ادامه لغو شدن پرواز ها در فرودگاه مهراباد

سه پرواز تهران به مقاصد پارس آباد مغان ، همدان و كرمان از فرودگاه مهراباد
به علت شرايط نامناسب اب و هوايي صبح امروز لغو شد.
سخنگوي سازمان هواپيمايي كشوري در مصاحبه با خبرنگار واحد مر كزي خبر ،گفت : اين پروازها به ترتيب شامل پرواز شماره 1387 شركت آسمان ، 7099 شركت كيش اير و 051 شركت ماهان است.
رضا جعفر زاده افزود: به احتمال زياد يك پرواز ديگر نيز از تهران به كرمان به علت بارش برف در فرودگاه مقصد تا ظهر امروز لغو خواهد شد.
وي با بيان اينكه شرايط جوي در فرودگاههاي برخي مناطق كشور مساعد نيست ، افزود : احتمال لغو تعداد ديگري از پروازهاي داخلي تا پايان امروز وجود دارد.
سخنگوي سازمان هواپيمايي كشوري با عذرخواهي از مسافران اين پروازها گفت: وضع بد جوي و نبود حداقل ديد براي خلبانان پروازها و اولويت حفظ جان مسافران و ضرورت رعايت مسائل ايمني ، موجب لغو پروازها شده است.
وي به مسافران توصيه كرد : قبل از حركت به سمت فرودگاه مهرآباد با شماره تلفن 199 اطلاعات پرواز اين فرودگاه تماس بگيرند و اطلاعات لازم را دريافت كنند.
جعفرزاده افزود : به شركتهاي هواپيمايي توصيه شده است درباره خدمات رساني و پاسخگويي به مسافران پروازهاي لغو شده به علت وضع جوي توجه ويژه داشته باشند.
سخنگوي سازمان هواپيمائي كشوري افزود : لغو يا تاخير پروازها اگر به علل نداشتن برنامه ريزي يا مسايل مديريتي باشد پذيرفتني نيست و برخورد اين سازمان با اين موضوع متفاوت خواهد بود و تذكر هاي لازم هم به شركت هاي هواپيمايي داده شده است