برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 1 ?? 1
dqw
 1. سید عماد رضوی ?????? ??
  سید عماد رضوی
  هوانورد نیمه فعال-سرگرد
  September 2013
  قزوین
  541
  تعداد تشکر : 808
  Thanked 1,583 Times in 443 Posts

  ??? ??? سازمان هواپیمایی کشوری به برخی از شرکت های غربی هشدارداد

  سازمان هواپیمایی کشوری به برخی از شرکت های غربی هشدارداد

  تهران - ایرنا - رییس سازمان هواپیمایی کشوری گفت: اگر کشورها و شرکت های غربی مطابق اصول شناخته شده بین المللی در حوزه ایمنی هوانوردی به تعهدات خود عمل نکنند، برابر مقررات با آنها رفتار خواهد شد.


  به گزارش روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری، علیرضا جهانگیریان افزود: بر اساس تعهدات متقابل شرکت های غربی موظف به ارائه خدمات مرتبط با ایمنی پرواز هستند که متأسفانه در مواردی تعلل می کنند و ما در سازمان هواپیمایی کشوری بر اساس وظایف ملی و بین المللی در چنین مواردی اقدامات قانونی را انجام دهیم و در صورت لزوم جزئیات اقدامات غیر قانونی آنها را اعلام خواهیم کرد .

  وی افزود: سازمان هواپیمایی کشوری به منظور جلوگیری از تضییع حقوق مسافران و رعایت پروتکل های ایمنی بین المللی به صورت جدی به شرکت هایی که در ارائه خدمات تعهد داده شده تعلل کنند هشدار می دهد که تحت هیچ شرایط این قصور را نمی پذیرد.

  رییس سازمان هواپیمایی کشوری در پایان افزود: امضای معاهدات بین المللی طرفین را مکلف به رعایت بندهای آن می کند و ما در سازمان هواپیمایی کشوری موظف به نظارت بر حفظ ایمنی پروازها هستیم و در این راه از تمام ظرفیت های قانونی بهره خواهیم گرفت.
  #1 ارسال شده در تاريخ January 12th, 2014 در ساعت 17:14:33

 2. The Following 2 Users Say Thank You to سید عماد رضوی For This Useful Post:

  IEGB (January 12th, 2014), Mehdi.M (January 15th, 2014)

???? ??? ????? ? ??????

 • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
 • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
 • ??? ????????? ???? ????? ????.
 • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0