برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 1 ?? 1
dqw
 1. Mehdi.M ?????? ??
  Mehdi.M
  هوانورد نیمه فعال-سروان
  July 2013
  Isf
  428
  تعداد تشکر : 1,067
  Thanked 376 Times in 187 Posts
  ارسال هاي وبلاگ : 1

  new_1 شکوفایی صنعت هوایی نیازمند لغو تحریم ها/ کدام پروازها از نظر اقتصادی پر منفعت تر است؟  تین نیوز | صنعت و حمل و نقل هوایی کشورمان در انتظار اجرایی شدن توافقات هسته ای است تا با اجرای این توافقنامه و لغو تحریم های موجود، اقداماتی نیز در جهت نوسازی ناوگان هوایی کشور صورت گیرد و در کنار آن بهره وری این صنعت نیز افزایش یابد.

  1- تاثیر دیپلماسی ظریف بر صنعت هوانوردی
  تین نیوز | شنبه ۲ آذر ۱۳۹۲
  خلاصه مطلب: ...در حالی که گمانه‌زنی‌ها درباره برقراری پرواز ایران ـ آمریکا همچنان ادامه دارد، به نظر می رسد سرنوشت این پرواز با سرنوشت مذاکرات ظریف با 5+1 گره خورده است.
  به گزارش تین نیوز، 34 سال از آخرین فرود هواپیماهای متعلق به ایران در فرودگاه های آمریکا می گذرد، وقتی بویینگ ۷۴۷ اس‌ پی هما، آخرین بار در هفتم نوامبر سال ۱۹۷۹در فرودگاه جان اف کندی نیویورک به زمین نشست...
  مطلب کامل

  نظر |شکوفایی صنعت هوایی نیازمند لغو تحریم ها
  نظر منتشر شده در تاریخ ۱۳۹۲-۰۹-۰۳ در مورد این مطلب:
  باید تحریم ها کلا برای صنعت هوایی کشور لغو شود تا ایران مانند بعضی از همسایگان به هواپیماهای پیشرفته روز و دانش و آموزش و تکنولوژی جدید دسترسی داشته باشد و شاهد اوج شکوفایی این صنعت و در نتیجه پیشرفت کشور باشیم ولی خود اصل پرواز به امریکا اهمیت خاصی ندارد.

  2- تاكید براستفاده از ظرفیت بخش‌خصوصی و روان‌سازی آمد وشد در فرودگاه امام
  تین نیوز | یکشنبه ۳ آذر ۱۳۹۲
  خلاصه مطلب: ...قائم‌مقام وزیر راه ‌وشهرسازی در امور هوانوردی و هواشناسی، با تاكید بر استفاده از ظرفیت بخش خصوصی برای اجرای پروژه‌های كلان، از اعلام حمایت دولت از این بخش خبر داد.
  علی‌محمد نوریان در نشستی كه به‌منظور بهینه‌سازی فرآیند آمد و شد مسافران و بهره‌گیری از تكنولوژی نو مطابق با استانداردهای زیست محیطی دنیا در فرودگاه امام خمینی(ره) و فرودگاه مهرآباد، برپا شده بود، دولت و بخش خصوصی را دو بال برای تحقق اهداف سند چشم‌انداز خواند و با بیان اینكه بدون یك بال نمی‌توان پرواز كرد، گفت: برای توسعه كشور ما بخش خصوصی را كنار و یار خود می‌بینیم...
  مطلب کامل

  نظر |خصوصی سازی تبدیل شده به آشنا بازی
  نظر منتشر شده در تاریخ ۱۳۹۲-۰۹-۰۴ در مورد این مطلب:
  خصوصی سازی تبدیل شده به آشنا بازی و رفیق بازی. شما كه قبل از انتصاب دنبال تشكیل خطوط هوایی بودید !!با شعار خصوصی سازی وارد می شوید بعد اهداف شخصی را دنبال می كنید.

  نظر | با افغانستان هم نمی توانیم رقابت كنیم
  نظر منتشر شده در تاریخ ۱۳۹۲-۰۹-۰۴ در مورد این مطلب:
  خدا وكیلی می دانید چه می گوئید با كی رقابت بكنیم با چه ساختاری و هواپیما نو با افغانستان هم نمی توانیم رقابت كنیم. خسته نشدید از این شعارهای تو خالی می دهید.

  3- نوسازی ناوگان هوایی با لغو تحریم‌ها/ بومی سازی در مقابله با تحریم ها
  تین نیوز | یکشنبه ۳ آذر ۱۳۹۲
  خلاصه مطلب: ...عضو کمیسیون عمران مجلس، با اشاره تاثیر مذاکرات هسته‌ای بر صنعت هوایی کشور، گفت: بهره وری هواپیماهای موجود در ایران به دلیل عمر بالا و فرسودگی بسیار کم است اما لغو تحریم‌ها می‌تواند به نوسازی ناوگان کمک کند و حتی هواپیماهای نو و جدید به ناوگان افزوده شود.
  عباس فلاحی باباجان با اشاره تاثیر مذاکرات هسته‌ای بر صنعت هوایی کشور، گفت:‌ در شرایط فعلی وضعیت حمل و نقل کشور بویژه صنعت هوایی مناسب نیست و حتی ممکن است در دو سال اخیر برخی کشورها از پرواز ایرلاین‌های فرسوده ایرانی در آسمان خود ممانعت به عمل آورند...
  مطلب کامل

  نظر |اگر کمی تدبیر باشد نیاز به خرج های بی حاصل نیست
  نظر منتشر شده در تاریخ ۱۳۹۲-۰۹-۰۳در مورد این مطلب:
  شما هم که عشق بومی سازی دارید! اگر کمی تدبیر باشد نیاز به خرج های بی حاصل نیست!

  4- تأثیر مذاکرات هسته‌ای بر صنعت هوایی ایران/ احتمال رفع موانع تهیه قطعات هواپیما و سوخت‌
  تین نیوز | یکشنبه ۳ آذر ۱۳۹۲
  خلاصه مطلب: ...قائم‌مقام وزیر راه گفت: با توجه به توافقات هسته‌ای پیش‌بینی می‌شود صنعت حمل و نقل هوایی ایران از گردونه تحریم‌‌های ناجوانمردانه خارج شود و در اولین گام مشکلات تأمین لوازم یدکی، موتور و قطعات و تأمین سوخت هواپیما رفع می‌شود.
  علی محمد نوریان اظهار داشت: با توجه به توافقات امروز اجلاس 1+5 و موفقیت ایران در این توافقات، پیش‌بینی می‌شود صنعت حمل و نقل هوایی ایران از گردونه تحریم‌‌های ناجوانمردانه خارج شود...
  مطلب کامل

  نظر | لزوم خرید هواپیما نو
  نظر منتشر شده در تاریخ ۱۳۹۲-۰۹-۰۳در مورد این مطلب:
  خود هواپیما نو بیاید خوب است قطعه که مسکن است!

  5- پرواز دوباره ۱۰۰هواپیمای زمینگیر با لغو تحریم/غوابش:پرواز ایران-آمریکا نیاز به تفاهمنامه دارد
  تین نیوز | یکشنبه ۳ آذر ۱۳۹۲
  خلاصه مطلب: ...دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی با تاکید بر این‌که با تامین قطعات هواپیما بخش قابل توجهی از هواپیماهای زمینگیر کشور وارد ناوگان هوایی کشور می‌شوند، گفت:‌ گام اول برای برقراری پرواز ایران-آمریکا امضای تفاهمنامه دو جانبه است.
  حمیدرضا غوابش با اشاره به توافقات صبح امروز ایران با 1+5 افزود: باید ببنیم از چه زمانی این امکانات فراهم می‌شود، ضمن آن‌که به اطلاع‌رسانی بیشتری از طرف دولت در این زمینه نیاز داریم. در هر حال امکان ورود قطعات هواپیما به کشور باعث راه‌اندازی خیلی از هواپیماهایی می‌شود که امروز به دلیل نداشتن قطعه زمینگیر شده‌اند...
  مطلب کامل

  نظر |هواپیمایی که کاملا فرسوده اند
  نظر منتشر شده در تاریخ ۱۳۹۲-۰۹-۰۳در مورد این مطلب:
  اصلا سازمان این هواپیماها فرسوده است مشکل اصلی اش قطعه نیست!

  6- مزایای پرواز مستقیم ایران ـ آمریکا
  تین نیوز | چهارشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۲
  خلاصه مطلب: ...این روزها صحبت‌های فراوانی در مورد برقراری پرواز مستقیم ایران به آمریکا و برعکس در رسانه‌ها مطرح می‌شود. شکی نیست که این اقدام، به طور مستقیم روی تلاش‌های دیپلماتیک برای شکستن دیوار بی‌اعتمادی اثرگذار خواهد بود...
  مطلب کامل

  نظر |کدام پروازها از نظر اقتصادی پر منفعت تر است؟
  نظر منتشر شده در تاریخ ۱۳۹۲-۰۸-۲۹در مورد این مطلب:
  اگر بعد اقتصادی به تنهایی مطرح باشد پروازها به اروپا از تهران و سایر شهرهای مهم مثل مشهد به اروپا یا آسیای جنوب شرقی بسیار برای شرکت های هواپیمایی داخلی پر منفعت تر از امریکا است!

  نظر | وقتی راه برای دلالی بیشتر باز می شود
  نظر منتشر شده در تاریخ۱۳۹۲-۰۸-۳۰ در مورد این مطلب:
  دوستان همگی عزم خودشان رو جزم کردند برای چارتر کردن این پروازها تا اشت های سیری ناپذیر دلالی خودشان را نشان بدهند. واقعا پرواز امریکا باید چارتر باشد ؟ دیگر بفرمایند بلیت های سیستمی هواپیمایی کشوری جمع بشود و دوستان پای پرواز داد بزنند آمریکا دو نفر. شرکت های هواپیمایی بزرگ به سمت سیستمی بودن بلیت ها می روند تا جلوی دلالی گرفته بشود ما راه را برای دلالی بیشتر باز می کنیم.

  نظر | کمک به ایرلاین های نیمه ورشکسته داخلی
  نظر منتشر شده در تاریخ۱۳۹۲-۰۸-۳۰ در مورد این مطلب:
  الان حجم بسیار بسیار زیادی از مسافران ایرلاین های عربی و ترك، مسافرین ترانزیت آمریكای شمالی هستند، به طوری كه به وضوح در قسمت ترانزیت دوبی و دوحه و استانبول، شاید زبان فارسی بیشتر از هر زبانی شنیده می شود! جدا از وقت و انرژی و هزینه ای كه از این مسافران در ترانزیت های طولانی، هدر می رود اگر یک درصدی از این سفرها هم به سمت ایرلاین های داخلی هدایت بشود قطعا خیلی كمك به ایرلاین های نیمه ورشكسته داخلی خواهد كرد.

  7- پرونده پرواز مستقیم ایران - آمریکا به معاونت اجرایی ریاست‌جمهوری واگذار شد
  تین نیوز | دوشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۲
  خلاصه مطلب: ...اکبر ترکان دبیر شورای هماهنگی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی و از مشاوران حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس‌جمهور کشورمان در خصوص آخرین وضعیت پرونده پرواز مستقیم ایران _ آمریکا، گفت: هم‌اکنون مسئولیت این کار بر عهده معاونت اجرایی ریاست‌جمهوری است...
  مطلب کامل

  نظر | 747های اس پی، مناسب برای پرواز ایران - آمریکا
  نظر منتشر شده در تاریخ ۱۳۹۲-۰۸-۲۸در مورد این مطلب:
  باز یک حرکت رو به جلو خواست شکل بگیرد و باز موج های منفی بافی راه افتاد.
  747های اس پی، برای این پرواز بسیار اقتصادی هستند پس برای ایران ایر بهتر می شود. برای ایرانیان مقیم امریکا رفت و آمد به سرزمین مادری راحت تر می شود. با برقراری رفت و آمدها بدبینی ها کم می شود. صنعت توریسم راه می افتد و ارز وارد کشور می شود صنایع دستی و بومی راه می افتد وابستگی به نفت کم می شود
  بلاخره از همین قدم ها بازسازی بخشی از امور کشور شروع می شود.
  شاید موانع و مشکلات اجازه ندهند با این سرعت این پروازها انجام شوند ولی بیایید دست به دست هم بدهیم و حرکتهای سازنده را هرکس شروع کرد حتی اگر یک رنجدیده خسته باشد به جای تخریب به حرکت های مثبت کمک کنیم. بزرگواری کنید و با تخصصهایی که دارید راه حل برای رفع مشکلات ارائه کنید تا از آسیب های احتمالی جلوگیری شود.
  #1 ارسال شده در تاريخ January 14th, 2014 در ساعت 21:53:25

 2. The Following User Says Thank You to Mehdi.M For This Useful Post:

  سید عماد رضوی (January 15th, 2014)

??????? ?????

 1. ????: 5
  ????? ?????: December 30th, 2013, 22:29:42
 2. ????: 0
  ????? ?????: July 18th, 2013, 20:50:11
 3. اشنایی با بالگرد شناسایی Bell-OH Kiowa
  ???? بهرام 0098 ?? ????? بالگردهای نظامی
  ????: 0
  ????? ?????: January 31st, 2010, 15:29:44
 4. آشنایی با تیم آکروجت نیروی هوایی عربستان سعودی (Saudi Hawks)
  ???? foxbat ?? ????? نیروی هوایی کشورهای دیگر
  ????: 0
  ????? ?????: December 14th, 2007, 02:54:16

???? ??? ????? ? ??????

 • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
 • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
 • ??? ????????? ???? ????? ????.
 • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0