برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 1 ?? 1
dqw
 1. سید عماد رضوی ?????? ??
  سید عماد رضوی
  هوانورد نیمه فعال-سرگرد
  September 2013
  قزوین
  541
  تعداد تشکر : 808
  Thanked 1,583 Times in 443 Posts

  ??? ??? درايت مهمانداران پگاسوس نقشه هواپيماربا را نقش بر آب كرد

  درايت مهمانداران پگاسوس نقشه هواپيماربا را نقش بر آب كرد
  وهاي ويژه ارتش تركيه يك مسافر را كه قصد داشت يك فروند هواپيماي متعلق به خطوط هوايي پگاسوس را به مقصد شهر سوشي روسيه بربايد، دستگير كردند.
  تاریخ انتشار:
  28/11/1392نيروهاي ويژه ارتش تركيه يك مسافر را كه قصد داشت يك فروند هواپيماي متعلق به خطوط هوايي پگاسوس را به مقصد شهر سوشي روسيه بربايد، دستگير كردند.
  به گزارش خبرگزاري دوغان، اين فرد كه مظنون به بمب گذاري نيز هست، يك تبعه اوكرايني است كه قصد داشت اين هواپيماي ترك را به مقصد شهر محل برگزاري بازي هاي المپيك زمستاني 2014 بربايد، اما نيروهاي ويژه ارتش، با به پرواز درآوردن سريع يك فروند جنگنده اف-16، از اين هواپيما خواستند تا جت مسافربري پگاسوس را تا رسيدن به استانبول رهگيري كند.
  بر اساس اين گزارش، هواپيماي خطوط هوايي پگاسوس از فرودگاه خاركوف در اوكراين عازم استانبول بود كه با تهديد اين فرد هواپيما ربا مواجه شد.
  اين گزارش حاكي است: فرد مذكور براي انجام تحقيقات به نهادهاي امنيتي برده شده است، اما يك مقام مسوول در فرودگاه صابيحا گوكچن به خبرنگاران گفت: اين امر صحت ندارد.
  گفته مي شود اين فرد به علت مصرف مشروبات الكلي حالت عادي نداشت، اما خدمه بوئينگ 800-737 خطوط هوايي پگاسوس، با انجام اقدامات رواني بر روي اين فرد، وي را آرام و متعاقد كردند تا اجازه دهد هواپيما در فرودگاه صابيحا گوكچن به زمين نشيند.
  يك مقام مسوول در وزارت حمل و نقل تركيه گفت: تهديد به بمب گذاري انجام شده بود و اين امر تاييد مي شود، اما خوشبختانه با درايت مهمانداران هواپيما، 110 مسافر اين پرواز به سلامت به زمين نشستند.
  وي افزود: تيم هاي امنيتي در حال بررسي دقيق موضوع هستند و اطلاعات تكميلي، از طريق رسانه ها در اختيار عموم قرار خواهد گرفت.


  اخبار بین الملل
  #1 ارسال شده در تاريخ February 19th, 2014 در ساعت 17:13:51

 2. The Following User Says Thank You to سید عماد رضوی For This Useful Post:

  B727 (October 15th, 2014)

???? ??? ????? ? ??????

 • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
 • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
 • ??? ????????? ???? ????? ????.
 • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0