برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 2 ?? 2
dqw
 1. سید عماد رضوی ?????? ??
  سید عماد رضوی
  هوانورد نیمه فعال-سرگرد
  September 2013
  قزوین
  541
  تعداد تشکر : 808
  Thanked 1,583 Times in 443 Posts

  new_2 احتمال انتقال برخی پروازهای فرودگاه مهرآباد به فرودگاه امام  احتمال انتقال برخی پروازهای فرودگاه مهرآباد به فرودگاه امام  شنبه ۷ دی ۱۳۹۲ ساعت ۱۴:۲۳  تین نیوز | قائم مقام وزیر راه و شهرسازی با اشاره به پیشنهاد انتقال پروازهای بالای 500 کیلومتر به فرودگاه امام خمینی(ره)، گفت: در حال حاضر فرودگاه امام 4.9 میلیون مسافر را در سال جابه جا می کند که این رقم باید افزایش پیدا کند.
  علی محمد نوریان با اشاره به اینکه فرودگاه مهرآباد در حال حاضر ظرفیت جابه جایی 6 میلویون مسافر را دارد، گفت: اما در عمل این فرودگاه 4.9 میلیون مسافر را در سال جابه جا می کند که در حال مطالعه و بررسی افزایش ظرفیت این فرودگاه هستیم.
  وی با اشاره به اینکه فرودگاه مهرآباد 13 میلیون مسافر را جابه جا می کند، اظهار داشت: اگر رقم جابه جایی مسافر در فرودگاه مهرآباد این رقم باقی بماند، فرودگاه امام(ره) توسعه پیدا نمی کند، بنابراین در حال بررسی این موضوع هستیم تا برخی از پروازها را به فرودگاه امام(ره) منتقل کنیم.

  قائم مقام وزیر راه و شهرسازی با تاکید بر اینکه باید توانایی پذیرش پروازهای بیشتر را در فرودگاه امام(ره) ایجاد کنیم، بیان کرد: یکی از پیشنهادات ما این است که پروازهای کمتر از 500 کیلومتر در فرودگاه مهرآباد انجام شود اما برای پروازهای طولانی تر به فرودگاه امام منتقل شود.
  نوریان با اشاره به اینکه فعلا این طرحها در حد پیشنهاد است و مشغول بررسی آنها هستیم، گفت: در فاز اول ظرفیت جابه جایی مسافر در فرودگاه امام خمینی(ره) باید به 20 میلیون مسافر، در فاز بعدی به 40 میلیون مسافر و در فاز سوم به 90 میلیون مسافر برسد که لازمه آن افزایش پروازها به مقاصد مختلف از این فرودگاه است.
  وی تصریح کرد: باید از مقصد تهران به مقاصد مختلف داخلی و خارجی با فاصله زمانی کم، برنامه پروازی داشته باشیم تا مسافران بتوانند از فرودگاه امام خمینی(ره) به نقاط مختلف دیگر پرواز داشته باشند.

  #1 ارسال شده در تاريخ December 28th, 2013 در ساعت 17:44:53

 2. The Following User Says Thank You to سید عماد رضوی For This Useful Post:

  Mohammadme (December 28th, 2013)

 3. IRAN1390 ?????? ??
  IRAN1390
  هوانورد نیمه فعال-سروان
  February 2012
  خوزستان - دزفول
  360
  تعداد تشکر : 90
  Thanked 478 Times in 206 Posts

  ??? ??? پاسخ: احتمال انتقال برخی پروازهای فرودگاه مهرآباد به فرودگاه امام

  سلام .
  با توجه به اینکه فرودگاه امام (ره) را برای پروازهای بین المللی درست کرده اند ، مناسب نیست که آن را با پروازهای داخلی درگیر کنند .
  .
  فعلا در مرحله ی اول باید همان پروازهای حج را از مهرآبـــاد خارج و به فرودگاه امام (ره) منتقل کنند و همانطور که وعده داده اند ، از مهرآباد فقط برای پروازهای بین المللی روسای کشورهای خارجی استفاده کنند .
  #2 ارسال شده در تاريخ December 29th, 2013 در ساعت 01:31:38

???? ??? ????? ? ??????

 • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
 • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
 • ??? ????????? ???? ????? ????.
 • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0