برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 3 ?? 3
dqw
  1. shadow-reza ?????? ??
    shadow-reza
    هوانورد نیمه فعال-سروان
    August 2013
    اصفهان
    446
    تعداد تشکر : 97

hot بی عدالتی

سلام بچه ها. چند بی عدالتی آشکار رخ دده که حالم داره به هم میخوره و کسی به اون رسیدگی نمیکنه. اول اینکه قرار بود من 2 هفته اخراج باشم اما شد 1 ماه. دوم اینکه اخراج من بی دلیل بود. یعنی توی اون نامه ای که برای من توسط skyman ارسال شد و متن اخراج نوشته شده بود هیچ دلیلی برای اخراج من ذکر نکردن. من نه پست زیادی زدم. نه امضای پر حجم داشتم. نه عکس پر حجم گذاشتم نه هیچی. سوم اینکه به طرز عجیبی همه ی پست هایی که مربوط به پرواز های آنلاین من و دوستانم میشد بسته شد. البته این به ضرر خودشونه چون تعداد بازدید کننده ها پایین میاد. اما دوستان حالا که اینطوری شد دیگه برای پرواز های آنلاین به این سایت سر نزنید. اصلا نمیشه سر زد چون هیچ تایپیکی برای پرواز آنلاین نیست. بیاین به سایت خودمون که همون بـازیهای آنـلاین هست. منم بزودی پسوند ایکس زد ان رو بر میدارم و یه سایتی باحال تر از این سایت میسازم. خوبیش هم اینه که نه دیگه کسی بهمون گیر میده و نه دستور میده. هممونم رئیسیم. میدونم بعد از این پستی که زدم به احتمال زیاد اخراج میشم و اگه این کار رو بکنن نهایت بی عدالتیه. چون هیچ قانونی نیست که توی اون گفته باشن انتقاد نکنید. اما همینجا از همون خداحافظی میکنم دوستان. یا علی مدد.
    میازار موری که دانه کش است *** که جان دارد و جان شیرین خوش است

زبان ما پارسی است. به آن فارسی میگویند. چون عربی پ ندارد
    #1 ارسال شده در تاريخ October 22nd, 2013 در ساعت 19:44:48

2. The Following 6 Users Say Thank You to shadow-reza For This Useful Post:

B727 (October 23rd, 2013), khabardad (January 22nd, 2014), M.R.H (October 23rd, 2013), mamad pilot123 (October 22nd, 2013), pilotmilad (October 23rd, 2013), WARWOLF (October 22nd, 2013)

3. iran.aseman ?????? ??
    iran.aseman
    هوانورد نیمه فعال-سرگرد
    January 2013
    OIAD
    489
    تعداد تشکر : 561
    ارسال هاي وبلاگ : 1

فلش پاسخ: بی عدالتی

??? ??? ????? ???? ???? shadow-reza ????? ??? ??
    سلام بچه ها. چند بی عدالتی آشکار رخ دده که حالم داره به هم میخوره و کسی به اون رسیدگی نمیکنه. اول اینکه قرار بود من 2 هفته اخراج باشم اما شد 1 ماه. دوم اینکه اخراج من بی دلیل بود. یعنی توی اون نامه ای که برای من توسط skyman ارسال شد و متن اخراج نوشته شده بود هیچ دلیلی برای اخراج من ذکر نکردن. من نه پست زیادی زدم. نه امضای پر حجم داشتم. نه عکس پر حجم گذاشتم نه هیچی. سوم اینکه به طرز عجیبی همه ی پست هایی که مربوط به پرواز های آنلاین من و دوستانم میشد بسته شد. البته این به ضرر خودشونه چون تعداد بازدید کننده ها پایین میاد. اما دوستان حالا که اینطوری شد دیگه برای پرواز های آنلاین به این سایت سر نزنید. اصلا نمیشه سر زد چون هیچ تایپیکی برای پرواز آنلاین نیست. بیاین به سایت خودمون که همون بـازیهای آنـلاین هست. منم بزودی پسوند ایکس زد ان رو بر میدارم و یه سایتی باحال تر از این سایت میسازم. خوبیش هم اینه که نه دیگه کسی بهمون گیر میده و نه دستور میده. هممونم رئیسیم. میدونم بعد از این پستی که زدم به احتمال زیاد اخراج میشم و اگه این کار رو بکنن نهایت بی عدالتیه. چون هیچ قانونی نیست که توی اون گفته باشن انتقاد نکنید. اما همینجا از همون خداحافظی میکنم دوستان. یا علی مدد.
    سلام
    دوست عزیز جناب shadow -reza
    اولا :من قبلا همچین بحثی رو قبلا مطرح کردم. البته اگر به تیتر سایت دقت کنی نوشته بزرگترین مرکز هوافضا، و هوانوردی ایران... نه بزرگترین مرکز پروازهای آنلاین ... پرواز های آنلاین بخشی از قسمت شبیه ساز هست.
    ثانیا:
    من نیتی ندارم که بخوام یه طرف دعوا باشم اما از حق دفاع می کنم اما این دلیل نمیشه که بحث ها و مکالمات دوستانه یا در کل حرف های خودمونی توی یه انجمن عمومی مخصوصا پرواز های آنلاین بزنید...اگه شما بنظرتون درست می فرمایید یه طومار بنویسیم بدیم به مدیریت سایت و از ایشون درخواست کنیم پیام خصوصی رو حذف کنه....واقعا چیز بی خودیه هااااااا !!! وقتی می تونی توی یک موضوع با دوستامون احول پرسی و... کنیم دیگه پیام خصوصی دیگه چه صیغه ایه؟
    نه ؟!

ثالثا: نه داداش شما توی فکر تعداد بازدید کنندگان نباش...اگه قرار همه برای پرواز آنلاین بیان اینجا...همون بهتر که آمار پایین بیاد..من نوعی و بی سواد اومدم دوتا مطلب هوانوری یاد بگیرم...نه دوتا قرار پرواز آنلاین بذارم.
    هر چیزی جا و مکان خاصی داره...نمیشه که همه اش بحث شبیه ساز و پرواز های آنلاین باشه(نمیگم بده اتفاقا خیلی هم عالیه من خیلی از سئوالات شبیه سازم رو اونجا مطرح می کنم ) اما با اندازه اش...سعی می کنم به همون اندازه که توی بخش شبیه ساز فعالیت میکنم به بخش های علمی سایت هم سری بزنم و در صورتی که احساس کنم چیزی از اون مطلب بلدم سعی می کنم بگم تا بقیه هم یاد بگیرن.

رابعا : من از شما انتظار دیگه ای داشتم فکر می کردم خیلی بالاتر از این حرفا باشید که توی همین سایت علیه سایت صحبت کنید.

خامسا: قوانين عمومي استفاده از انجمنها (حتما مطالعه فرماييد)

بهت پیشنهاد می کنم یه نگاهی بهش بنداز داداش برای بعد عمر طبیعی نذاشتنش (دور از جناب شما )....

مخصوصا

قانون شماره 3 خط سوم

قانون شماره 12

قانون شماره 21

قانون شماره 22 و 23

در ضمن : زود قضاوت نکن ... حتما دلیلی داشته...
    ?????? ???? iran.aseman : October 22nd, 2013 ?? ???? 20:25:48
    OIAD

#2 ارسال شده در تاريخ October 22nd, 2013 در ساعت 20:15:57

4. The Following 14 Users Say Thank You to iran.aseman For This Useful Post:

att89 (October 25th, 2013), B727 (October 23rd, 2013), EP-IBZ (October 23rd, 2013), homa ye aseman (October 23rd, 2013), HOSJAN78 (October 23rd, 2013), mamad pilot123 (October 22nd, 2013), mohamadbaha (October 22nd, 2013), Nima Amini (October 23rd, 2013), pakradm (October 23rd, 2013), sina h&m (October 22nd, 2013), SKY MAN (October 23rd, 2013), taghiete (January 29th, 2014), WARWOLF (October 22nd, 2013), سينا حمزانلويي (October 23rd, 2013)

5. EP-IBZ ?????? ??
    EP-IBZ

مدیر شبیه ساز پرواز
    October 2011
    Holding Over AWZ
    1,316
    تعداد تشکر : 510

??? ??? پاسخ: بی عدالتی

دوستان عزیز سلام...

تعدادی از دوستان توی پیام شخصی یه سری مسائل رو مطرح کرده بودند که تصمیم گرفتم همینجا پاسخ بدم.ظاهراً برخی مسائل باید روشن بشه!

اول اینکه من؛براوو زولو؛ چه در زمانی که یه کاربر عادی بودم چه الان که مدیر هستم تمام تلاشمو کردم تا بخش پرواز آنلاین مولتی پلیر جون بگیره.البته هرچند که به خاطر بعضی مسائل نخواستم علنی کار کنم و بیشتر سعی کردم زیر بنایی برای دوستان کار کنم.
    همیشه سوالات دوستان مولتی پلیر در اولویت بود برای پاسخ دادن.همیشه با خطا ها و قانون شکنی های بی شمار و بی حد وحصرشون با ملایمت و دوستی برخورد کردم تا جایی که صدای برخی مدیران در اومد اما باز هم از این دوستان حمایت کردم و نخواستم که فعالیت متوقف بشه.اما هرچیزی یه حدی داره...
    توی انجمن شبیه ساز حداقل ؛من به کسی بی عدالتی نمیکنم و نمیدونم چرا اسم بی عدالتی رو برای این تاپیک انتخاب کردید.
    ابتدا جواب کاربر shadow-reza رو میدم:

اول اینکه قرار بود من 2 هفته اخراج باشم اما شد 1 ماه
    با در نظر گرفتن قوانین انجمن قرار بود شما 2 ماه از انجمن تعلیق بشید که به یه ماه تقلیل پیدا کرد.حالا اینکه چرا شاکی هستید جای سوال داره...اگه دوست دارید میتونیم همون دوماه رو اعمال کنیم.شما دوهفته از ورود به انجمن منع شده بودید و دو ماه از شرکت در مباحث محروم بودید که مدیریت تصمیم گرفتن به یک ماه کاهش پیدا کنه.
    دوم اینکه اخراج من بی دلیل بود.
    بی دلیل کسی اخراج نمیشه دوست عزیز...مدیران سایت که علکی و بدون دلیل نمیتونن کسی رو اخراج بکنن
    یعنی توی اون نامه ای که برای من توسط skyman ارسال شد و متن اخراج نوشته شده بود هیچ دلیلی برای اخراج من ذکر نکردن. من نه پست زیادی زدم. نه امضای پر حجم داشتم. نه عکس پر حجم گذاشتم نه هیچی.
    دلایل که زیاد هستن...دونه دونه نمیشه گفت...اما به برخیشون اشاره می کنم:

1-ارسال اسپم به تعداد بسیار بسیار زیاد...به طوری که عملاً امکان اصلاح وجود نداشت.کلی تذکر داده شد اما باز هم بی توجه بودید!اخطار داده شد اما توجه نکردید.
    2-تصاویر رو با سایز و حجم اصلی آپلود می کردید و به صورت لینک مستقیم توی سایت قرار می دادید و با این کارتون حق خیلی ها رو پایمال کردید.
    3-در پست ها از لحن و گفتار مناسب استفاده نکردید.
    4-گفتگوهای دونفره رو تا حد کسل کننده ادامه می دادید به طوری که وقتی مشغول اصلاح و حذف نوشته های پوچ بودم انگار داشتم فیلمنامه می خوندم!!!

البته همگی موجود هستن!!!
    هنوز هم فکر می کنید بدون دلیل اخراج شدید؟

سوم اینکه به طرز عجیبی همه ی پست هایی که مربوط به پرواز های آنلاین من و دوستانم میشد بسته شد.
    طرز عجیب نداره که...!صدها بار تذکر دادم که آقا اسپم ندید!ساعت سه نصف شب پست گذاشتن میخوام بپرم کسی نیست بیاد؟! آدم یاد ترمینالای مسافری می افته!!!کاربرهای دیگه خیلی اعتراض کردن تاجایی که این اعتراض ها از پیام شخصی وارد بحث های علنی شد و دوستان علناً به این مسائل اعتراض کردند.چاره ای نذاشتید برای من.مگر من براوو زولو چقدر در شبانه روز می تونم وقت بذارم برای سایت که بخوام صدها صفحه و هزاران پست رو حذف یا ویرایش کنم؟این همه پست و قرار ملاقات و پرواز رو نمیشد توی پیام شخصی یا پیام بازدید کننده می ذاشتید؟نمیتونستید آخر پرواز قرار پرواز بعدی رو اکی کنید؟نمیتونستید یه ایونت کوردینیتور مشخص کنید؟میدونید با این کارتون چقدر ترافیک دوستان هدر رفت؟میدونید چقدر حجم سایت روی سرور رفت بالا؟
    حمایت من و پشتیبانی من از شما و بقیه دوستان مولتی پلیری به قدری بود که من در حال رایزنی و مذاکره بودم برای ایجاد یک انجمن مخصوص پرواز مولتی پلیر!اما وقتی میبینم زیر پست تذکر من باز هم قانون شکنی می کنید خوب معلومه دلسرد می شم.

البته این به ضرر خودشونه چون تعداد بازدید کننده ها پایین میاد
    من به شخصه از نبود بازدید کننده ی قانون شکن حمایت می کنم.

اصلا نمیشه سر زد چون هیچ تایپیکی برای پرواز آنلاین نیست.
    بود به خدا...خوبشم بود...شما با قانون شکنی بی توجهی به تذکرات باعث شدید نباشه و بعد از اینکه حق بقیه رو پایمال و ضایع کردید حالا طلبکارم هستید!

خوبیش هم اینه که نه دیگه کسی بهمون گیر میده و نه دستور میده. هممونم رئیسیم
    اگه شما فکر می کنید دعوت به رعایت مقرارت "گیردادن" هست که شدیداً براتون متاسفم.

میدونم بعد از این پستی که زدم به احتمال زیاد اخراج میشم و اگه این کار رو بکنن نهایت بی عدالتیه. چون هیچ قانونی نیست که توی اون گفته باشن انتقاد نکنید.
    مطمئن باشید کسی که انتقاد بکنه توی این سایت هیچ پوئن منفی ای براش درنظر گرفته نمیشه!هیچ تغییر در ذهنیت مدیریت نسبت به اون ایجاد نمیشه.

یکی از دوستان توی پیام شخصی گفتن اعتبارمون اومده پایین که جواب من به ایشون این هست که اعتبار همه ی دوستان برای ما بسیار بالا هست و اصلاً کم نشده و نمیشه.اما هیچ چیزی برای مدیریت سایت از قانون مداری مهمتر نیست!

نمیدونم چرا یکی دوتا از دوستان شدیداً به دنبال مظلوم نمایی هستن و میخوان اینطور وانمود کنن که قربانی شدن اما به قانون شکنی های غیر قابل شمارششون توجهی نمیکن؟همیشه هم اینو میگن که براوو زولو سیمره و ما رو تحویل نمیگیره!!!!!دوستان عزیزم توی همین سایت کسانی عضو هستن که سیمولاتور و دانش محدود من به توان 3 ضرب در 5 قد یه آتاری هم نیست در مقابلشون...هرکسی میتونه یه اینترنت پرسرعت نامحدود تهیه کنه و بشینه 100گیگ پک دانلود کنه...مگه به پکه؟مگه هرکی پک بیشتر داره سیمره؟!!!

پرواز های آنلاین مولتی پلیر در این انجمن نه تنها مجاز هست که تیم مدیریتی سایت به شدت و با قاطعیت از اون حمایت می کنه.من خودم حتی حاضرم از جیب خودم سرور تیم اسپیک و هاست بگیرم برای دوستان...اما به شرط قانون مداری و احترام به حق و حقوق بقیه...

هر سوال و شبهه ی دیگه ای بود من پاسخ گو هستم...
    I believe I can fly..........................................I believe I can touch the sky
    I think about it every night and day....Spread my wings and fly away
    I believe I can soar................I see me running through that open door

Membership Asistant Coordinator
    #3 ارسال شده در تاريخ October 23rd, 2013 در ساعت 01:22:42

6. The Following 15 Users Say Thank You to EP-IBZ For This Useful Post:

Ali Pilot (October 23rd, 2013), att89 (October 25th, 2013), B727 (October 23rd, 2013), homa ye aseman (October 23rd, 2013), HOSJAN78 (October 23rd, 2013), iran.aseman (October 23rd, 2013), mamad pilot123 (October 23rd, 2013), mohamadbaha (October 23rd, 2013), nikfly (March 16th, 2014), Nima Amini (October 23rd, 2013), pakradm (October 23rd, 2013), SKY MAN (October 23rd, 2013), taghiete (January 29th, 2014), سينا حمزانلويي (October 23rd, 2013), عبدالاحد (October 23rd, 2013)

???? ??? ????? ? ??????

• ??? ????????? ????? ????? ????? ????
  • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
  • ??? ????????? ???? ????? ????.
  • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
  •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran

Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0