برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 1 ?? 1
dqw
 1. IRAN1390 ?????? ??
  IRAN1390
  هوانورد نیمه فعال-سروان
  February 2012
  خوزستان - دزفول
  360
  تعداد تشکر : 90
  Thanked 478 Times in 206 Posts

  new_2 علت لغو پروازهای اترک تعمیرات اساسی هواپیماست

  علت لغو پروازهای اترک تعمیرات اساسی هواپیماست

  پنجشنبه, 07 آذر 1392 ساعت 09:06

  مدیر بازرگانی شرکت هواپیمایی اترک گفت: تعمیرات اساسی هواپیما علت اصلی لغو پروازهای این شرکت است.
  سهیل قیاسی در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه خراسان شمالی، با اشاره به اینکه معاون عمرانی استانداری خراسان شمالی عدم پایبندی به تعهدات را عامل لغو پروازهای این شرکت به این استان ذکر کرده بود، تاکید کرد: این موضوع درست نیست و علت اصلی لغو پروازها تعمیرات اساسی هواپیماست.
  وی درباره گفته این مقام مسئول مبنی بر اینکه "شرکت هواپیمایی اترک مجوز فعالیت خود را با نام خراسان شمالی گرفته و باید به این استان پرواز داشته باشد" گفت:‌ ماهیت مجوزهای پرواز به صورت منطقه‌ای است و فقط برای یک مسیر پروازی نیست و شرکت‌های هواپیمایی می‌توانند در سایر مسیرها فعالیت داشته باشند.
  قیاسی تاکید کرد: هیچ موافقت نامه‌ای مبنی براینکه این شرکت آشیانه خود را فرودگاه بجنورد انتخاب کرده یا وام از استانداری اخذ کرده وجود ندارد و اگر مسئولان مدرکی دارند ارائه دهند.
  مدیر بازرگانی شرکت هواپیمایی اترک ادامه داد: اگر این شرکت هواپیمایی در خصوص تجهیزات فرودگاه بجنورد اظهار نظر می‌کند براساس نظر کارشناسان هوانوردی است و در حقیقت این شرکت از توان چند کارشناس ارشد ایمنی و بررسی سوانح بهره می‌گیرد.
  وی تاکید کرد: این شرکت هواپیمایی در خصوص کمبود امکانات فرودگاه بجنورد برای انجام پروازها اظهار نظر فردی نمی‌کند و از مسئولان استان نیز درخواست دارد تا از نظر کارشناسان هوانوردی استفاده کنند.
  قیاسی خاطرنشان کرد: این شرکت هواپیمایی افتخار دارد که نام روخانه اترک را دارد و از سوی دیگر متمایل و راغب به انجام پرواز در مسیر خراسان شمالی است.
  مدیر بازرگانی شرکت هواپیمایی اترک با تاکید بر اینکه این شرکت نیازمند همکاری مسئولان استانی است، اظهار کرد: یکی از سیاست‌های مهم کاری این شرکت هواپیمایی انجام پروازهای ایمن و حفظ جان مسافران است و حاضر نیست پروازهای خود را در شرایط غیر ایمن انجام دهد.
  #1 ارسال شده در تاريخ November 29th, 2013 در ساعت 16:26:25

 2. The Following User Says Thank You to IRAN1390 For This Useful Post:

  Mohammadme (November 29th, 2013)

???? ??? ????? ? ??????

 • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
 • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
 • ??? ????????? ???? ????? ????.
 • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0