برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 4 ?? 4
dqw
  1. Farhan ?????? ??
    Farhan

مدیر موقت بخش اخبار
    May 2011
    تهران
    1,694
    تعداد تشکر : 4,615
    ارسال هاي وبلاگ : 1

??? ??? اختصاصی /تاپیک جامع برگزاری چهارمین نمایشگاه راه و شهرسازی

در این تاپیک گزارش مربوط به چهارمین نمایشگاه بزرگ راه و شهرسازی که از 9 تا 12 آذر ماه برگزار شد از طرف بنده خدمت شما تقدیم میشود.

در ابتدای بازدید به سراغ مشاور پیمانکار فرودگاه امام رفتم و تصاویر و توضیحاتی را از این غرفه خدمت شما تقدیم میکنم.

به گفته مدیر این غرفه طرح ساخت فرودگاه امام دارای 4 فاز هست که فاز اول این فرودگاه با ظرفیت جابجایی 5 میلیون مسافر در سال در حال حاضر در حال خدمت رسانی به مسافرین میباشد.
    با اتمام فاز دوم پروژه که در حال حاضر در دست احداث میباشد , ظرفیت جابجایی 26.5 میلیون مسافر را در سال برای فرودگاه امام به ارمغان می آورد.در فاز سوم ظرفیت جابجایی 50 میلیون نفر در سال به ظرفیت موجود اضافه خواهد شد و با پایان فاز چهارم فرودگاه امام به ظرفیت جابجایی 90 میلیون مسافر در سال خواهد رسید.

سپس از غرفه ایران ایر بازدیدی داشتم و از مسوول غرفه در رابطه با گسترش ناوگان این شرکت سوال کردم و اینکه در چند سال اخیر هیچ هواپیمایی به ناوگان این شرکت اضافه نشده و اینکه در اقدامی غیر منتظره تنها یک فروند ام دی به صورت اجاره وارد ناوگان این شرکت شده است.آقای حلاجی از مسوولین غرفه پاسخ دادند که به خاطر وجود تحریم قادر به انتقال پول برای خرید هواپیما نیستند و اینکه در حال حاضر در حال بررسی هستند که ببینند آیا مسافرین از این هواپیما استقبال میکنند یا خیر.

بعد از غرفه ایران ایر از غرفه هواپیمایی تابان بازدید کردم و از مسوول روابط عمومی این شرکت در رابطه با گسترش ناوگان سوال کردم و ایشون فرمودند که طبق توافقات صورت گرفته , قرار است که 3 فروند A321 که در حال حاضر در مرحله Cچک هستند تا قبل از ماه ژانویه وارد این ایرلاین خواهد شد.

و اما تصاویری دیگر از نمایشگاه...

#1 ارسال شده در تاريخ December 3rd, 2013 در ساعت 21:19:44

2. The Following 7 Users Say Thank You to Farhan For This Useful Post:

Ali Pilot (December 4th, 2013), امیررضا (December 4th, 2013), homa ye aseman (December 4th, 2013), mohamadbaha (December 3rd, 2013), Mohammadme (December 5th, 2013), yalda25 (December 4th, 2013), سينا حمزانلويي (December 3rd, 2013)

3. Ali Pilot ?????? ??
    Ali Pilot

عضو شورا هوانوردی
    July 2009
    TEHRAN
    5,035
    تعداد تشکر : 11,640
    ارسال هاي وبلاگ : 2

??? ??? پاسخ: اختصاصی /تاپیک جامع برگزاری چهارمین نمایشگاه راه و شهرسازی

در اين دوره از نمايشگاه شاهد حضور چند ايرلاين جديد اعم از پويا اير اطلس جت ياس اير و هواپيمايي شاهين بوديم
    #2 ارسال شده در تاريخ December 4th, 2013 در ساعت 16:36:10

4. The Following 2 Users Say Thank You to Ali Pilot For This Useful Post:

امیررضا (December 4th, 2013), Farhan (December 5th, 2013)

5. Farhan ?????? ??
    Farhan

مدیر موقت بخش اخبار
    May 2011
    تهران
    1,694
    تعداد تشکر : 4,615
    ارسال هاي وبلاگ : 1

??? ??? ????? ???? ???? Ali Pilot ????? ??? ??
    در اين دوره از نمايشگاه شاهد حضور چند ايرلاين جديد اعم از پويا اير اطلس جت ياس اير و هواپيمايي شاهين بوديم
    درخصوص حضور اطلس جت بنده از مدیر روابط عمومی این شرکت چند سوال کردم اما متوجه دلیل حضور این ایرلاین در نمایشگاه نشدم چون ایشون گفتند که قصد گسترش مقاصد پروازی به شهرهای دیگر ایران رو ندارند
    #3 ارسال شده در تاريخ December 4th, 2013 در ساعت 20:38:24

6. Ali Pilot ?????? ??
    Ali Pilot

عضو شورا هوانوردی
    July 2009
    TEHRAN
    5,035
    تعداد تشکر : 11,640
    ارسال هاي وبلاگ : 2

??? ??? ????? ???? ???? Farhan ????? ??? ??
    درخصوص حضور اطلس جت بنده از مدیر روابط عمومی این شرکت چند سوال کردم اما متوجه دلیل حضور این ایرلاین در نمایشگاه نشدم چون ایشون گفتند که قصد گسترش مقاصد پروازی به شهرهای دیگر ایران رو ندارند
    صرفا" تبلیغ و بازار گرمی...

دوستان تهرانی مطلع هستند که تبلیغات شهری اعم از بیلیبورد ها و تابلو های سطح معابر شهر پرشده از تصاویر این ایرلاین. و این امر مایه تاسف است که تبلیغات این ایرلاین در داخل از تبلیغات ایرلاین های داخلی بیشتر بوده در حالی که زمانی نه چندان دور تبلیغات ایرلاین ملی ایران برروی قطار های شهری فرانکفورت آلمان قرار داشت.
    #4 ارسال شده در تاريخ December 4th, 2013 در ساعت 21:02:03

7. The Following 4 Users Say Thank You to Ali Pilot For This Useful Post:

امیررضا (December 5th, 2013), Farhan (December 5th, 2013), mohamadbaha (December 4th, 2013), pilot 747 (December 4th, 2013)

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran

Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0