برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 4 ?? 4
dqw
 1. Mehdi.M ?????? ??
  Mehdi.M
  هوانورد نیمه فعال-سروان
  July 2013
  Isf
  428
  تعداد تشکر : 1,067
  Thanked 376 Times in 187 Posts
  ارسال هاي وبلاگ : 1

  new_news هوای نامساعد برنامه پروازهای فرودگاه اصفهان را مختل کرد  تین نیوز | معاون عملیات هوانوردی فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان گفت: انجام برنامه منظم پروازهای این فرودگاه در بعدازظهر تا شامگاه سه شنبه به سبب هوای نا مساعد مشخص نیست.

  هادی سلامی افزود:همه پروازهای این فرودگاه از ساعت 17 روز گذشته تا ظهر امروز لغو شده است.
  وی دلیل لغو این پروازها را وجود ابر و مه آلودگی در فضای فرودگاه و کاهش دید افقی اعلام کرد.

  سلامی گفت: آخرین پروازی که روز گذشته در فرودگاه اصفهان نشست، پرواز کیش ایر از کیش در ساعت 17 و 30 دقیقه بود و پس از آن دیگر هیچ نشست یا برخاست هواپیمایی در فرودگاه انجام نشد.

  معاون عملیات هوانوردی فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان تصریح کرد: دیروز 16 پرواز و امروز صبح سه پرواز از فرودگاه اصفهان لغو شد.

  سلامی، میزان استاندارد دید افقی برای نشستن هواپیما در فرودگاه اصفهان را 800 متر و برای برخاستن 400 متر اعلام و اظهار کرد: اکنون میزان دید افقی در این فرودگاه 250 متر و کمتر از میزان استاندارد است.

  معاون عملیات هوانوردی فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان گفت: به دلیل لغو پروازها، دیشب دو پرواز خارجی از عربستان سعودی و عراق که مقرر بود در فرودگاه اصفهان فرود بیایند در فرودگاه مهر آباد تهران نشستند.

  سلامی افزود: پیش بینی می شود وضعیت مه آلودگی و کاهش دید افقی در فرودگاه اصفهان تا فردا نیز ادامه داشته باشد.
  به گفته وی، در هفته جاری در روز شنبه چهار پرواز، روز یکشنبه 12 پرواز ، روز دوشنبه 16 پرواز و امروز سه شنبه تا ظهر، سه پرواز در فرودگاه اصفهان لغو شده است.

  وی درباره پروازهای عمره نیز اظهار کرد: تصمیم گیری درباره اینکه آیا مسافران به فرودگاه بیایند یا اینکه پرواز آنها از فرودگاه امام خمینی (ره) صورت گیرد به عهده سازمان حج و زیارت است.
  #1 ارسال شده در تاريخ January 14th, 2014 در ساعت 21:31:36

 2. The Following 2 Users Say Thank You to Mehdi.M For This Useful Post:

  B727 (January 19th, 2014), mamad pilot123 (January 23rd, 2014)

 3. Mehdi.M ?????? ??
  Mehdi.M
  هوانورد نیمه فعال-سروان
  July 2013
  Isf
  428
  تعداد تشکر : 1,067
  Thanked 376 Times in 187 Posts
  ارسال هاي وبلاگ : 1

  ??? ??? باطل شدن ۲۱ پرواز فرودگاه اصفهان به دلیل مه گرفتگی شدید هوا

  تین نیوز | معاون عملیات هوانوردی فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان گفت: طی بعد از ظهر گذشته تاکنون به دلیل مه گرفتگی شدید، ۲۱ پرواز فرودگاه شهید بهشتی اصفهان باطل شده است.

  هادی سلامی اظهار داشت: به دلیل مه گرفتگی شدید، روز گذشته از ساعت ۱۸:۱۵ دقیقه در فرودگاه اصفهان هیچ پروازی انجام نشد، اظهار داشت: روز گذشته فرودگاه شهید بهشتی به دلیل بدی شرایط آب و هوا ۱۹ پرواز خروجی را باطل کرد.

  وی با اشاره به اینکه امروز به دید مه گرفتگی شدید اکنون میزان دید ۱۰۰ متراست، بیان داشت: در حال حاضر هیچ پروازی در فرودگاه اصفهان صورت نگرفته و از صبح امروز ۲ پرواز باطل شده است.
  وی افزود: صبح امروز دو پرواز تابان به مقصد تهران و ایرتور به مقصد مشهد باطل شده است.

  معاون عملیات هوانوردی فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان با اشاره به برخی پروازهای باطل شده روز گذشته فرودگاه اصفهان، بیان داشت: پرواز سپاهان به مقصد تهران، تابان تهران، نفت به مقصد اهواز، نفت به مقصد تهران، تابان به مقصد کیش، ایران ایر به مقصد کویت، تابان به مقصد مشهد، نفت به مقصد اهواز، ایران ایر به مقصد تهران و ... باطل شده است.

  وی تاکید کرد: روز گذشته از ساعت ۱۲ تا ۱۸ بعد از ظهر پروازهای فرودگاه اصفهان دایر بود.
  سلامی تصریح کرد: ۲ پرواز سعودی به مقصد مدینه که به دلیل مه گرفتگی شدید امکان نشستن در اصفهان را نداشت در فرودگاه مهرآباد و شیراز فرود آمد.

  وی همچنین در خصوص اینکه گفته شده به دلیل بدی شرایط آب و هوا و مه گرفتگی حجاج اصفهانی در فرودگاه سرگردان هستند و مسئولی پاسخگوی آنان نیست، تصریح کرد: حجاج اصفهانی با تاخیر و از فرودگاه های اصفهان، تهران و شیراز به مقصد مدینه پرواز کردند.

  معاون عملیات هوانوردی فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان با اشاره به اینکه کاروان حجاج اصفهانی با اتوبوس به سمت فرودگاه های شیراز و تهران رفته اند، تاکید کرد: هیچ کدام از پروازهای حجاج اصفهانی باطل نشده و فقط با تاخیر از فرودگاه های دیگر صورت گرفته است.
  #2 ارسال شده در تاريخ January 15th, 2014 در ساعت 21:47:20

 4. The Following 2 Users Say Thank You to Mehdi.M For This Useful Post:

  B727 (January 19th, 2014), mamad pilot123 (January 23rd, 2014)

 5. Mehdi.M ?????? ??
  Mehdi.M
  هوانورد نیمه فعال-سروان
  July 2013
  Isf
  428
  تعداد تشکر : 1,067
  Thanked 376 Times in 187 Posts
  ارسال هاي وبلاگ : 1

  ??? ??? دو پرواز فرودگاه اصفهان بدلیل بارش برف انجام نشد

  دو پرواز روز شنبه فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان بدلیل بارش برف و کاهش دید افقی انجام نشد.

  معاون عملیات فرودگاهی گفت: پرواز شرکت ˈایران ایرˈ به مقصد تهران و پرواز ˈشرکت نفتˈ به مقصد اهواز، صبح امروز بدلیل بارش برف و کاهش دید افقیدر سطح باند فرودگاه به زیر 300 متر صورت نگرفت.


  ˈغلامرضا کریم آقاییˈ تصریح کرد: شرکت ایران ایر برای بعد از ظهر امروز پرواز جایگزین قرار داده است که در صورت افزایش دید افقی، این پرواز انجام می شود.


  وی استاندارد دید افقی برای برقراری پروازها را 800 متر بیان کرد.


  به گزارش ایرنا، ˈعلی قاسم زادهˈ مدیرکل فرودگاه شهید بهشتی اصفهان اخیرا اعلام کرد:از روز چهارشنبه 18 دی تا پنجشنبه هفته گذشته در مجموع 112 پرواز این فرودگاه بدلیل مه گرفتگی هوا لغو و سبب بازداشتن 15 هزار نفر از ادامه سفرشان شد.

  بر اساس گزارش روز شنبه هواشناسی اصفهان، بارش برف در این استان تا فردا نیز ادامه دارد.
  #3 ارسال شده در تاريخ January 18th, 2014 در ساعت 20:45:30

 6. The Following 2 Users Say Thank You to Mehdi.M For This Useful Post:

  B727 (January 19th, 2014), mamad pilot123 (January 23rd, 2014)

 7. Mehdi.M ?????? ??
  Mehdi.M
  هوانورد نیمه فعال-سروان
  July 2013
  Isf
  428
  تعداد تشکر : 1,067
  Thanked 376 Times in 187 Posts
  ارسال هاي وبلاگ : 1

  ??? ??? مشکلات آب و هوا پروازهای عمره اصفهان و یزد را به شهرهای دیگر منتقل کرد

  اطلاعات گذرنامه ۲۰۲ هزار و ۷۰۰ زائر ایرانی برای صدور روادید به کنسولگری‌های عربستان در تهران و مشهد ارسال شده و ۱۳۲ هزار روادید برای عمره گزاران ایرانی صادر شده است.


  مدیرکل برنامه‌ریزی پذیرش و اعزام سازمان حج و زیارت گفت: پرواز‌های اصفهان و یزد به دلیل برخی مشکلات آب و هوایی در این مدت دچار اختلال شده است که با برنامه‌ریزی‌های صورت‌گرفته این اعزام‌ها از سایر شهر‌ها انجام شد.


  حسن سرخوش مدیر کل برنامه ریزی پذیرش و اعزام سازمان حج و زیارت گفت: تاکنون ۱۰۶ هزار و ۴۵۰ زائر ایرانی در قالب ۳۳۶ پرواز به سرزمین وحی اعزام شده‌اند.


  وی با اشاره به بازگشت بیش از ۶۰ هزار زائر ایرانی به کشور، اظهار کرد: خوشبختانه این تعداد از زائران عمره گزار کشورمان، مناسک عمره را با موفقیت به پایان رسانده‌اند و هم اکنون به میهن اسلامی بازگشته‌اند.


  سرخوش افزود: ۱۷۶ پرواز با شرکت هواپیمایی ایرانی و ۱۶۰ پرواز زائران ایرانی با شرکت هواپیمایی سعودی انجام گرفته است.


  وی ادامه داد: اطلاعات گذرنامه ۲۰۲ هزار و ۷۰۰ زائر ایرانی برای صدور روادید به کنسولگری‌های عربستان در تهران و مشهد ارسال شده و ۱۳۲ هزار روادید برای عمره گزاران ایرانی صادر شده است.


  مدیرکل برنامه ریزی پذیرش و اعزام سازمان حج و زیارت با بیان اینکه در حال حاضر حدود ۲۳ هزار زائر ایرانی در مدینه و ۲۳ هزار زائر ایرانی در مکه مکرمه حضور دارند، اضافه کرد: روزانه ۱۴ پرواز از ایستگاه‌های پروازی کشور به مقصد فرودگاه مدینه منوره و جده انجام می‌گیرد.


  وی با ارزیابی مثبت از شیوه اعزام زائران به سرزمین وحی، گفت: پرواز اصفهان و یزد به دلیل برخی مشکلات آب و هوایی در این مدت دچار اختلال شده است که با برنامه ریزی‌های صورت گرفته این اعزام‌ها از سایر شهر‌ها انجام شد.


  مدیرکل برنامه ریزی پذیرش و اعزام سازمان حج و زیارت تصریح کرد: در عملیات عمره ۹۳-۹۲ بیش از ۸۵۰ هزار زائر ایرانی در قالب ۷ هزار کاروان به سرزمین وحی اعزام خواهند شد.


  وی یادآور شد: مرحله دوم پروازهای عمره مفرده زائران ایرانی از ۸ فروردین ۱۳۹۳ آغاز می‌شود.


  عملیات اعزام عمره گزاران ایرانی به سرزمین وحی از ۲۶ آذر ۹۲ آغاز شده و تا ۶ تیر ماه ۹۳ ادامه خواهد داشت.


  پروازهای عمره زائران ایرانی از ۲۰ ایستگاه پروازی کشور به مقصد فرودگاه‌های مدینه منوره و جده انجام می‌گیرد.


  نیمی از پروازهای عمره گزاران ایرانی با دو شرکت هواپیمایی ایران ایر و ماهان و نیمی دیگر با شرکت هواپیمایی سعودی انجام می‌گیرد.
  #4 ارسال شده در تاريخ January 23rd, 2014 در ساعت 12:25:51

 8. The Following User Says Thank You to Mehdi.M For This Useful Post:

  mamad pilot123 (January 23rd, 2014)

???? ??? ????? ? ??????

 • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
 • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
 • ??? ????????? ???? ????? ????.
 • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0