برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 1 ?? 1
dqw
 1. parsmis ?????? ??
  parsmis
  هوانورد نیمه فعال-سروان
  June 2013
  MIS-OIAI
  399
  تعداد تشکر : 321
  Thanked 1,040 Times in 323 Posts

  new_4 فرودگاه مهرآباد زیر ذره‌بین وزیر راه  وزیر راه و شهرسازی به همراه رییس سازمان هواپیمایی کشوری، مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و مدیران دیگر امروز - جمعه - به منظور بازنگری در فرآیندهای فرودگاهی به خصوص در بخش‌های خدمات رسانی از بخش‌های مختلف فرودگاه مهرآباد تهران به ویژه راه‌های دسترسی به آن بازدید کرد.


  به گزارش ایسنا، عباس آخوندی امروز صبح از تمام مسیرهای منتهی به فرودگاه مهرآباد از جمله خیابان‌های پرواز، اوج و معراج بازدید و تردد و پارک وسایل نقلیه را در این خیابان‌ها مورد بررسی قرار داد.

  در ادامه این بازدید وزیر راه و شهرسازی و هیات‌ همراه در مقابل ترمینال‌های یک، دو، سه و چهار فرودگاه مهرآباد حضور یافتند و از نزدیک روند تردد و خدمات رسانی را مشاهده و مورد بررسی قرار دادند.

  بنابر این گزارش وزیر راه و شهرسازی در این بازدید از روند احداث پارکینگ‌های طبقاتی مقابل ترمینال دو مطلع شد.

  این پارکینگ از ظرفیت 2500 دستگاه برخوردار بوده و پیش‌بینی می‌شود تا پایان شهریور سال آینده تکمیل و به‌صورت کامل به بهره‌برداری برسد.

  با بهره‌برداری از این پارکینگ ظرفیت پارکینگ‌های موجود در مقابل ترمینال دو فرودگاه مهرآباد به 3800 موقعیت پارک خواهد رسید. این پارکینگ به‌صورت BOT با اعتبار 315 میلیارد ریال توسط بخش خصوصی در حال ساخت است.

  به گزارش ایسنا، فرودگاه مهرآباد دارای 40 موقعیت پارک هواپیمای مورد استفاده ایرلاین های داخلی و خارجی است (با احتساب شش موقعیت پارک هواپیمایی صها که موقعیت اختصاصی شرکت صها است و طبق قرارداد درآمدی و طبق نظر کارشناس رسمی دادگستری بابت سرریز پارک هواپیماهای هدایت شده به پارکینگ صها به فرودگاه مهرآباد حق السهم پرداخت می شود.)

  همچنین فرودگاه مهرآباد 38 تاکسی وی دارد که تعدادی از آن در رمپ نظامی نیروی هوایی بوده و مورد استفاده هواپیماهای نظامی قرار می گیرند و تعدادی ما بین دو باند است که زمانی که نشست و برخاست نباشد مورد استفاده قرار می گیرد .

  فرودگاه مهرآباد در حال حاضر دارای دو باند است. این فرودگاه بین‌المللی که در سال ۱۳۱۷ ساخته شده‌ در بخش غربی تهران واقع شده و نام خود را از روستای مهرآباد که پیشتر در آن منطقه قرار داشت گرفته‌است.
  #1 ارسال شده در تاريخ February 7th, 2014 در ساعت 15:56:52

 2. The Following User Says Thank You to parsmis For This Useful Post:

  sina h&m (February 7th, 2014)

???? ??? ????? ? ??????

 • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
 • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
 • ??? ????????? ???? ????? ????.
 • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0