تین نیوز | نائب رئیس مجمع نمایندگان خوزستان گفت: به علت نبود تجهیزات مناسب در فرودگاه اهواز، سفر رئیس جمهور به این استان با تاخیر مواجه شده است.


عبدالله تمیمی اظهار کرد: در حالی‌که اعلام شده بود رئیس جمهور در نخستین سفر استانی خود ساعت 8:30 دقیقه در جمع مردم اهواز حضور می‌یابد ولی با گذشت حدود دو ساعت، هواپیمای حامل وی هنوز به زمین نشسته است.


وی افزود: مشکل لغو پروازها در فرودگاه اهواز به علت شرایطی همانند مه غلیط یا گرد و غبار ها سال‌هاست که مردم خوزستان را آزاد می‌دهد.


نائب رئیس مجمع نمایندگان خوزستان عنوان کرد: پیش از این مسئولان وعده داده بودند با خرید برخی تجهیزات می‌توان جلوی تاخیر و لغو پروازها در شرایطی که دید خلبان کمتر می‌شود را حل کرد، درحالی که این تجهیزات تاکنون خریداری نشده است.


تمیمی عنوان کرد: این تجهیزات نوعی چراغ های تخصصی هستند که در شرایطی که دید خلبان برای فرود یا پرواز کمتر می‌شود می‌تواند به کمک خلبان بیاید.


وی تاکید کرد: امروز این مشکل به یکی از مهمترین رویدادهای استان خوزستان تبدیل شده و معضلی برای مردم محسوب می‌شود.


نائب رئیس مجمع نمایندگان خوزستان خاطرنشان کرد: حال که بحرانی بودن این مشکل به خوبی برای همگان آشکار شده است، انتظار داریم دولت و در راس آ‌ن‌ها رئیس جمهور توجه خاصی به رفع این مشکل داشته باشد.