برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 1 ?? 1
dqw
 1. IRAN1390 ?????? ??
  IRAN1390
  هوانورد نیمه فعال-سروان
  February 2012
  خوزستان - دزفول
  360
  تعداد تشکر : 90
  Thanked 478 Times in 206 Posts

  new_2 احتمال انتقال برخی از پرواز های مهر آباد به فرودگاه امام (ره)

  تین نیوز | احتمال انتقال برخی پروازهای فرودگاه مهرآباد به فرودگاه امام خمینی(ره)، تغییر مدیرعامل ایران ایرتور و افزایش پروازهای داخلی و خارجی کشورمان در آبان ماه، برخی از مهم ترین اخبار هوایی ایران در هفته گذشته اند.

  به گزارش تین نیوز، علی‌محمد نوریان، قائم مقام وزیر راه و شهرسازی، با اشاره به این که فرودگاه امام در حال حاضر ظرفیت جابه جایی 6 میلیون مسافر را دارد، گفت: در عمل این فرودگاه 4.9 میلیون مسافر را در سال جابه جا می کند که در حال مطالعه و بررسی افزایش ظرفیت این فرودگاه هستیم.

  وی با اشاره به اینکه فرودگاه مهرآباد 13 میلیون مسافر را جابه جا می کند، اظهار داشت: اگر رقم جابه جایی مسافر در فرودگاه مهرآباد این رقم باقی بماند، فرودگاه امام توسعه پیدا نمی کند، بنابراین در حال بررسی این موضوع هستیم تا برخی از پروازها را به فرودگاه امام منتقل کنیم.

  قائم مقام وزیر راه و شهرسازی با تاکید بر اینکه باید توانایی پذیرش پروازهای بیشتر را در فرودگاه امام ایجاد کنیم، بیان کرد: یکی از پیشنهادات ما این است که پروازهای کمتر از 500 کیلومتر در فرودگاه مهرآباد انجام شود اما پروازهای طولانی تر به فرودگاه امام منتقل شود.

  نوریان با اشاره به اینکه فعلا این طرحها در حد پیشنهاد است و مشغول بررسی آنها هستیم، گفت: در فاز اول ظرفیت جابه جایی مسافر در فرودگاه امام خمینی(ره) باید به 20 میلیون مسافر، در فاز بعدی به 40 میلیون مسافر و در فاز سوم به 90 میلیون مسافر برسد که لازمه آن افزایش پروازها به مقاصد مختلف از این فرودگاه است.
  #1 ارسال شده در تاريخ January 10th, 2014 در ساعت 00:17:56

 2. The Following User Says Thank You to IRAN1390 For This Useful Post:

  B727 (January 10th, 2014)

???? ??? ????? ? ??????

 • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
 • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
 • ??? ????????? ???? ????? ????.
 • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0