برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 5 ?? 5
dqw
 1. yasini-phantom ?????? ??
  yasini-phantom
  هوانورد فعال-سروان
  July 2012
  تهران
  496
  تعداد تشکر : 821
  Thanked 1,920 Times in 442 Posts

  ??? ??? برقراری خط پروازی مستقیم بین ایران و آمریکا

  اکبر ترکان سرپرست شورای عالی امور ایرانیان خارج از کشور در نشست با مدیران دبیرخانه شورای عالی، دستاورد های دیدار رئیس جمهور با ایرانیان مقیم آمریکا را تشریح کرد.اکبر ترکان با اشاره به نتایج بسیار خوب دیدار رییس جمهور با ایرانیان مقیم نیویورک گفت: روحانی بر ضرورت و افزایش خدمت رسانی به تمامی ایرانیان در سراسر کره خاکی از سوی شورای عالی امور ایرانیان خارج از کشور تاکید کرد.

  ترکان گفت : دکتر روحانی بابیان اینکه ایرانی بودن، مهم ترین نقطه مشترک برای تمام ایرانیان است، تاکید کردند دبیرخانه شورای عالی امور ایرانیان خارج از کشور بایستی به کلیه ایرانیان اعم از یهودیان ،مسیحیان، زرتشتیان و مسلمانان ایرانی به بهترین نحو خدمات بدهد.
  ترکان تسهیل رفت و آمد و ارتباط ایرانیان مقیم خارج به کشور را یکی دیگر از محورهای سخنان رییس جمهور اعلام و افزود : ایشان در راستای رفع مشکلات رفت و آمد هموطنان مقیم امریکا، دستور بررسی چگونگی برقراری خط پرواز مستقیم بین ایران و ایالات متحده آمریکا را صادر کرد.

  سرپرست شورای عالی با اشاره به موافقت رییس جمهور بر باقی ماندن دبیرخانه شورای عالی امور ایرانیان خارج از کشور در مجموعه نهاد ریاست جمهوری گفت : انتظار رییس جمهور از دبیرخانه این است که با اصلاح ساختار و چابک سازی مجموعه، در زمینه ارائه خدمات و برقراری ارتباط و تسهیل امور هموطنان مقیم خارج بیش از پیش تلاش کند.
  وی افزود از نکاتی که رییس جمهور بر آن تاکید دارند پیگیری دبیرخانه شورای عالی در جهت تسریع وحل مشکلات قضایی ایرانیان، وظیفه عمومی و تسهیل قوانین و مقررات رفت و آمد و رفع موانع و موارد بازدارنده ارتباط هموطنان مقیم خارج با کشور از سوی دستگاه های اجرایی ذیربط است . ترکان گفت: لازم است دبیرخانه در اسرع وقت نسبت به بررسی قوانین و مقررات مربوطه و ارایه لایحه اصلاحی برای رفع کلیه موانع و محدودیت های پیش روی ایرانیان اقدام کند.
  منبع: ترکان خبر داد دستور روحانی برای بررسی برقراری خط پروازی مستقیم بین ایران و آمریکا
  اولين قانون پرواز، دل كندن از زمين است

  #1 ارسال شده در تاريخ September 30th, 2013 در ساعت 16:01:43

 2. The Following 13 Users Say Thank You to yasini-phantom For This Useful Post:

  امیررضا (September 30th, 2013), Dream Bird (September 30th, 2013), F-35 (September 30th, 2013), Farhan (September 30th, 2013), M.R.H (September 30th, 2013), magid123 (October 1st, 2013), mohamadbaha (September 30th, 2013), mohammad hossein (October 2nd, 2013), mohsen heydarkhani (December 13th, 2014), nd_blacky (October 1st, 2013), negin zayanderood (October 5th, 2013), omidair (September 30th, 2013), pakradm (September 30th, 2013)

 3. سید عماد رضوی ?????? ??
  سید عماد رضوی
  هوانورد نیمه فعال-سرگرد
  September 2013
  قزوین
  541
  تعداد تشکر : 808
  Thanked 1,583 Times in 443 Posts

  ??? ??? پاسخ: برقراری خط پروازی مستقیم بین ایران و آمریکا

  پیش نیازهای پرواز به آمریکا چیست؟

  خبرگزاری تسنیم: اگر چه رییس جمهور با هواپیمای اختصاصی وبه طور مستقیم از تهران راهی نیویورک شد ، اما به طور قطع درگفتگو با ایرانیان مقیم امریکا متوجه شده بود که یکی از عمده ترین مشکلات این قشر برای سفر به کشورشان نبود خط مستقیم پروازی میان دوکشور است.
  نسخه قابل چاپ
  به گزارش خبرنگار گروه "رسانه‌های دیگر" خبرگزاری تسنیم، این درحالی است که خط مستقیم پروازی میتواند بسیاری از تعاملات دوجانبه را تسهیل کرده و حتی تبادلات اقتصادی و رفت وامد میان دوکشور و حتی افزایش توریست را سبب شود
  شاید تا همین چندماه قبل حرف زدن از ارتباط با امریکا هم خیلی ساده نبود اما اکنون که اوباما باب مذاکره با روحانی راهم گشوده است میتوان برای مردم دو کشور و ارتباط میان انان پلهای بیشتر ، مستحکم ترو ساده تری هم دایر کرد .
  یکی از این پلها خط پروزای میان دو کشور است که به گفته مشاور ارشد رییس جمهور دکتر روحانی دستور بررسی انرا داده است .
  ***دولت شروع کرد
  دراین راستا ، سرپرست شورای عالی امور ایرانیان خارج از کشور با اشاره به تاکید رئیس جمهور برای بررسی ایجاد خط پروازی مستقیم به آمریکا و بالعکس، گفت: شورای عالی امور ایرانیان خارج از کشور بایستی به کلیه ایرانیان اعم از یهودیان ،مسیحیان، زرتشتیان و مسلمانان ایرانی مقیم خارج به بهترین نحو خدمات بدهد.
  اکبر ترکان تسهیل رفت و آمد و ارتباط ایرانیان مقیم خارج به کشور را یکی دیگر از محورهای سخنان رییس جمهور اعلام وافزود : ایشان در راستای رفع مشکلات رفت و آمد هموطنان مقیم امریکا، دستور بررسی چگونگی برقراری خط پرواز مستقیم بین ایران و ایالات متحده آمریکا را صادر کرد.
  درعین حال سخنگوی وزارت امور خارجه درباره دستور رییس جمهوری برای بررسی امکانات فنی و اجرایی پرواز مستقیم بین ایران و آمریکا گفت: بررسی در این زمینه آغاز شده است که براساس پیشرفت روند، اطلاع رسانی خواهد شد.
  «مرضیه افخم» افزود: یکی از مشکلات ایرانیان خارج از کشور و مقیم آمریکا، بحث خط پرواز مستقیم بود که رییس جمهوری دستور بررسی آن را داد.
  ***مجلس همراهی میکند
  درحالیکه گمان میرفت برخی نمایندگان مجلس از این دستور رییس جمهور استقبال نکنند یا حداقل درمقابل ان موضع گیری کنند ، این اتفاق رخ نداد ونظرها تقریبا همه موافق بودتنها نکته این بود که ایا امکان چنین کاری وجود دارد.
  درهمین راستا ، رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: راه‌اندازی خط پروازی مستقیم میان تهران- واشنگتن قطعا به ایرانیان مقیم آمریکا کمک شایانی می‌کند.
  علاءالدین بروجردی ، درباره دستور رئیس جمهور برای برقراری خط پرواز مستقیم تهران-واشنگتن، گفت: راه‌اندازی خط مستقیم پروازی میان تهران- واشنگتن قطعا کمک شایانی به ایرانیان مقیم آمریکا خواهد داشت.
  ***پیش نیازهایی پرواز
  اما این که امکان برقراری چنین خط پروازی وجود دارد،باید دید که کارشناسان امرچه نظری دارند، دبیر انجمن شرکتهای هواپیمایی گفت: برقراری پرواز مستقیم با آمریکا نیازمند پیش نیازهایی است که در این راستا سازمان هواپیمایی کشوری باید موافقت‌نامه هوایی با آمریکا مبادله کند که در آن موافقت نامه فرکانس تعداد پروازها و ایرلاینهایی که می‌توانند به نمایندگی از کشورها در این مسیرها پرواز کنند مشخص شود.
  حمید غوابش با اشاره به دستور رئیس جمهور برای بررسی و پیگیری برقراری خط پرواز مستقیم ایران ـ آمریکا گفت: قطعا توسعه شبکه پروازی به ویژه در مناطقی که ایرانیان بسیاری زندگی می کنند و به لحاظ گردشگری نیز اهمیت دارند بسیار مهم است.
  دبیر انجمن شرکتهای هواپیمایی با اشاره به اینکه توسعه شبکه پرواز برای اقتصاد حمل و نقل، ایجاد یک شبکه ارتباطی اجتماعی و توسعه موقعیت حمل و نقل کشور در منطقه بسیار مفید است تأکید کرد:
  برقراری خط پرواز مستقیم قطعا یک تصمیم مفید و مؤثری برای رفاه حال ایرانیان مقیم آمریکا و اقوام آنها که در ایران هستند خواهد بود، ضمن اینکه هزینه سفر مسافران با برقراری خط پرواز مستقیم بسیار کاهش می یابد.
  وی همچنین با اشاره به اینکه موقعیت فرودگاه امام خمینی(ره) نیز با این اقدام به دلیل اینکه مقاصد پروازی مستقیم با آمریکای شمالی برقرار می شود، بهبود می یابد افزود: امروز مسافران کشور از طریق سایر راه های هوایی مانند ترکیه و دبی معمولا به این مقاصد پرواز می کنند و اینکه بتوانند از طریق کشور به صورت مستقیم این پروازها برقرار شود موقعیت خوبی برای رفاه مسافران و حتی بخش حمل و نقل کشور مفید است.
  وی گفت: اما اینکه در عمل برقراری پرواز مستقیم با آمریکا قابل تحقق است قطعا نیازمند پیش نیازهایی است که در این راستا سازمان هواپیمایی کشوری باید موافقت نامه هوایی با آمریکا مبادله کند که در آن موافقت نامه هوایی فرکانس تعداد پروازها و ایرلاین هایی که می توانند به نمایندگی از کشورها در این مسیرها پرواز کنند باید مشخص شود.
  غوابش در ادامه تصریح کرد:‌ همچنین باید ناوگان هایی متناسب برای این مسیر پروازی تعریف کنیم زیرا بعضی هواپیماها امکان پرواز مستقیم از تهران به بعضی از مناطق آمریکا بدون نشست و برخاست را دارند اما برخی دیگر باید در میان پرواز در محلی به منظور سوخت گیری فرود آیند. مسلما تحریم هایی هم که وجود دارند مانعی در این زمینه خواهند شد که این موضوع نیز باید از سازمان هواپیمایی کشوری پیگیری شود و در موافقت نامه هوایی که مبادله می شود به موانعی از تحریم اشاره شود.
  وی افزود: اگر به موضوعات مذکور پرداخته شود و نشستی در این زمینه صورت گیرد برقراری خط مستقیم پروازی بین ایران و آمریکا مفید است.
  دبیر انجمن شرکت های هواپیمایی با اشاره به اینکه موضع گیری سیاسی طرف آمریکایی در این زمینه را نمی دانیم به خانه ملت گفت: صرف نظر از موضوعات سیاسی اساسا کشورها به دلیل اینکه تعاملات اجتماعی را بین مردم خود برقرار کنند به طور طبیعی باید از چنین ارتباطاتی استقبال کنند اما با توجه به وضعیت فعلی، شرایط برای برقراری این خط پروازی محیاتر از گذشته است.
  وی ادامه داد: سیاست کلی هواپیمایی کشوری توسعه شبکه پروازی کشور است که به ارتقاء صنعت هواپیمایی کشور کمک می کند.
  غوابش درباره میزان کاهش هزینه ها در صورت برقراری خط پرواز مستقیم ایران با آمریکا به خانه ملت گفت: اگر مسافری بخواهد از مسیر ایران به آمریکای شمالی پرواز کند باید اول به یکی از فرودگاه های همجوار برود و سپس از آنجا ادامه سفر دنبال شود؛ از نظر جغرافیایی موقعیت کشور ما در شرایط بهتری نسبت به فرودگاه های همجوار قرار دارد و زمان کوتاه تری طول می کشد تا به مقصد برسد و مسیر مستقیم در مقایسه با مسیرهای غیر مستقیم مانند امارات، بحرین، قطر، ریاض و ترکیه بسیار اقتصادی تر است که این یکی از پارامترهای مؤثر است.


  خبرگزاری تسنیم
  #2 ارسال شده در تاريخ October 3rd, 2013 در ساعت 09:41:29

 4. The Following 7 Users Say Thank You to سید عماد رضوی For This Useful Post:

  afshinmardani (October 5th, 2013), B727 (October 6th, 2013), Mohammadme (October 3rd, 2013), mohsen heydarkhani (December 13th, 2014), pakradm (October 4th, 2013), سينا حمزانلويي (October 3rd, 2013), عبدالاحد (October 3rd, 2013)

 5. سید عماد رضوی ?????? ??
  سید عماد رضوی
  هوانورد نیمه فعال-سرگرد
  September 2013
  قزوین
  541
  تعداد تشکر : 808
  Thanked 1,583 Times in 443 Posts

  ??? ??? پاسخ: برقراری خط پروازی مستقیم بین ایران و آمریکا

  واشنگتن آماده برقراری پرواز مستقیم به تهران است

  نماینده وینابل (تنظیم کننده قوانین و مقررات دولتی ایالات متحده) در جمهوری اسلامی ایران از آمادگی لازم برای آماده سازی یاداشت تفاهم مورد نیاز دولت‌های آمریکا و ایران در برقراری خطوط پروازی بین شهرهای دو کشور خبر داد.

  مجید جاودانی تبریزی در گفتگو با مهر در این خصوص افزود: با توجه به رایزنی های صورت گرفته در واشنگتن، در صورت موافقت ایران آماده انجام مذاکرات به نمایندگی از طرف ایشان (دولت جمهوری اسلامی) با ادارات مرتبط در واشنگتن و آماده سازی یادداشت تفاهم مورد نیاز است.
  وی همچنین از خطوط هوایی دلتا به عنوان طرف آمریکایی مورد نظر مبنی بر ارائه خدمات در این خط پروازی به اتفاق هواپیمایی جمهوری اسلامی (هما) خبر داد.
  وینابل با 115 سال سابقه فعالیت و ترکیبی خاص از وکلا مانند دادستان کل ایالات متحده (دولت کارتر) ، در تنظیم مقررات و روابط دولتی واشنگتن مشارکت مستقیم دارد.
  #3 ارسال شده در تاريخ October 5th, 2013 در ساعت 21:41:07

 6. The Following 6 Users Say Thank You to سید عماد رضوی For This Useful Post:

  afshinmardani (October 5th, 2013), B727 (October 6th, 2013), HOSJAN78 (October 5th, 2013), mohsen heydarkhani (December 13th, 2014), pakradm (October 6th, 2013), yasini-phantom (October 6th, 2013)

 7. emkan78 ?????? ??
  emkan78
  هوانورد نیمه فعال-سرهنگ دوم
  February 2013
  تهران
  595
  تعداد تشکر : 145
  Thanked 715 Times in 322 Posts
  ارسال هاي وبلاگ : 7

  ??? ??? پاسخ: برقراری خط پروازی مستقیم بین ایران و آمریکا

  فکر کنم پرواز ها با 340 یا 747 انجام شه
  #4 ارسال شده در تاريخ October 7th, 2013 در ساعت 16:53:12

 8. The Following 2 Users Say Thank You to emkan78 For This Useful Post:

  magid123 (October 7th, 2013), mohsen heydarkhani (December 13th, 2014)

 9. alieen ?????? ??
  alieen
  هوانورد عادی - سرباز صفر
  November 2014
  Hier
  1
  تعداد تشکر : 0
  تعداد تشکر : Thanked 1 Time in 1 Post

  ??? ??? پاسخ: برقراری خط پروازی مستقیم بین ایران و آمریکا

  فک میکنم خط جزو خطوط سود ده باشه چون با گرفتن ویزای یونان در واقع شما ویزا شنگن دارید و میتونید اکثر اروپا رو برید یونان به نسبت راحت تر ویزای توریستی هم میده ضمن اینکه به نسبت خیلی کشورهای اروپایی ارزونتر هم هست
  Enjoy the real success with Real - oca exams exam and United States Naval Academy online training programs and latest certkiller 70-341 test.
  #5 ارسال شده در تاريخ November 25th, 2014 در ساعت 15:44:57

 10. The Following User Says Thank You to alieen For This Useful Post:

  سجیل (November 25th, 2014)

???? ??? ????? ? ??????

 • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
 • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
 • ??? ????????? ???? ????? ????.
 • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0