برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 8 ?? 8
dqw
 1. سید عماد رضوی ?????? ??
  سید عماد رضوی
  هوانورد نیمه فعال-سرگرد
  September 2013
  قزوین
  541
  تعداد تشکر : 808
  Thanked 1,583 Times in 443 Posts

  hot خط پرواز مستقیم اصفهان – فرایبورگ راه اندازی شود

  خط پرواز مستقیم اصفهان – فرایبورگ راه اندازی شود
  خواهر خواندگی اصفهان و فرایبورگ پل مستحکمی بین روابط دوکشور ایجاد کرده است  خبرگزاری ایمنا: مدیر کل امور خارجه آلمان اظهار داشت: خواهر خواندگی اصفهان و فرایبورگ پل مستحکمی بین روابط ایران و آلمان ایجاد کرده و امید است در دولت جدید کرد روابط دوجانبه ایران و آلمان در عرصه های مختلف بویژه زمینه های اقتصادی بیش از گذشته توسعه یابد.
  چهارشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۲ - ۱۸:۲۷

  به گزارش ایمنا، دکتر کلد منس فون گوسته در دیدار با شهردار اصفهان ضمن ابراز خرسندی از سفرش به این شهر گفت: نظافت و زیبایی شهر اصفهان بسیار چشم نواز است به طوری که از دو روز سفرم به ایران یک روز آن را برای دیدن اصفهان اختصاص دادم.
  وی دیدن شهر اصفهان را یکی از آروزهای خود عنوان و تصریح کرد: شهر اصفهان از عکس و تصاویر قدیمی و سیاه وسفید ی که تاکنون دیده بودم بسیار زیبا تر است.
  مدیر کل امور خارجه آلمان با اشاره به خواهرخواندگی اصفهان و فرایبورگ افزود: این خواهر خواندگی پل مستحکمی بین روابط ایران و آلمان ایجاد کرده و امید است در دولت جدید کرد روابط دوجانبه ایران و آلمان در عرصه های مختلف بویژه زمینه های اقتصادی بیش از گذشته توسعه یابد.
  مسئول روابط

  در دولت جدید کرد روابط دوجانبه ایران و آلمان در عرصه های مختلف بویژه زمینه های اقتصادی بیش از گذشته توسعه یابد


  آلمان با قاره آسیا،آفریقا و آمریکای لاتین با بیان این که اصفهان و شهر فرایبورگ طرح های علمی به طور مشترک در دست اجرا دارند تصریح کرد: همکاری بین نخبگان و اساتید این دوشهر با توجه به وجود دانشگاه های معتبر در این شهر ها می توان گام های علمی بهتر و بارورتری برداشت.
  وی روابط ایران و آلمان را دارای سابقه طولانی و تاریخی دانست و اذعان داشت: امید است این ارتباطات نسبت به گذشته بیشتر تقویت شود.
  دکتر کلد منس فون گوسته به آثار تاریخی متعدد در اصفهان اشاره و خاطر نشان کرد: این شهر همانند جواهری در دنیا می درخشد به طوری که آثار متعددی از این شهر به ثبت یونسکو رسیده لذا لازم است از این پتانسیل ها و ظرفیت های اصفهان استفاده کرد.
  وی ادامه داد: با توجه به این که آلمانی ها با عشق و علاقه سفر می کنند و اصفهان دارای جاذبه های منحصر به فردی است توریست و گردشگران زیادی را از کشور آلمان به خود جلب می کند.
  مدیر کل امور خارجه آلمان اقدامات و طرح های انجام شده را در شهر اصفهان مثبت ارزیابی و اظهار کرد: لازم است با توجه به وجود فرودگاه اصفهان خط پرواز مستقیم اصفهان – فرایبورگ راه اندازی شود.
  وی اضافه کرد:آلمان حمايت‌هاي لازم جهت تقويت برنامه‌هاي مشترك فرهنگي و هنري و ايجاد پل
  لازم است با توجه به وجود فرودگاه اصفهان خط پرواز مستقیم اصفهان –فرایبورگ راه اندازی شود


  فرهنگي ميان اصفهان و آلمان انجام خواهد داد و اجراي طرح‌هاي فرهنگي ، هنری ، علمی و اقتصادی مشترك بین اصفهان و آلمان در این زمینه بسیار نقش آفرینی می کند.
  دکتر کلد منس فون گوسته در پایان سخنانش گفت: مردم آلمان علاقه زیادی به مباحث فرهنگی ، هنری و صنایع اصفهان دارند و در طول تاریخ روابط زیادی داشته اند و حال می توان از تجارب ریلی آلمانی ها برای خطوط ریلی اصفهان استفاده کرد.
  وی ابراز امید واری کرد: مقوله های فرهنگی و هنری اصفهان از طریق فرایبورگ به عنوان خواهر خوانده این شهر به مردم آلمان معرفی و شناسانده شود تا گام های بهتری بین روابط اصفهان و آلمان برداشته شود.

  خواهر خواندگی اصفهان و فرایبورگ منجر به استحکام و تقویت روابط می شود
  شهردار اصفهان در این دیدار با اشاره به ارتباطات گسترده با شهر فرايبورگ آلمان به عنوان خواهرخوانده اصفهان گفت: ارتباط با كشور آلمان از طريق شهر فرايبورگ علاوه بر زمينه‌هاي فرهنگي و هنري به زمينه‌هاي علمي نيز توسعه پيدا كرده است و آخرين تحولي كه در زمينه علمي رخ داده است احداث پژوهشكده انرژي در دانشگاه اصفهان با همكاري هيات علمي از دانشگاه
  مردم آلمان علاقه زیادی به مباحث فرهنگی ، هنری و صنایع اصفهان دارند و در طول تاریخ روابط زیادی داشته اند و حال می توان از تجارب ریلی آلمانی ها برای خطوط ریلی اصفهان استفاده کرد


  آلمان مي‌باشد.
  دکتر سید مرتضی سقاییان نژاد ارتباطات فرهنگي و هنري ميان مردم اصفهان و آلمان را مثبت ارزيابي كرد و اظهار داشت: مردم دو كشور در قالب گروه‌هاي حقوقي، اقتصادي، فرهنگي و هنري با يكديگر ارتباط دارند و از دیر باز این مهم وجود داشته است.
  وی با اشاره به خواهرخواندگي اصفهان و فرايبورگ آلمان افزود: فرايبورگ از فعال‌ترين خواهر خوانده‌هاي اصفهان است و در اين راستا گردشگران متعددي از آلمان به خصوص از اين شهر به اصفهان سفر مي‌كنند.
  شهردار اصفهان افزود: شهرهاي اصفهان و فرايبورگ زمينه‌هاي تاريخي فرهنگي مشتركي دارند و لازم است اين ارتباطات به سمت و سويي حركت كند كه تشابه و هماهنگي مردم دو شهر در آن بيشتر ديده ‌شود، از اين رو مي‌توان اين همكاري‌ها را گسترش داد.
  وي با بیان این که از لحاظ فرهنگي ارتباطات نزديكي بين دو كشور آلمان و ايران به خصوص شهرهاي خواهر خوانده اصفهان و فرايبورگ آلمان وجود دارد خاطر نشان کرد:حتي در زمينه مباحث علمي بين دانشگاه‌هاي اصفهان و فرايبورگ همكارهايي وجود دارد.
  دکتر سقاييان نژاد به ويژگي‌هاي شهر اصفهان اشاره و تصريح كرد: از قرن‌هاي گذشته تاكنون، مسلمانان در كنار مسيحيان، كليميان و زرتشتيان در اصفهان زندگي مسالمت‌آميزي با يكديگر داشته‌اند.
  وي وجود هزاران اثر تاريخي، دانشمند، شاعر، فرهيخته و رجال در ابعاد مختلف در اصفهان را مهم دانست و گفت: اين شهر با داشتن ۱۸ دانشگاه بزرگ دولتي و غير دولتي و ۲۵۰ هزار دانشجو از جايگاه ويژه‌اي در كشور برخوردار است.
  خواهر خواندگی اصفهان و فرایبورگ منجر به استحکام و تقویت روابط ایران و آلمان شود


  همچنين اين شهر داراي ۶ هزار اثر تاريخي مي‌باشد كه برخي از اين آثار به ثبت يونسكو رسيده است.
  شهردار اصفهان اصفهان را قطب صنعت كشور به ويژه در صنايع ذوب آهن، فولاد و پتروشيمي معرفي و یبان کرد: شهر تاريخي اصفهان مهد هنرمندان هنرهاي تجسمي و هنر‌هاي دستي است و بيش از ۱۸۵ رشته صنايع دستي در اين شهر وجود دارد.
  شهردار اصفهان اضافه کرد: شهرهاي اصفهان و فرايبورگ زمينه‌هاي تاريخي فرهنگي مشتركي دارند و لازم است اين ارتباطات به سمت و سويي حركت كند كه تشابه و هماهنگي مردم دو شهر در آن بيشتر ديده ‌شود، از اين رو مي‌توان اين همكاري‌ها را گسترش داد.
  وی با اشاره به این که ارتباطات هنری ، فرهنگی و علمی بین اصفهان و فرایبورگ می تواند انسجام روابط را تا سطح بین المللی گسترش دهد اذعان داشت: امید است از این ظرفیت بتوان بهره لازم را برد این در حالی است که ریشه ارتباطات اصفهانی ها با آلمانی از دیرباز مطرح بوده به طوری که ساختمان فعلی شهرداری در ۱۰۰ سال پیش با همکاری مهندسان آلمانی احداث شده است.
  دکتر سقاییان نژاد اظهار امید واری کرد: خواهر خواندگی
  با برطرف شدن بعض از حرکت های سیاسی ابهام انگیز در سطح بین الملل از ظرفیت ها ی فرهنگی ، هنری و قتصادی دو کشور بهره برد چرا که منطقی است از این پتانسیل ها به نحو احسن استفاده نمود


  اصفهان و فرایبورگ منجر به استحکام و تقویت روابط ایران و آلمان شود. چرا که در گسترش همكاري‏ها تأثير بسزايي خواهد داشت؛ ضمن اين كه ارتباطات شهرها به خصوص در زمينه علمي، اقتصادي و فرهنگي تقويت خواهد شد.
  وی با تاکید بر این که مهندسان آلمانی می توانند در زمینه مباحث مترو و حمل ونقل ریلی همکاری های لازم را داشته باشند ادامه داد:ایجاد ۱۵۶ کیلومتر خطوط مترو در استان اصفهان پیش بینی شده که در حال حاضر فقط ۲۰ کیلومتر از زیرساخت های این خط احداث شده و واگن های این خط از چین خریداری شده اما مباحث سیگنالینگ آن از سوی شرکت زیمنس آلمان پیگیری شده است.
  شهردار اصفهان با بیان این که در ۱۹ شهر اطراف اصفهان برای ۴۰ سال آینده می بایست مابقی ۱۵۶ کیلومتر از خطوط مترو راه اندازی شود اضافه کرد: این خطوط سرمایه گذار خاص خود را می طلبد بنابراین باید پیشنهادات و مذاکراتی در این خصوص و صنایع مادر و نیمه سنگین صورت گیرد و از تجارب آلمان به خصوص در زمینه استاندارد سازی صنایع استفاده شود.
  وی به برگزاری جشنواره فیلم کودک و نوجوان در اصفهان از ۱۵ تا ۱۹ مهرماه سال جاری اشاره و تصریح کرد: در این جشنواره ۴۰ کشور حضور دارند که یک گروه آلمانی نیز در این جشنواره شرکت یافته است.
  دکتر سقاییان نژاد با تاکید بر این که با استحکام بخشیدن روابط بین آلمان و ایران مباحث اقتصادی پویا و تقویت می شود بیان کرد: لازم است سوئ تفاهم ها را کنار زد و استقلال طلبی دو کشوررا تقویت نمود و با برطرف شدن بعض از حرکت های سیاسی ابهام انگیز در سطح بین الملل از ظرفیت ها ی فرهنگی ، هنری و قتصادی دو کشور بهره برد چرا که منطقی است از این پتانسیل ها به نحو احسن استفاده نمود.
  #1 ارسال شده در تاريخ October 10th, 2013 در ساعت 17:46:35

 2. The Following 15 Users Say Thank You to سید عماد رضوی For This Useful Post:

  B727 (October 11th, 2013), biue sky (February 18th, 2014), Dream Bird (October 12th, 2013), Farhan (October 14th, 2013), homa ye aseman (October 11th, 2013), M.R.H (October 13th, 2013), mamad pilot123 (October 10th, 2013), Mehdi.M (October 12th, 2013), mehransalmani (October 11th, 2013), negin zayanderood (October 12th, 2013), saeed airport (October 11th, 2013), setare aseman (October 10th, 2013), سينا حمزانلويي (October 10th, 2013), علی 254 (October 11th, 2013), محمد تقی طباطبایی (October 13th, 2013)

 3. Mehdi.M ?????? ??
  Mehdi.M
  هوانورد نیمه فعال-سروان
  July 2013
  Isf
  428
  تعداد تشکر : 1,067
  Thanked 376 Times in 187 Posts
  ارسال هاي وبلاگ : 1

  ??? ??? پاسخ: خط پرواز مستقیم اصفهان – فرایبورگ راه اندازی شود

  با سلام اطلاع ندارید از چه تاریخی اولین پرواز انجام میشود؟
  #2 ارسال شده در تاريخ October 12th, 2013 در ساعت 21:34:18

 4. سید عماد رضوی ?????? ??
  سید عماد رضوی
  هوانورد نیمه فعال-سرگرد
  September 2013
  قزوین
  541
  تعداد تشکر : 808
  Thanked 1,583 Times in 443 Posts

  ??? ??? پاسخ: خط پرواز مستقیم اصفهان – فرایبورگ راه اندازی شود

  ??? ??? ????? ???? ???? Mehdi.M ????? ??? ??
  با سلام اطلاع ندارید از چه تاریخی اولین پرواز انجام میشود؟
  خیلی متاسفم اطلاعات من فقط همین خبر بود اگر کسی اطلاع دیگه ای داره بگه.ولی فکر نکنم به این زودیا باشه
  #3 ارسال شده در تاريخ October 13th, 2013 در ساعت 17:49:32

 5. The Following User Says Thank You to سید عماد رضوی For This Useful Post:

  Mehdi.M (February 18th, 2014)

 6. سید عماد رضوی ?????? ??
  سید عماد رضوی
  هوانورد نیمه فعال-سرگرد
  September 2013
  قزوین
  541
  تعداد تشکر : 808
  Thanked 1,583 Times in 443 Posts

  ??? ??? پاسخ: خط پرواز مستقیم اصفهان – فرایبورگ راه اندازی شود

  این هم لیستی از ایرلاین هایی است که به فرایبورگ پرواز می کنن


  Airlines Destinations
  Aegean Airlines Seasonal charter: Heraklion, Rhodes
  Aigle Azur Algiers, Constantine, Oran, Sétif
  Air Algérie Constantine
  Air Arabia Maroc Casablanca
  Air Berlin Gran Canaria, Palma de Mallorca, Tenerife South
  Seasonal: Catania, Heraklion, Ibiza, Kos, Rhodes
  Air Berlin
  operated by Belair
  Hurghada
  Seasonal: Antalya
  Air France Paris-Orly
  Air France
  operated by HOP!
  Paris–Charles de Gaulle, Paris-Orly
  Air Mediterranee Seasonal: Jijel, Pula, Split, Varna
  Air Transat Seasonal: Montréal-Trudeau
  Air VIA Seasonal: Bourgas
  Austrian Airlines
  operated by Tyrolean Airways
  Vienna
  Belle Air Europe Pristina
  British Airways London–Heathrow
  Brussels Airlines Brussels
  EasyJet Antalya, Barcelona, Berlin–Schönefeld, Budapest, Catania, Edinburgh, Hurghada (begins 30 October 2014), Krakow(begins 29 October 2013), Madrid, Manchester, London–Gatwick, Toulouse
  EasyJet Switzerland Alicante, Amsterdam, Berlin–Schönefeld, Bordeaux, Brussels, Copenhagen, Dresden, Düsseldorf (ends 28 March 2014), Edinburgh, Fuerteventura, Gran Canaria, Hamburg, Ibiza, Istanbul–Sabiha Gökçen (ends 13 January 2014),Lisbon, Malaga, Marrakech, Montpellier (begins 30 March 2014), Nantes, Naples, Nice, Palma de Mallorca, Porto,Pristina, Rome–Fiumicino, Santiago de Compostela, Seville (begins 11 December 2013), Tel Aviv–Ben Gurion,Tenerife–South, Thessaloniki (resumes 29 January 2014),[11] Venice–Marco Polo
  Seasonal: Ajaccio, Bastia (begins 22 June 2014), Brindisi (begins 22 June 2014), Cagliari, Faro, Olbia, Reykjavik(begins 2 April 2014), Split
  Germanwings
  operated by Eurowings
  Düsseldorf (begins 30 March 2014)
  HOP! Lyon
  Seasonal: Ajaccio, Figari
  KLM
  operated by KLM Cityhopper
  Amsterdam
  Lufthansa Regional
  operated by Lufthansa CityLine
  Frankfurt, Munich
  Lufthansa Regional
  operated by Eurowings
  Düsseldorf (ends 30 March 2014)
  Pegasus Airlines Istanbul–Sabiha Gökçen
  SunExpress Antalya
  Seasonal: Izmir
  Swiss International Air Lines
  operated by Swiss European Air Lines
  Barcelona, Hamburg, London City, Prague, Rome–Fiumicino
  TUIfly Agadir, Fuerteventura, Gran Canaria
  Seasonal: Boa Vista, Corfu, Funchal, Heraklion, Kos, Larnaca, Marrakech, Minorca, Palma de Mallorca, Rhodes, Sal,Tenerife–South
  Travel Service Airlines Olbia
  Tunisair Djerba
  Turkish Airlines Istanbul–Atatürk
  Twin Jet Marseille
  Wizz Air Belgrade, Skopje, Tuzla
  ?????? ???? سید عماد رضوی : October 30th, 2013 ?? ???? 09:36:40
  #4 ارسال شده در تاريخ October 30th, 2013 در ساعت 09:31:09

 7. The Following 2 Users Say Thank You to سید عماد رضوی For This Useful Post:

  B727 (October 31st, 2013), Mehdi.M (February 18th, 2014)

 8. سید عماد رضوی ?????? ??
  سید عماد رضوی
  هوانورد نیمه فعال-سرگرد
  September 2013
  قزوین
  541
  تعداد تشکر : 808
  Thanked 1,583 Times in 443 Posts

  ??? ??? پاسخ: خط پرواز مستقیم اصفهان – فرایبورگ راه اندازی شود

  .فرودگاه بازل-مولوز-فرایبورگ اروپا (به انگلیسی: EuroAirport Basel-Mulhouse-Freiburg)‏ (به زبان بومی: Flughafen Basel-Mülhausen-Freiburg) یک فرودگاه همگانی بین‌المللی مسافربری با کد یاتا BSL، MLH، EAP است که یک باند فرود بتن دارد و طول باند آن ۳۹۰۰ متر است.این فرودگاه تنها برای فرابورگ نیست این فرودگاه متعلق به کشورهای سوئیس، فرانسه و آلماناست. و در ارتفاع ۲۷۰ متری از سطح دریا واقع شده است.
  #5 ارسال شده در تاريخ October 30th, 2013 در ساعت 09:33:37

 9. The Following 3 Users Say Thank You to سید عماد رضوی For This Useful Post:

  B727 (October 31st, 2013), M.R.H (October 31st, 2013), Mehdi.M (February 18th, 2014)

 10. Mehdi.M ?????? ??
  Mehdi.M
  هوانورد نیمه فعال-سروان
  July 2013
  Isf
  428
  تعداد تشکر : 1,067
  Thanked 376 Times in 187 Posts
  ارسال هاي وبلاگ : 1

  ??? ??? پاسخ: خط پرواز مستقیم اصفهان – فرایبورگ راه اندازی شود

  با سلام

  خبری از راه اندازی این خط پروازی ندارید؟
  اگه کسی از دوستان اطلاعی داره لطفا قرار بده....
  #6 ارسال شده در تاريخ February 18th, 2014 در ساعت 19:16:07

 11. The Following 2 Users Say Thank You to Mehdi.M For This Useful Post:

  baran92 (February 19th, 2014), سید عماد رضوی (February 19th, 2014)

 12. IRAN1390 ?????? ??
  IRAN1390
  هوانورد نیمه فعال-سروان
  February 2012
  خوزستان - دزفول
  360
  تعداد تشکر : 90
  Thanked 478 Times in 206 Posts

  ??? ??? پاسخ: خط پرواز مستقیم اصفهان – فرایبورگ راه اندازی شود

  سلام ...
  تعجب میکنم که این همه آدم با سواد به راحتی راه اندازی این پرواز رو به این سرعت ، باور می کنید .....
  .
  تا حالا خیلی وعده برای مسیرهای مختلف داده شده که اطلا عملی نشده . یک ماه پیش سفیر تایلند از برقراری (( بانکوک - اصفهان )) خبر داد .
  .
  دو هفته پیش در همین سایت راجع به پرواز (( سیدنی - اصفهان )) خوندم .
  .
  سال گذشته سایت آتــا راجع به برقراری پرواز (( مسکو - تبریز )) نوشته بود .
  .
  خبر پرواز (( تهران - نیویورک )) رو هم که همه شنیدید .
  .
  عزیزان از این خبر ها زیاد است . زود باور نباشید . اما امیدوار باشید ...
  #7 ارسال شده در تاريخ February 20th, 2014 در ساعت 00:29:21

 13. The Following User Says Thank You to IRAN1390 For This Useful Post:

  Mehdi.M (February 20th, 2014)

 14. Mehdi.M ?????? ??
  Mehdi.M
  هوانورد نیمه فعال-سروان
  July 2013
  Isf
  428
  تعداد تشکر : 1,067
  Thanked 376 Times in 187 Posts
  ارسال هاي وبلاگ : 1

  ??? ??? پاسخ: خط پرواز مستقیم اصفهان – فرایبورگ راه اندازی شود

  ??? ??? ????? ???? ???? IRAN1390 ????? ??? ??
  سلام ...
  تعجب میکنم که این همه آدم با سواد به راحتی راه اندازی این پرواز رو به این سرعت ، باور می کنید .....
  .
  تا حالا خیلی وعده برای مسیرهای مختلف داده شده که اطلا عملی نشده . یک ماه پیش سفیر تایلند از برقراری (( بانکوک - اصفهان )) خبر داد .
  .
  دو هفته پیش در همین سایت راجع به پرواز (( سیدنی - اصفهان )) خوندم .
  .
  سال گذشته سایت آتــا راجع به برقراری پرواز (( مسکو - تبریز )) نوشته بود .
  .
  خبر پرواز (( تهران - نیویورک )) رو هم که همه شنیدید .
  .
  عزیزان از این خبر ها زیاد است . زود باور نباشید . اما امیدوار باشید ...
  دوست عزیز ما هم با همین باورها امیدواریم وگرنه که................... .والا من هم امیدوارم که این باورها به حقیقت پیوندد.
  با تشکر
  #8 ارسال شده در تاريخ February 20th, 2014 در ساعت 11:17:37

???? ??? ????? ? ??????

 • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
 • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
 • ??? ????????? ???? ????? ????.
 • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0