تین نیوز | استاندار خراسان شمالی گفت: در صورت پایبندی شرکت هواپیمایی اترک به تعهدات خود، استانداری شکایت خود از این شرکت را پس خواهد گرفت.
ˈسیدعلی اکبر پرویزیˈ افزود: شرکت هواپیمایی اترک برای دریافت مجوز با نام خراسان شمالی، تعهد کرده که روزانه یک پرواز رفت و برگشت در مسیر بجنورد - تهران داشته باشد.
وی گفت: این شرکت پس از مراسم افتتاحیه صرفا یک پرواز در این مسیر داشت و پس از آن به علل نامعلومی پروازهای خود را قطع کرد.

استاندار خراسان شمالی افزود: به دلیل عدم پایبندی شرکت اترک به تعهدات خود در قبال استان، شکایتی را به وزارت راه و شهرسازی و سازمان هواپیمایی کشور ارائه کردیم و خواهان لغو امتیاز این شرکت شدیم.
پرویزی افزود: اخیرا نمایندگان شرکت اترک در نشستی متعهد شده اند که پس از اتمام عملیات تعمیرات هواپیماهایشان، پرواز در مسیر بجنورد - تهران را از سر بگیرند.
وی اضافه کرد: در صورتی که این شرکت به تعهدات خود بازگردد ما نیز شکایت خود را از اترک پس می گیریم و امیدواریم این بار این شرکت به تعهد خود پایبند باشد.

ˈشرکت هواپیمایی اترکˈ اواخر شهریور امسال فعالیت پروازی خود را در مسیر تهران - بجنورد آغاز کرد که پس از انجام نخستین پرواز با حضور معاون وزیر و رییس سازمان هواپیمایی و مدیرعامل شرکت مادرتخصصی فرودگاههای کشور پروازهای این شرکت تعطیل شد.
هم اکنون روزانه یک پرواز رفت و برگشت در مسیر بجنورد - تهران از طریق شرکت هواپیمایی آسمان صورت می گیرد.