برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 1 ?? 1
dqw
 1. parsmis ?????? ??
  parsmis
  هوانورد نیمه فعال-سروان
  June 2013
  MIS-OIAI
  399
  تعداد تشکر : 321
  Thanked 1,040 Times in 323 Posts

  new_4 رشد پروازهای بین المللی از فرودگاه کرمان

  مدیر کل فرودگاه‌های استان کرمان اظهارکرد: آمارها حاکی از رشد قابل توجه در تمامی شاخص‌ها در فرودگاه کرمان است.


  محمد نخعی رویکرد مهم اداره کل را توسعه پروازی با نگاه استاندارد سازی خواند و تصریح کرد: برابر عزم عمومی و مبنای مورد نظر مقام عالی استان در بحث حیاتی توسعه، توفیق در گسترش تعاملات برون مرزی و نیز تحقق حماسه سیاسی و اقتصادی مرهون تلاش جمعی و آمادگی زیر ساخت‌هایی چون ایمنی و استانداردسازی است که ماحصل آن تمایل شرکت‌ها و موسسات هواپیمایی برای برقراری پرواز است.


  نخعی از رشد پرواز بین المللی خبرداد و افزود: در حوزه پروازهای حج در بخش پروازی نسبت به سال گذشته 73 درصد و در بخش مسافری 93 درصد و در بخش بار 75 درصد رشد داشته است.


  مدیرکل فرودگاه‌های استان، رشد پروازهای عتبات عالیات را نیز اعلام کرد: در بخش پرواز عتبات 26 درصد، در بخش تعداد پروازی 20 درصد و در بخش بار نیز 26 درصد رشد داشته است.


  وی با اشاره به افتتاح مجدد پروازهای دبی پس از 10 سال اشاره کرد: از آذر ماه سال جاری تاکنون 32 پرواز با هواپیمایی فوکر 50 توسط شرکت هواپیمایی قشم انجام شده که 1070 مسافر و 14 هزار و 886 کیلو بار جابجا و حمل شده است.


  نخعی تلاش این اداره کل در کنار توسعه کمی و کیفی پروازهای بین المللی را تاکید بر تنوع پروازی خصوصاً شرط افزایش تعداد صندلی پروازی در این حوزه دانست و گفت: تنها در صورتی می‌توان به ادامه پروازها خوشبین بود که زمینه فرهنگی و تعاملات دو سویه فراهم شود، بدیهی است زیر ساخت‌های پروازی آماده و مصمم برای پذیرش درخواست‌های برقراری پرواز بین المللی توسط موسسات حمل و نقل هوایی است.

  مرجع : خبرگزاری ايسنا
  #1 ارسال شده در تاريخ February 8th, 2014 در ساعت 10:21:31

 2. The Following 2 Users Say Thank You to parsmis For This Useful Post:

  baran92 (April 28th, 2014), saeed airport (February 8th, 2014)

???? ??? ????? ? ??????

 • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
 • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
 • ??? ????????? ???? ????? ????.
 • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0