تین نیوز | مدیرکل روابط عمومی تابان با بیان اینکه در نمایشگاه راه و شهرسازی بلیت مسیر‌های تهران-مشهد، تهران-خرم‌آباد و تهران-اصفهان را با ۲۰ درصد تخفیف ارائه می‌‌دهیم، گفت: هر روز نیز به قید قرعه بلیت رایگان مسیر‌ استانبول و دبی خواهیم داشت.
فروغ جعفرزاده با بیان این مطلب اظهار داشت: نمایشگاه حمل و نقل شامل حوزه‌های مختلفی بخصوص چهار بخش ریلی، جاده‌ای، دریایی و هوایی است.
وی اضافه کرد: اگر چه عملکرد شرکت‌های هواپیمایی در طول سال میزان تعهد و سرویس دهی به مسافران هوایی است اما اعتقاد راسخ به شرکت در نمایشگاه جهت ارتباط مستقیم متخصصانی که همواره تلاش های آنها در دید مردم نیست، خواهد بود.

* ارائه بلیت سه مسیر داخلی نظیر تهران-مشهد با تخفیف 20 درصد در نمایشگاه راه و شهرسازی
این مقام مسئول هواپیمایی تابان ادامه داد: روابط عمومی این ایرلاین همچون سال‌های گذشته سعی کرده است جهت تشویق بازدید کنندگان از غرفه این شرکت تسهیلاتی را در چند روز نمایشگاه از جمله بلیت هواپیماهای خود با 20 درصد تخفیف در چند مسیر هوایی تهران-مشهد، تهران-خرم‌آباد و تهران-اصفهان ارائه کند.

* ارائه بلیت رایگان سه مسیر بین‌المللی تابان‌ایر در نمایشگاه
جعفرزاده اضافه کرد: همچنین هر روز نیز به قید قرعه بلیت رایگان تهران-استانبول، تهران-دبی و تهران-مشهد را برای بازدیدکنندگان خواهیم داشت.

*حضور متخصصان مهندسی پرواز و تعمیر و نگهداری برای پاسخگویی به علاقه‌مندان

مدیرکل روابط عمومی هواپیمایی تابان از حضور متخصصان بخش‌های مختلف این شرکت هواپیمایی در غرفه این ایرلاین در نمایشگاه امسال راه و شهرسازی خبر داد.
جعفرزاده ادامه داد:‌ از آنجا‌ که بسیاری از بازدیدکنندگان از علاقه‌مندان به فعالیت در بخش هوایی چون خلبانی، مهندسی پرواز، تعمیر و نگهداری ‌و یا حتی مهمانداری و فروش بلیت هواپیما هستند، از متخصصان فنی شرکت تابان‌ایر دعوت کرده‌ایم تا در این چند روز نمایشگاه در غرفه تابان حضور یافته به سؤالات حضار‌ پاسخ دهند.

چهارمین نمایشگاه‌ «راه و شهر سازی و صنایع وابسته» با تکیه بر حمل و نقل و مسکن و شهر‌سازی، حول محور توانمندی‌ها و تکنولوژی‌های مدرن مرتبط، دستاوردها، خلاقیت‌ها و نوآوری‌ها در حوزه حمل و نقل و شهرسازی برگزار می‌شود.
نمایشگاه امسال راه و شهرسازی و صنایع وابسته با شعار عملکرد، توانمندی‌ها و ظرفیت سازی‌ها ‌از تاریخ 9 تا 12 آذرماه در محل مصلای بزرگ امام خمینی (ره) برگزار خواهد شد.