????? ??? ??
    به نام آفریننده آسمان.با سلام.دوستانی که از سبیه ساز نوین پندار استفاده میکنند گاهی اوقات براشون پیش میاد که هواپیمایی رو که اضافه کردن سیاه نشون میده.مثلا این مشکل برای خود بنده در مورد ریپپینت a300-b4 ماهان که رو پکیج tom نصب کرده بودم پیش اومد.امّا قبل از هر چیز برای رفع این مشکل شما نیلز به نرم افزارdxtbmp دارید.اگز این نرم افزار رو در اختیار دارید که هیچ در غیر اینصورت میتونید از لینک دانلودش کنید.(لینکش هم از یکی از پست های آقای mobinall گیر آوردم)dxtbmpx خب حالا فایل تکسچر مربوط به اون هواپیمایی رو که مشکل داره رو بیارید.اونجا چندتا فایل با فرمتای مختلف هست،معمولا اونجا فایل text با نام texture و یک فایل jpg با نامthumbnail هست که ما به اون دو تا هیچ گونه کاری نداریم.امّا بقیه شون.تک تک اونارو با استفاده از همین نرم افزار dxtbmp اونارو باز میکنید.بعد از اون از منوی file گزینه save as رو انتخاب و بعد از اون extended bitmap رو انتخاب میکنیدو آدرس محلی رو که میخواهید save کنید رو بهش میدید.دوباره همون عکس رو با استفاده از dxtbmp باز میکنید.وقتی که باز کردید از منوی بالای نرم افزار گزینه image رو انتخاب و از اونجا send to editor رو انتخاب میکنید.نرم افزار به صورت پیش فرض ادیتور مورد نظر رو paint خود windows در نظر گرفته.وقتی که تصویر شما وارد ادیتور(paint)شد rotate رو انتخاب و از اونجا rptate180 رو انتخاب میکنید.بعد از اون دوباره rotate رو انتخاب و از اونجا flipvertical رو انتخاب میکنید.بعد از اون هم دوباره rotate رو انتخاب و دوباره rotate 180 رو انتخاب میکنیم و رو ضربدر خوشگله بالا صفحی کلیک و save رو میزنیم.حالا image رو انتخاب و از اونجا reload after edit رو انتخاب میکنید.حالا file رو انتخاب و از اونجا save as و باز هم extended bitmap رو انتخاب میکنید.حالا تصاویر جدید رو با قبلیا جایگزین میکنید.از پرواز ذلت ببرید!!!!!!!!!!!!!

سلام دوست عزیز...

ابتدا باید عرض کنم که فرمت پیش فرض فایل های تکسچر شبیه ساز dds. هست.این فرمت ،فرمت جدیدی هست که به شبیه ساز ایکس اضافه شده و کیفیت اون به مراتب از کیفیت فرمت های bmp. بهتر هست.کاربران ابتدا باید از نوع فرمت ریپینت مورد نظر مطلع بشن.اکثرا ریپینت هایی که در فضای مجازی برای شبیه ساز ساخته شده با فرمت bmp هستن که توسط ایکس هم ساپورت میشن.اگر ریپینتی رو دانلود کردید و دیدید که اجرا نمیشه(عموما بدنه سیاه میشه اما غیر از سیاهی ممکنه به رنگ های نقره ای و سفید هم نشون داده بشه)دوتا حالت داره.یا ریپینت مال یه مدل دیگه هست مثلاً ریپینت ماهان برای ایرباس 300 تام رو اگه روی ایرباس 300 CLS نصب بشه نتیجه ش میشه سیاه بودن هواپیما.پس در گام اول باید مطمئن بشید که ریپینتی که دانلود کردید برای همون مدل هست.در این صورت 100% سالم هست و سیاه نشون داده نمیشه.چون وقتی یک ریپینت آپلود میشه سازنده اون ،اونو تست می کنه بعد زیپش میکنه و در اختیار عموم میذارتش!در نتیجه نیازی به دستکاری اون نیست!
    البته این مسئله برای شبیه ساز اورجینال صادق هست نه نوین پندار....!یه خواهشی که از تک تک بچه ها سیمولاتور دارم اینه که شبیه ساز نوین پندار رو بیخیال بشید!این شبیه ساز افتضاحه!یه گند به تمام معنا...!من نمیدونم این شبیه سازه که Bug داره یا مجموعی از هزاران Bug که در قالب شبیه ساز مثلاً فارسی (با اون همه آموزش ها و ترجمه های اشتباه)تهیه شدن!!!!
    من شخصاً شبیه ساز ساخته ی شرکت سرزمین رایانه رو به همه شما توصیه می کنم.این شبیه ساز کاملاً اورجینال هست و هیچ گونه دستکاری ای توی اون انجام نشده.خیلی راحت هم میشه توی بازارهای کامپیوتر اونو گیر آورد.برای اطمینان بیشتر می تونید به سایت این شرکت مراجعه کنید و از طریق اینترنتی اون رو خریداری کنید....قیمتش هم فکر کنم حدود 6 تومن بود!
    I believe I can fly..........................................I believe I can touch the sky
    I think about it every night and day....Spread my wings and fly away
    I believe I can soar................I see me running through that open door

Membership Asistant Coordinator
    #4 ارسال شده در تاريخ September 17th, 2013 در ساعت 14:10:05

8. The Following User Says Thank You to EP-IBZ For This Useful Post:

IR Blue SKY (September 17th, 2013)

9. REZAAKBARIASBAGH ?????? ??
    REZAAKBARIASBAGH
    هوانورد نیمه فعال-ستوان یکم
    August 2013
    خونمون
    340
    تعداد تشکر : 309

با سلام خدمت دوستان عزیز.قبل از هر چیز از تمامی دوستانی که نظر دادن صمیمانه تشکر میکنم چون به هر حال اولین موضوعی هستش که بنده دارم مطرح میکنم و به راهنمایی های شمااساتید عزیز نیازمند هستم.امّا تیتر موضوع رو به جای نوین پندار بگم که persian edition به این جهت که مثلا عصر بازی مدرن هم این شبیه ساز رو داره ارائه میده که اون خودش یه چیزی وحشتناک تر از نوین پندار!مثلا نصب اون انقدر مشکل داره و یا دردسر انجام میشه که فکر کنم آدم بشینه خودش یه شبیه ساز پرواز برنامه نویسی کنه راحتتر باشه!ضمنا بحث اکسلریشن اینجا برای شبیه سازای عصر بازی منتفی،هر چند که شبیه ساز عصر بازی عینا شبیه ساز نوین امّا همون چند تا هواپیمایی که رو نوین هست و اکسلریشن رو کلا نداره.در مورد پکیج هم،همونطور که استاد ارجمند،EP-IBZ گفتند این موضوع گاها در persian edition بر عکس هستش ولی این a300 که بنده مثال زدم ریپینت ماهان به همراه پک tom بود.انتقاد فراموش نشه هااااااااااااااااااا!!!!!!!!!! !!یا علی
    #5 ارسال شده در تاريخ September 17th, 2013 در ساعت 18:03:14

10. pilotmilad ?????? ??
    pilotmilad
    هوانورد نیمه فعال-سرگرد
    February 2013
    تبریز
    525
    تعداد تشکر : 398

ببخشیدبه نظرمن شبیه ساز پروازنوین پندار خوب نیست چون قفل نرم افزاری داره من چند بار سعی کردم که یک هواپیمایی دانلود ونصب کنم نشد
    #6 ارسال شده در تاريخ September 17th, 2013 در ساعت 18:09:22

???? ??? ????? ? ??????

• ??? ????????? ????? ????? ????? ????
  • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
  • ??? ????????? ???? ????? ????.
  • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
  •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran

Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0