بسمه تعالی
با سلام

تعدادی زیادی از پروازهای داخلی هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران تا روز جمعه به رغم سرما و یخبندان در فرودگاه مهرآباد با تلاش شبانه روزی کارکنان این شرکت انجام شده است و پیش بینی می شود با توجه به تغییر وضعیت آب و هوایی سایر پروازهای برنامه ای هما نیز با تأثیر پذیری از این وضعیت در ساعات آینده با کندی انجام شود.واحد مرکزی خبر ، روابط عمومی هما اعلام کردذ : از سوی دیگر با وجود مشکلات مشابه در فرودگاه امام خمینی (ره) در روزهای گذشته پروازهای بین المللی "هما" با کندی انجام و با پیگیری مداوم مسئولان هما سبب شد تا وضعیت پروازهای بین المللی این شرکت در دو روز گذشته به حالت طبیعی بازگردد.

در همین خصوص پروازهای لندن ، آمستردام ، کلن ، کوآلالامپور ، هامبورگ ، کپنهاگ ، دوبی ، مسکو ، پاریس ، فرانکفورت ، بمبئی و گوتنبرگ در روز بیستم دی ماه طبق برنامه از فرودگاه امام خمینی (ره)‌ انجام شد.

پروازهای بین المللی امروز 719 استانبول ، 735 ژنو، 733 پاریس ، 721 فرانکفورت ، 810 بمبئی ، 840 کوآلالامپور نیز طبق زمانبندی انجام شد.

همچنین برغم وجود شرایط یادشده با تلاش کارکنان هما در واحدهای عملیاتی و خدمات فرودگاهی و مهندسی و تعمیرات خوشبختانه تمام پروازهای حجاج این شرکت از دو فرودگاه مدینه و جده به کشور انجام شده است.

با توجه به شرایط جوی کنونی به مسافران پروازهای هما توصیه می شود قبل از عزیمت به فرودگاه با شماره تلفن 46625151 اداره کل روابط عمومی هما و یا با اطلاعات پرواز فرودگاه مهرآباد و فرودگاه حضرت امام خمینی (ره) ارتباط برقرار کنند

منبع: واحد مرکزی خبر