برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 2 ?? 2
dqw
 1. Mehdi.M ?????? ??
  Mehdi.M
  هوانورد نیمه فعال-سروان
  July 2013
  Isf
  428
  تعداد تشکر : 1,067
  Thanked 376 Times in 187 Posts
  ارسال هاي وبلاگ : 1

  yes شرایط جوی سبب تاخیر دو پرواز در فرودگاه کرمان شد
  تین نیوز | مدیرکل اداره فرودگاههای کرمان گفت: مه گرفتگی و کاهش دید افقی مانع انجام دو پرواز در فرودگاه بین المللی کرمان شد.
  ˈمحمد نخعیˈ افزود: پروازهای شماره 1050 ساعت پنج و 30 دقیقه و 1074 ساعت 9 امروز به علت مه گرفتگی شدید و کاهش دید افقی انجام نشدند.

  وی گفت: این پروازها به محض مساعد شدن هوا و دید افقی مناسب انجام می شوند.
  مدیرکل اداره فرودگاههای کرمان افزود: ˈشرکت هواپیمایی ماهانˈ مجری این دو پرواز است.
  وی تاکید کرد: از مسافران خواسته شده در سالن فرودگاه بین المللی کرمان منتظر مساعد شدن شرایط جوی به منظور انجام این پروازها باشند
  #1 ارسال شده در تاريخ January 13th, 2014 در ساعت 18:03:33

 2. Mehdi.M ?????? ??
  Mehdi.M
  هوانورد نیمه فعال-سروان
  July 2013
  Isf
  428
  تعداد تشکر : 1,067
  Thanked 376 Times in 187 Posts
  ارسال هاي وبلاگ : 1

  ??? ??? کمبود فضا و تراکم حضور مسافرین در فرودگاه 60 ساله کرمان

  تین نیوز | کمبود فضا وعدم امکان ایجاد تغییرات در فضای پایانه فرودگاه کرمان و گلایه‌هایی در مورد تراکم مسافر، مشکلاتی را برای فرودگاه بین المللی کرمان ایجاد کرده است.

  محمد نخعی مدیر‌کل فرودگاه‌های استان کرمان در حاشیه بازدید و افتتاح مجدد در ورودی پلیس فرودگاه بین‌المللی کرمان پس از 15 سال، اظهار کرد: با عنایت به لزوم ایجاد بهترین شرایط تسهیلاتی و تکریمی برای مردم و عاملین طرح ساماندهی ورودی پلیس با بکارگیری از طراحی و ملزومات نوین در مدت یک هفته انجام و پایان یافته است‌.

  وی اعتبار برای انجام امور ساماندهی را 450 میلیون ریال از محل اعتبارات شرکت مادر تخصصی فرودگاه‌های کشور در مقیاس 130 متر اعلام و ادامه داد: هدف اصلی این طرح استفاده از آخرین طراحی، فضاسازی، زیباسازی، همچنین گسترش فضای ارائه خدمت برای پلیس و نهایتا تسهیل تردد، کاهش ایستایی برای مردم بوده است‌.

  وی به قدمت بالای 60 ساله فرودگاه کرمان و تنگنای شدید فضای ارائه سرویس، نظارت وکنترل‌ها و تراکم شدید در محل پایانه‌ها در پروازها اشاره کرد و گفت:: هم اکنون بدلیل کمبود فضا وعدم امکان ایجاد تغییرات در فضای موجود گلایه‌هایی در مورد تراکم حضور مسافرین و ازدحام در سالن‌ها واصل شده و همچنان ادامه دارد که امیدواریم با تکمیل‌ پایانه اصلی 18000متری با لحاظ شرایط روز پروازی و لزوم گسترش خدمات هوانوردی‌، فرودگاهی، نظارتی و کنترلی بن بست فعلی مرتفع شود.

  مدیر‌کل فرودگاه‌های استان کرمان خاطر‌نشان کرد: طرح تکمیل این پایانه چندین مرحله پیگیری وفراخوان شده، ولی علی‌رغم تلاش مستمر این اداره کل و استقبال از مجریان هنوز به مرحله حل معضل چند ساله نرسیده است.
  #2 ارسال شده در تاريخ January 15th, 2014 در ساعت 21:55:27

 3. The Following User Says Thank You to Mehdi.M For This Useful Post:

  B727 (January 16th, 2014)

???? ??? ????? ? ??????

 • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
 • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
 • ??? ????????? ???? ????? ????.
 • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0