برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 1 ?? 1
dqw
 1. سید عماد رضوی ?????? ??
  سید عماد رضوی
  هوانورد نیمه فعال-سرگرد
  September 2013
  قزوین
  541
  تعداد تشکر : 808
  Thanked 1,583 Times in 443 Posts

  فلش_جدید جابجایی سه میلیارد مسافر و 50 میلیون تن بار در سال 2013

  جابجایی سه میلیارد مسافر و 50 میلیون تن بار در سال 2013 / استانداردهای جهانی پرواز در خاورمیانه
  پیش بینی سود 16.4 میلیارد دلاری در صنعت هوایی تا سال 2014
  مترجم : عاطفه یزدانی  پنجشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۲ ساعت ۱۱:۰۱


  تین نیوز | انجمن بین المللی حمل و نقل هوایی (IATA) اعلام کرد؛ با توجه به نیاز جامعه جهانی به بهره برداری ایمن، کارآمد و پایدار از سیستم حمل و نقل جهانی، پایبندی به استانداردهای جهانی الزامی است.

  تونی تایلر، مدیرکل یاتا، در این باره گفت: حمل و نقل هوایی در راه تغییر به سوی بهتر شدن است. امسال خطوط هوایی بیش از سه میلیارد مسافر و 50 میلیون تن بار، حمل کرده اند. و این واقعیتی است که بخش بزرگی از موفقیت فوق العاده این داستان را می توان به پیروی از استانداردهای جهانی نسبت دارد.

  تایلر که در نشست عمومی سالانه سازمان حمل و نقل هوایی عرب (AACO) حاضر شده بود، طی سخنرانی خود به اهمیت شناسایی مقررات تجاری، ظرفیت زیرساخت ها و محیط زیست به عنوان منطاقی که در آن استفاده از استانداردهای جهانی حیاتی است، اشاره داشت و گفت: موفقیت ما در هماهنگی با دولت ها و بهبود ایمنی در بسترهای نرم افزاری در راستای استانداردهای جهانی است که روشن کننده راه رو به رشد است.

  مقررات تجاری
  تایلر توضیح داد: توسعه توسط دولت در همکاری با صنعت و با درنظر گرفتن مقررات جهانی امکان پذیر است. این رویکرد ما را به موفقیت در ایمنی نزدیک می کند اما زمانی که به فعالیت های تجاری نگاه می کنیم، نگرانی عمیق برخی از دولت ها را از تکه تکه شدن جهانی صنعت ما در ارائه حقوق مسافران را می توان دید. با بهترین دیدگاه می توان سردرگمی حداقل 60 دولت را در پیامدهزینه های اضافی ناخواسته از رعایت قانون محافظت از مصرف کننده خاص در حمل ونقل هوایی مشاهده کرد.

  وی ادامه داد: در نشست سالانه ماه ژوئن یاتا، به اتفاق آرا، اصول رعایت حقوق مسافر توسط دولت ها تنظیم و تصویب شده است.

  تایلر همچنین از دولتها خواست تا به رعایت استانداردهای جهانی در زمینه مسئولیت مسافر در کنوانسیون مونترال 1999 بپردازند.

  ظرفیت زیرساخت
  تایلر اشاره کرد: استانداردهای جهانی برای مدیریت منابع کمیاب فرودگاه است به خصوص در زمانی که تقاضا برای مسافرت هوایی بیش از ظرفیت باند می شود؛ حتی با ساخت فرودگاه های جدید هم، ظرفیت زیرساخت ها در تمام نقاط روز قادر به پاسخگویی به تمام تقاضاها نخواهد بود.یاتا راهنمای (WSG) را برای استفاده استاندارد از صنعت و برای مدیریت ظرفیت 165 ارائه کرده است که این هم محدود است.

  تایلر با بیان اینکه یکی دیگر از مواردی که در آن ظرفیت فشرده شده است، حریم هوایی می باشد، افزود: منطقه خلیج فارس یک هاب برای اتصال جهانی است و در حال ارائه سطح بالایی از خدمات به استانداردهای جهانی است، اما این مقدار زیاد ظرفیت در یک منطقه کوچک جمع شده است. منطقه ای که بیشتر توسط حریم هوایی نظامی محدود هم می شود. در واقع حدود نیمی از فضای هوایی سراسر منطقه به روی جامعه حمل ونقل هوایی باز است و ما شاهد تبدیل این موضوع به امری عادی هستیم.

  تایلر از دولت ها خواست به همکاری با یکدیگر برای پیدا کردن راه حل بپردازند. وی گفت: درحالی که اهمیت حمل و نقل هوایی داخلی در برنامه های توسعه ملی دولت ها در سراسر منطقه به رسمیت شناخته شده است، نیاز به همکاری دولت ها در سراسر خلیج فارس برای مدیریت ترافیک هوایی به منظور کسب منافع جمعی، آشکار است.

  محیط زیست
  فقط برای بهره برداری ایمن و کارآمد در حمل و نقل هوایی، این صنعت نیازمند یک راه حل جهانی برای رسیدگی به مسئولیت های زیست محیطی می باشد.
  در سی و هشتمین مجمع ایکائو که اخیرا برگزار شد، یک توافق تاریخی برای اتخاذ تصمیم مبتنی بر بازار گرفته شد که صنعت را در مسیر دستیابی به هدف کاهش تولید گازهای گلخانه ای تا سال 2020 قرار می دهد.

  خاور میانه
  تایلر ضمن تاکید بر این نکته که خاورمیانه همچنان یک داستان موفقیت بزرگ در صنعت حمل و نقل هوایی جهان است، افزود: صحبت کردن در مورد نیاز به همکاری صنعت و دولت در منطقه به منظور ایجاد نظام های نظارتی موثر باتوجه به استانداردهای جهانی، ممکن است به نظر در این بخش از جهان مهم نباشد زیرا داستان موفقیت خلیج فارس به خوبی نشان دهنده وجود روح همکاری در این منطقه است. در واقع مثال خلیج فارس، بهترین تمرین برای تمام دولت ها در راستای موفقیت است. اما حتی در این منطقه نیز باید با حفظ اهمیت آن بهترین ذهن را ایجاد کرد.

  امسال یاتا سود خالص صنعت جهانی را 11.7 میلیارد دلار پیش بینی کرد و سود منطقه خاورمیانه را 1.6 میلیارد دلار دانست. یاتا امیدوار است برای سال 2014، صنعت بتواند این سود را به 16.4 میلیارد دلار در سطح جهان و 2.1 میلیارد دلار در خاورمیانه برساند.
  #1 ارسال شده در تاريخ November 7th, 2013 در ساعت 20:42:07

 2. The Following 2 Users Say Thank You to سید عماد رضوی For This Useful Post:

  امیررضا (November 8th, 2013), B727 (November 8th, 2013)

??????? ?????

 1. تصاویر نمایشگاه حمل و نقل هوایی اروپا//رومانی 2013
  ???? airbus f21 ?? ????? نمایشگاههای هوایی خارج از ایران
  ????: 0
  ????? ?????: September 17th, 2013, 21:49:06
 2. Tehran 2013 VFR X - تهران 2013 شبیه ساز ایکس - تخفیف ویژه برای ایروسنتری ها
  ???? FSGroup ?? ????? برنامه هاي الحاقي در شبیه ساز
  ????: 17
  ????? ?????: July 16th, 2013, 13:07:52
 3. ایرباس a350 سال 2013 رونمایی می‌شود
  ???? Ali Pilot ?? ????? اخبار شرکتهای قاره اروپا
  ????: 4
  ????? ?????: June 6th, 2013, 21:05:50
 4. بهترین خطوط‌ هوایی ایالات‌متحده در سال 2013
  ???? Esmaiel_F4 ?? ????? اخبار ایرلاین های قاره امریکا
  ????: 0
  ????? ?????: April 11th, 2013, 13:11:21

???? ??? ????? ? ??????

 • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
 • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
 • ??? ????????? ???? ????? ????.
 • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0