برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 2 ?? 2
dqw
 1. Aero ?????? ??
  Aero

  هوانورد عادی - گروهبان یکم
  September 2007
  85
  تعداد تشکر : 0
  Thanked 22 Times in 10 Posts

  ??? ??? سه فروند هواپیمای بوئینگ 747 وارد سیستم ایران ایر شده

  [size=medium]حسامی مدیر عامل شرکت هواپیمایی هما با تاکید بر اینکه در ایام نوروز امسال بلیت هواپیما گران نخواهد شد، اعلام کرد: خرید هواپیما در طول دو سال اخیر 5 برابر شده است.
  به گزارش خبرنگارمهر، سعید حسامی امروز در نشست مطبوعاتی گفت: سازمان هواپیمایی جهانی ( ایکائو) واتحادیه ایرلاینهای دنیا (یاتا) به منظور جهانی کردن پروازها الزامات و دستورالعملهای جدیدی را برای ایرلاینهای عضو یاتا به صورت اجباری اعلام کرده اند.

  وی افزود: یکی از الزامات این دو سازمان دستورالعملهای ممیزی ایمنی ایرلاینها ( آیوسا) است که سازمان یاتا از سال 2008 شرکتهایی را به عضویت می پذیرد که گواهینامه آیوسا را اخذ کرده باشند، بدین معنا که این شرکتهای هوایی حداقل الزامات ایمنی را دارا باشند.

  مدیر عامل شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران بیان کرد: در حال حاضر بالغ بر 23 دستورالعمل آیوسا در شرکت هواپیمایی هما تهیه شده و توانسته ایم 95 درصد تائیدیه ایمنی پروازها را از سوی سازمان یاتا اخذ کنیم.

  وی با بیان مطلب فوق افزود: 5 درصد مابقی تائیدیه پس از کنترل بازرسان سازمانهای مذکور اخذ خواهد شد و تا پایان سال 2007 باید 100 درصد تائیدیه را کسب کنیم.

  حسامی اعلام کرد: قیمت بلیت برای سال جدید براساس قیمت مصوب شورای عالی هواپیمایی خواهد بود و خارج از مصوبات قیمتها تغییری نخواهد کرد.

  وی گفت: در حال حاضر ایران ایر بالغ بر 51 فروند هواپیما در اختیار دارد و تعداد هواپیماهای ملکی این شرکت معادل 43 فروند هواپیما است، ضمن اینکه ظرفیت ما به 10 هزار و 300 صندلی می رسد.

  حسامی تصریح کرد: در دو سال اخیر بالغ بر 11 هواپیما توسط ایران ایر خریداری شده که در این مدت میزان خرید هواپیما 5 برابر شده در حالیکه پس از انقلاب خرید هواپیما سالیانه 1.2 فروند بوده است.

  وی اعلام کرد: میزان صندلی های وارد شده معادل یک هزار و 200 صندلی بوده، ضمن اینکه سه فروند هواپیمای بوئینگ 747 وارد سیستم هوایی شده و هم اکنون بالغ بر 8 فروند هواپیمای بوئینگ در هما وجود دارد.

  مدیر عامل هما افزود: تامین ناوگان هوایی با توجه به وجود تحریمها دغدغه ای است که وقت زیادی را از این بخش به هدر می دهد، این در حالی است که تعداد زیادی هواپیما خریداری و وارد ایران ایر شده و تا یک ماه آینده هفتمین فوکر خریداری شده وارد ناوگان هوایی هما خواهد شد.

  وی با اشاره به جابه جایی 3 میلیون نفر مسافردر سال 85 بیان کرد: دولت مجوزخرید هواپیما تا مرز1 میلیارد دلار را صادر کرده است.


  حسامی همچنین اعلام کرد: حق جذب مهمانداران به تائید دولت رسیده و به زودی این امردر حکمهای آنان وارد می شود.[/size]
  #1 ارسال شده در تاريخ January 2nd, 2008 در ساعت 18:56:13

 2. The Following User Says Thank You to Aero For This Useful Post:

  B727 (January 20th, 2013)

 3. sadegh-777 ?????? ??
  sadegh-777
  هوانورد عادی - گروهبان سوم
  December 2007
  35
  تعداد تشکر : 0
  Thanked 20 Times in 9 Posts

  ??? ??? RE: سه فروند هواپیمای بوئینگ 747 وارد سیستم ایران ایر شده

  احتمالا منظور از سه بویینگ 747 همون هواپیماهای اجاره ای از ماهان بوده.چون خبری از 747 ها نیست ولی تا اونجایی که ما میدونیم سفارش های فوکر 100 داره هر روز بیشتر میشه
  #2 ارسال شده در تاريخ January 2nd, 2008 در ساعت 21:49:39

 4. The Following User Says Thank You to sadegh-777 For This Useful Post:

  B727 (January 20th, 2013)

????? ????? ??? ?????

???? ??? ????? ? ??????

 • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
 • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
 • ??? ????????? ???? ????? ????.
 • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0