برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 1 ?? 1
dqw
 1. Mehdi.M ?????? ??
  Mehdi.M
  هوانورد نیمه فعال-سروان
  July 2013
  Isf
  428
  تعداد تشکر : 1,067
  Thanked 376 Times in 187 Posts
  ارسال هاي وبلاگ : 1

  new_4 استانداری خراسان شمالی خواستار ابطال مجوز شرکت هواپیمایی اترک شد

  پنجشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۲ ساعت ۰۸:۴۴

  تین نیوز | معاون عمرانی استانداری خراسان شمالی از درخواست این استانداری از سازمان هواپیمایی کشور برای ابطال مجوز فعالیت ˈشرکت هواپیمایی اترکˈ به دلیل عدم پایبندی به تعهدات خبر داد.
  ˈعطاءالله قادریˈ افزود: این شرکت هواپیمایی به نام استان خراسان شمالی برای فعالیت در مسیر بجنورد- تهران از سازمان هواپیمایی کشور مجوز دریافت کرده است.
  وی گفت: شرکت هواپیمایی اترک در موافقتنامه ای که با استاندار وقت خراسان شمالی امضا کرده بود در قبال دریافت مجوز به نام این استان متعهد شده بود آشیانه هواپیماهای خود را در فرودگاه بین المللی بجنورد مستقر کند.

  معاون استاندار خراسان شمالی افزود: این شرکت همچنین متعهد شده بود دست کم روزانه یک پرواز رفت و برگشت بین بجنورد و تهران داشته باشد که در صورت وجود تقاضا و صرفه اقتصادی می توانست این پروازها را در مسیر سایر استانها و حتی خارج از کشور نیز برقرار کند.
  وی ادامه داد: شرکت اترک اواخر شهریور امسال فعالیت خود را با انجام یک پرواز رفت و برگشت بین فرودگاه بجنورد و تهران آغاز کرد که این پروازها هیچگاه تکرار نشد و شرکت به بهانه های واهی از ادامه آن طفره رفت.
  قادری اضافه کرد: تمام امکانات درخواستی مورد نیاز این شرکت شامل ایستگاه مخابراتی، پله ایرباس، روشنایی، ناوبری و سایر تجهیزات پروازی فراهم شده و مشکلی برای پرواز حتی در شب نیز برای هواپیما در فرودگاه بجنورد وجود ندارد.

  معاون استاندار خراسان شمالی گفت: علاوه بر آن امکانات فرودگاه در هنگام امضای موافقتنامه بین استاندار خراسان شمالی و مدیرعامل شرکت هواپیمایی اترک کمتر از وضع کنونی بود لذا بهانه گیریهای مدیران آن شرکت جز بی اعتنایی به تعهدات و ضایع کردن حقوق مردم این منطقه معنایی ندارد.
  قادری اظهار کرد: استانداری براساس تعهدی که شرکت هواپیمایی اترک داده و به ثبت نیز رسیده، درخواست ابطال مجوز این شرکت را ارایه کرده و در صورتی که آن شرکت به تعهدش عمل نکند مجوزش با درخواست استانداری خراسان شمالی در دفتر ثبت استانی باطل می شود.
  وی گفت: هم اکنون نیز فعالیتهای این شرکت هواپیمایی از سوی سازمان هواپیمایی کشور به دلیل عدم پایبندی به تعهداتش در قبال استان خراسان شمالی به حالت تعلیق درآمده است.

  معاون استاندار خراسان شمالی در عین حال از اقدام برخی رسانه ها برای درج اخبار شرکت هواپیمایی اترک بدون دریافت نظر مسوولان استان انتقاد کرد و از نشریات محلی خواست برای استیفای حقوق شهروندان از درج یکسویه اخبار خودداری کنند.
  قادری تاکید کرد: استانداری خراسان شمالی باجدیت در پی ابطال مجوز شرکت اترک به دلیل عدم انجام تعهدات خود در قبال استان است و به هیچوجه از حق و حقوق مردم کوتاه نخواهد آمد.
  تماسهای مکرر با نماینده شرکت هواپیمایی اترک در بجنورد راه به جایی نبرد و روابط عمومی این شرکت در تهران نیز پاسخگوی خبرنگار ما در این زمینه نبود.
  فرودگاه بین المللی بجنورد از سال 84 فعالیت رسمی خود را آغاز کرده است و هم اکنون روزانه یک پرواز رفت و برگشت بین مرکز استان خراسان شمالی و تهران از طریق شرکت هواپیمایی صورت می گیرد.

  با وجود تقاضای بالای شهروندان خراسان شمالی برای سفر هوایی، کمی شمار پروازهای فرودگاه بجنورد موجب شده تا آنان کمتر موفق به استفاده از آن شوند و علاوه بر آن مسوولان ملی نیز به همین علت کمتر به این خطه سفر می کنند.
  از ابتدای روی کار آمدن دولت یازدهم تنها وزیر کشور که از نیروهای بومی این استان است، آن هم برای معارفه استاندار جدید به این استان سفر کرده است
  ?????? ???? Mehdi.M : November 21st, 2013 ?? ???? 17:31:40
  #1 ارسال شده در تاريخ November 21st, 2013 در ساعت 17:28:10

???? ??? ????? ? ??????

 • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
 • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
 • ??? ????????? ???? ????? ????.
 • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0