وزير راه و مديرعامل ايران ‌اير عازم فرودگاه امام شدند

[align=center][/align]

خبرگزاري فارس: وزير راه و ترابري و مديرعامل ايران ‌اير براي رسيدگي به وضعيت ايجاد شده در فرودگاه امام خميني (ره) و حل مشكلات ناشي از تاخير نسبتا" طولاني برخي پروازهاي خارجي بعدازظهر امروز عازم اين فرودگاه شدند

به گزارش خبرنگار اقتصادي خبرگزاري فارس، در پي بروز مشكل و تأخيرات نسبتاً طولاني بواسطه شرايط بد آب‌وهوايي و يخ زدگي باند پرواز در پروازهاي فرودگاه امام خميني (ره) ، وزير راه‌وترابري به همراه مديرعامل شركت هواپيمايي جمهوري اسلامي ايران اير به منظور رسيدگي به وضعيت فرودگاه بعدازظهر امروز عازم اين فرودگاه شدند.
گزارش فارس حاكي است: معاونان شركت ايران اير از صبح امروز در فرودگاه امام خميني (ره) حضور داشته و مشغول هماهنگ كردن پروازهاي اين شركت به منظور رساندن تأخيرات به حداقل ممكن هستند.
اين گزارش مي‌افزايد: با اين وجود تاكنون 5 پرواز خارجي ايران اير به مقاصد مختلف انجام شده و 2 پرواز نيز در حال انجام است.
روابط عمومي ايران اير از كليه مسافران خواست قبل از عظيمت به فرودگاه از پرواز خود مطمئن شده و در صورت بروز تأخير تا مساعد شدن شرايط جوي و وضعيت باند فرودگاه با پرسنل اين شركت همكاري كنند.