در پاسخ به تین نیوز

تین نیوز | خبر تغییر مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و انتصاب تبادار به عنوان مدیر عامل جدید که برخی از رسانه ها به تازگی از آن خبر داده اند، از سوی وی تایید نشد.

اسماعیل تبادار در پاسخ به سوال خبرنگار تین نیوز درباره صحت خبر منتشر شده در برخی سایت ها درباره انتصاب وی به مدیرعاملی شرکت فرودگاه ها و صدور حکم برای وی، اظهار بی اطلاعی کرد و گفت: مدت ها پیش، درباره موارد زیادی از جمله این مسئله با من صحبت شده بود اما در حال حاضر از این موضوعی که شما می گویید، مطلع نیستم.

تبادار افزود: از این موضوع که حکمی زده شده یا نه و یا قرار است حکمی بدهند، هیچ اطلاعی ندارم و در این باره که می خواهند این حکم را بزنند یا نه، با من صحبتی نشده است.

استاندار سابق بوشهر گفت: مدتی پیش نشست هایی با دوستان داشتیم که در آن، درباره موارد مختلفی با من صحبت شد و تنها صحبت هایی در همین حد بوده اما این که روال، طی شده یا می خواهند حکم بزنند یا نه و اینکه تصمیم نهایی چه بوده است، اطلاعی ندارم.

بخشی از سوابق اسماعیل تبادار به شرح زیر است: شهردار گچساران در دهه 60، مدیرکل دفتر فنی استان کهگیلویه و بویر احمد، معاون عمرانی استانداری بوشهر در زمان استانداری ندیمی بوشهری و انصاری لاری، معاون برنامه ریزی استانداری گیلان، معاون استانداری فارس در زمان استانداری انصاری لاری، استاندار بوشهر در سال های 81 تا 84.

گفتنی است صبح امروز از سوی برخی سایت ها، خبر انتصاب اسماعیل تبادار به مدیرعاملی شرکت فرودگاه ها و صدور حکم مدیرعاملی برای وی، منتشر شد.