برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 9 ?? 9
dqw
  1. shadow-reza ?????? ??
    shadow-reza
    هوانورد نیمه فعال-سروان
    August 2013
    اصفهان
    446
    تعداد تشکر : 97

??? ??? درخواست کمک برای ساختن سایت

سلام دوستان ما قصد داریم که با هدف آموزش پرواز و انجام پرواز های هماهنگ آموزشی و تفریحی آنلاین، سایتی بسازیم برای خدمت به مردم. از این لحاظ خواهشمندم اگر کسی در رابطه با طراحی سایت و یا طراحی قالب سایت و یا طراحی لوگو و هر اطلاعات دیگری که در ضمینه ساختن سایت و حتی کمک در پاسخ گویی به سوالات مردم و رفع مشکلات آن ها و یا اداره کردن بخشی از سایت و بر عهده گرفتن پست هایی مانند ((مدیر تالار یا پلیس سایت و مدیر بخش گالری و فیلم و مدیر تالار گفتگو و یا مدیر کل تالار ها یا مدیر بخش نرم افزاری و مدیر سایت)) تجربه ای دارد یا حاضر به همکاری است حتما مارا باخبر کند.

اهداف اصلی ما:

پاسخ گویی به مشکلات مردم با کمک اساتید مجرب. ( خودتون رو میگم
    )

ارسال پک رایگان افزونه ی شبیه ساز به کاربران فعال (شروع ارسال حداقل یک سال پس از آغاز کار سایت)

ما در صورت استقبال کاربران قصد داریم به نسبت رتبه بندی کاربران، ماهیانه مبلغی را به حساب آنان واریز نماییم. (البته با محاسبه سود حاصل از تبلیغات و کسری آن از مبلغ تمدید دامنه و هاست)

خرید سرور تیم اسپیک 3.

خرید سرور مولتی پلیر شبیه ساز (البته بعدها مطابق نظرسنجی نحوه انجام پرواز ها را گزارش خواهیم داد که از کدام سرور استفاده کنیم، ایوائو یا ...) برای جلوگیری از کیک شدن و مشکلاتی که در گذشته با آن روبرو بودیم.

آپلود افزونه های شبیه ساز بصورت فایل زیپ

و...

در صورت تمایل به همکاری با برادر WARWOLF هماهنگی های لازم را انجام دهید.

و اما مهم تر از همه نام سایت می باشد که در این جا خواهشمندیم نظرات خود را در رابطه با آن، در همین تایپیک مطرح نمایید.
    ?????? ???? shadow-reza : February 10th, 2014 ?? ???? 20:57:41
    میازار موری که دانه کش است *** که جان دارد و جان شیرین خوش است

زبان ما پارسی است. به آن فارسی میگویند. چون عربی پ ندارد
    #1 ارسال شده در تاريخ February 10th, 2014 در ساعت 01:35:28

2. The Following User Says Thank You to shadow-reza For This Useful Post:

امیررضا (February 10th, 2014)

3. mohamadbaha ?????? ??
    mohamadbaha
    هوانورد فعال-سرگرد
    May 2012
    تهران & ایلام
    697
    تعداد تشکر : 5,970

??? ??? پاسخ: درخواست کمک برای ساختن سایت

در رابطه با ساختش میتونید روی من حساب باز کنید اما در مدیریتش هیچ وقتی ندارم.

#2 ارسال شده در تاريخ February 10th, 2014 در ساعت 12:26:56

4. The Following 2 Users Say Thank You to mohamadbaha For This Useful Post:

امیررضا (February 10th, 2014), shadow-reza (February 10th, 2014)

5. aero95000 ?????? ??
    aero95000

هوانورد عادی - گروهبان یکم
    November 2012
    OIIA
    96
    تعداد تشکر : 3

با سلام من خودم طراح وبسایت یا web desinger هستم اگه شما میخواید سایت بزنید در درجه اول باید در نظر بگیرید که میخواید سایت شما از نوع چی باشه یعنی میخواید سایتتون با html طراحی شه یا تحت سیستم مدیریت محتوا مثل جوملا یا وردپرس یا نیوک و ... یا بر بستر asp.net باشه

راستی برای نام سایت هم من simviation رو پیشنهاد میدم
    ?????? ???? aero95000 : February 10th, 2014 ?? ???? 16:16:48
    #3 ارسال شده در تاريخ February 10th, 2014 در ساعت 15:42:22

6. The Following 2 Users Say Thank You to aero95000 For This Useful Post:

امیررضا (February 10th, 2014), shadow-reza (February 10th, 2014)

7. shadow-reza ?????? ??
    shadow-reza
    هوانورد نیمه فعال-سروان
    August 2013
    اصفهان
    446

??? ??? ????? ???? ???? mohamadbaha ????? ??? ??
    در رابطه با ساختش میتونید روی من حساب باز کنید اما در مدیریتش هیچ وقتی ندارم.
    من چون خودم وقت اداره کردن سایت رو ندارم. کسانی باید باشن که کار مدیریت رو انجام بدن. و البته باید آدم های قدر و واردی هم باشن. آقای محمدبها. شما تو کدوم بخش میتونی کمکمون کنی؟ ساختن سایت یا قالب سایت؟ راستی اسم پیشنهادی سایت رو هم که نگفتی داداش.

یه سوال: به نظر شما برای کار ما انجمن بهتره یا سایت؟
    ?????? ???? shadow-reza : February 10th, 2014 ?? ???? 20:21:06

#4 ارسال شده در تاريخ February 10th, 2014 در ساعت 20:11:37

8. shadow-reza ?????? ??
    shadow-reza
    هوانورد نیمه فعال-سروان
    August 2013
    اصفهان
    446

??? ??? ????? ???? ???? aero95000 ????? ??? ??
    با سلام من خودم طراح وبسایت یا web desinger هستم اگه شما میخواید سایت بزنید در درجه اول باید در نظر بگیرید که میخواید سایت شما از نوع چی باشه یعنی میخواید سایتتون با html طراحی شه یا تحت سیستم مدیریت محتوا مثل جوملا یا وردپرس یا نیوک و ... یا بر بستر asp.net باشه

راستی برای نام سایت هم من simviation رو پیشنهاد میدم
    والا کار با html زمان بره و آدم بلد میخواد. حالا شما اگه بنظرتون html بهتره حرفی نیست. من خودم کمی با جوملا و وردپرس و سیستم انجمن ساز مای بی بی آشنایی دارم. اما کافی نیست. فقط در حدیه که بتونیم قالب و فوتر و هدر و... نصب کنیم. منظورم اینه که اصلا با کد نویسی آشنا نیستم و میدونم که کسی که سایت میسازه حتما باید کد نویسی و جاوا اسکریپت و... بلد باشه. حالا اگه شما مسئولیت رو به عهده میگیری اصلا مشکلی نیست. html هم خوبه. چندتا سوال داشتم. اول اینکه شما قالب پیشرفته هم میتونی بسازی؟ و دوم اینکه به نظر شما برای کار ما انجمن بهتره یا سایت؟

#5 ارسال شده در تاريخ February 10th, 2014 در ساعت 20:17:48

9. WARWOLF ?????? ??
    WARWOLF
    هوانورد نیمه فعال-سرگرد
    July 2013
    رواااااااااااااااااااااااانی
    510
    تعداد تشکر : 425
    ارسال هاي وبلاگ : 6

نوشته ها توسط کاربر حذف شد
    ?????? ???? WARWOLF : February 11th, 2014 ?? ???? 16:40:21
    #6 ارسال شده در تاريخ February 10th, 2014 در ساعت 21:53:21

10. shadow-reza ?????? ??
    shadow-reza
    هوانورد نیمه فعال-سروان
    August 2013
    اصفهان
    446

آقای امید من تا زمانی که بین اعضا هماهنگی نباشه. نیستم. برادر من. طراحی سایت الکی نیستش که. مردم همین طوری الکی نمیان عضو سایت ما بشن. باید ویژگی های برتری نسبت به بقیه ی سایت ها داشته باشیم. من منظورم از ارسال پک رایگان این نبود که همین جوری هرکی دلش خواست بهش پک بدیم. منظورم این بود که فقط هزینه سی دی ها و هزینه پست رو میگیریم. اونم به همه نمیدیم. هرکسی که فعال باشه. فعال بودنم این نیست که پست اضافی بزنن و بگیم خب اینا فعالن. من کلی برنامه ریزی کرده بودم برا این کار. شما نمیتونی آپلود کنی خب نکن. مگه من گفتم شما آپلود کن؟ من رفیقامو که میخوام بیارم تو کار، اینترنت 8 مگ دارن. مگه الکیه؟ سایت ساختن که بچه بازی نیست که همنجوری الکی توی گوگل رتبه اول شی. من کلی با دوستام صحبت کردم. خلاصه مطلب. ما آبمون توی یه جوب نمیره. من تا همه چی هماهنگ و ردیف نشه نمیام. تمام

#7 ارسال شده در تاريخ February 10th, 2014 در ساعت 22:17:41

11. aero95000 ?????? ??
    aero95000

هوانورد عادی - گروهبان یکم
    November 2012
    OIIA
    96
    تعداد تشکر : 3

اگه اینجوریه و شما اصلا وقت ازاد ندارین کلا فکر زدن سایت رو نکنید و به نظر من بهتره که انجمن راه بندازید اگه جزیی تر خواستید بدونید چرا میگم انجمن بگید تا پ.خ بدم.
    #8 ارسال شده در تاريخ February 11th, 2014 در ساعت 14:28:57

12. shadow-reza ?????? ??
    shadow-reza
    هوانورد نیمه فعال-سروان
    August 2013
    اصفهان
    446

??? ??? ????? ???? ???? aero95000 ????? ??? ??
    اگه اینجوریه و شما اصلا وقت ازاد ندارین کلا فکر زدن سایت رو نکنید و به نظر من بهتره که انجمن راه بندازید اگه جزیی تر خواستید بدونید چرا میگم انجمن بگید تا پ.خ بدم.
    سلام. دوستان مشکل حل شد. در مورد بقیه مسائل در آینده صحبت خواهیم کرد.

برای جواب به این دوست عزیز هم باید بگم که برادر. ما فقط یک نفر نیستیم که! همه ی دوستان، ما رو همراهی خواهند کرد. ما این سایت رو صرفا برای خودمون نمیسازیم. همه میتونند مدیر باشند در صورتی که لایق بودنشان ثابت شود. خب با توجه به این که چند نفر از دوستان ، اعلام آمادگی کردند، ما الان مشکلمون گرفتن هاست و دامینه. من قبلا چند تا سایت ساخته بودم اما از اونجایی که این سایت نیاز از اهمیت بیشتری برخوردار هستش باید همه کار ها با مشورت دوستان انجام شود. اینکه از کدام میزبان استفاده کنیم مسئله ایه که من کلی بش فکر کردم و نظرم به سمت میهن وبهاست جلب شد. حالا شما اگه میزبان بهتری سراغ دارید بگید. و مسئله دیگه نام سایت هستش که اون هم لطفا کمکمون کنید. در رابطه با نام سیم ویژن هم از آقای aero تشکر میکنم. فقط لطفا شما دوستانی که در کار طراحی وب چیره دست هستید به ما کمک کنید در ساختن یه قالب و یه سایت خوب. من هنوز تو این فکرم که انجمن برای ما بهتره یا سایت؟ کدوم پر بازدید تر خواهد شد؟؟؟

#9 ارسال شده در تاريخ February 12th, 2014 در ساعت 21:41:27

???? ??? ????? ? ??????

• ??? ????????? ????? ????? ????? ????
  • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
  • ??? ????????? ???? ????? ????.
  • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
  •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran

Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0