برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 2 ?? 2
dqw
 1. Mehdi.M ?????? ??
  Mehdi.M
  هوانورد نیمه فعال-سروان
  July 2013
  Isf
  428
  تعداد تشکر : 1,067
  Thanked 376 Times in 187 Posts
  ارسال هاي وبلاگ : 1

  فلش انتقال مجدد پروازهای حجاج تبریزی به فرودگاه شهید مدنی تا یک ماه آینده
  تین نیوز | مدیرکل فرودگاه تبریز از انتقال مجدد پروازهای حج عمره زائران تبریزی به فرودگاه شهید مدنی ظرف یک ماه آینده خبر داد.

  علی رستمی در تشریح این خبر گفت: در روزهای اخیر آلودگی هوا، مه گرفتگی و وارونگی هوا باعث انتقال تعدادی از پروازها به ارومیه شد و پرواز های سعودی هم جزو آنها بود که این مشکل تا یک ماه آینده مرتفع شده و پروازها مجددا به فرودگاه شهید مدنی منتل می شوند.

  وی ادامه داد: در بحران آلودگی هوا برخی از پروازهای تبریز به ارومیه رفت که با مذاکرات و هماهنگی های انجام شده با سازمان هواپیمایی در یک طرح 10 روزه مشکل دید باند دوم فرودگاه شهید مدنی تا 80 درصد حل می شود.

  رستمی با بیان اینکه باند دوم شهید مدنی در حال انجام تعمیرات است، اظهار داشت: با حمایت سازمان هواپیمایی کشور تا یک ماه آینده باند دوم فرودگاه به دستگاه ILS تجهیز می شود که امکان دید باند را از سه هزار و 500 متر به چهار هزار متر افزایش می دهد و از این پس امکان فرود تمام پروازهای شرکت های مختلف در این فرودگاه فراهم می شود.

  مدیرکل فرودگاه تبریز از انتقال دستگاه ILS به تبریز خبر داد و افزود: چند روز گذشته این دستگاه به تبریز انتقال داده شده و با اجرایی شدن این طرح در یک ماه آینده تمام پروازهای حج عمره به فرودگاه تبریز انتقال می یابند.

  وی در عین حال به تاثیر غیر قابل انکار اداره کل هواشناسی در انجام پروازها اشاره کرد و گفت: پیش بینی هوا در انجام پروازها تاثیر به سزایی دارد که با همکاری این اداره کل اگر وضعیت هوا زودتر اعلام شود از انجام پرواز در شرایط نامساعد پیشگیری شده و دیگر پروازها دچار اختلال نمی شوند.

  گفتنی است؛ در پی آلودگی هوا در یک ماه گذشته تعدادی از پروازهای فرودگاه شهید مدنی تبریز لغو و یا به سمت ارومیه تغییر مسیر دادند که این مهم باعث سردرگمی مسافران، اعتراض شرکت های هوایی و برخی از تاجران و سرمایه گذاران و حتی نمایندگان مجلس شد تاجایی که لغو مکرر پروازهای فرودگاه بین المللی تبریز باعث اعتراض کتبی نمایندگان آذربایجان شرقی و غربی در مجلس شورای اسلامی در جلسه صحن علنی گردید.

  فرهنگی، پزشکیان، سعیدی، رحمانی، منادی و قره سید نمایندگان مردم شهرهای تبریز، آذرشهر و اسکو، مددی نماینده مردم میانه، شیری نماینده مردم هشترود، حسن‌نژاد نماینده مردم مرند و جلفا و دهقانی نماینده مردم ورزقان و خاروانا در مجلس شوراس اسلامی طی تذکر کتبی به وزیر راه و شهرسازی ضرورت تامین امکانات مورد نیاز فرودگاه بین المللی تبریز و جلوگیری از لغو مکرر پروازها و سرگردانی مسافران را خواستار شدند.
  #1 ارسال شده در تاريخ January 13th, 2014 در ساعت 18:05:19

 2. The Following User Says Thank You to Mehdi.M For This Useful Post:

  B727 (January 16th, 2014)

 3. Mehdi.M ?????? ??
  Mehdi.M
  هوانورد نیمه فعال-سروان
  July 2013
  Isf
  428
  تعداد تشکر : 1,067
  Thanked 376 Times in 187 Posts
  ارسال هاي وبلاگ : 1

  ??? ??? اتمام عملیات باند بتنی فرودگاه شهید مدنی تبریز ظرف یک ماه/ سرمای شدید سرعت عملیات را کاهش داده است

  تین نیوز | مدیرکل فرودگاه تبریز اعلام کرد: در صورت مساعد بودن هوا عملیات باند بتنی فرودگاه شهید مدنی ظرف یک ماه به اتمام می رسد.

  علی رستمی با بیان اینکه تنها 10 درصد پروژه باند اصلی فرودگاه شهید مدنی باقی مانده است، اظهار داشت: کمتر از 400 متر از باند فرودگاه عملیات بتن ریزی اش باقی مانده که با تمهیدات زمستانی در حال انجام است اما سرمای شدید سال جاری سرعت آنرا کاهش داده است.

  وی بر متوقف نشدن عملیات بتن ریزی باند فرودگاه تاکید کرد و افزود: عملیات باند بتنی از شهریور سال گذشته آغاز شده و تا کنون ادامه دارد که با مساعد شدن شرایط جوی اتمام پروژه تنها یک ماه زمان می برد.

  رستمی در عین حال یادآور شد: پروژه مشکلات بودجه ای نداشته و با حمایت شرکت فرودگاهها عملیات باند بتنی در حال انجام است.
  #2 ارسال شده در تاريخ January 15th, 2014 در ساعت 21:45:43

???? ??? ????? ? ??????

 • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
 • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
 • ??? ????????? ???? ????? ????.
 • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0