برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

???? 1 ?? 3 123 ??????????
????? ?????: ?? 1 ?? 10 ?? 27
dqw
  1. aero95000 ?????? ??
    aero95000

هوانورد عادی - گروهبان یکم
    November 2012
    OIIA
    96
    تعداد تشکر : 3

hot تاپیک جامع PMDG 777

سلام خدمت سیمر های گرامی .

خب همون طور که می دونید چند وقتی هست که جدیدترین محصول شرکت یعنی 777 به بازار اومده و خب تا به امروز هنوز مورد استفاده ما نیست یعنی البته ما نمتونیم ازش استفاده کنیم چون دادن 90دلار واسه ی ما مقدور نیست اما هدف من از ایجاد این تاپیک اینه که من چند سالی هست که در زمینه ی کرک کار می کنم و تا حالا چند الحاقی رو کرک کردم اما راجع به این باید بگم فوق العاده پیچیده تر از سایر محصولات شرکته به نحوی که قابل کرک نیست ولی از اونجایی که کلا ما ایرونی ها تو این زمینه ها تخصص بالایی داریم خواستم یه کمکی از شما بگیرم ببینم ایا شما روش یا متد خاصی بلدید ؟ راستی اگه ابزار تازه و مفیدی که بتونه به این کار کمک کنه رو هم پیشنهاد بدین لطفا ممنون
    #1 ارسال شده در تاريخ February 26th, 2014 در ساعت 18:51:41

2. iran.aseman ?????? ??
    iran.aseman
    هوانورد نیمه فعال-سرگرد
    January 2013
    OIAD
    489
    تعداد تشکر : 561
    ارسال هاي وبلاگ : 1

??? ??? پاسخ: تاپیک جامع PMDG 777

??? ??? ????? ???? ???? aero95000 ????? ??? ??

خب همون طور که می دونید چند وقتی هست که جدیدترین محصول شرکت یعنی 777 به بازار اومده و خب تا به امروز هنوز مورد استفاده ما نیست یعنی البته ما نمتونیم ازش استفاده کنیم چون دادن 90دلار واسه ی ما مقدور نیست اما هدف من از ایجاد این تاپیک اینه که من چند سالی هست که در زمینه ی کرک کار می کنم و تا حالا چند الحاقی رو کرک کردم اما راجع به این باید بگم فوق العاده پیچیده تر از سایر محصولات شرکته به نحوی که قابل کرک نیست ولی از اونجایی که کلا ما ایرونی ها تو این زمینه ها تخصص بالایی داریم خواستم یه کمکی از شما بگیرم ببینم ایا شما روش یا متد خاصی بلدید ؟ راستی اگه ابزار تازه و مفیدی که بتونه به این کار کمک کنه رو هم پیشنهاد بدین لطفا ممنون

سلام
    برادر از اون وقتی که محصول اصلی ـش اومد دنبال کرکش بودم تا الان شاید 3یا4 تا کرک متفاوت از جاهای مختلف گیر اورم ... فایده نداره...یا چرخ نداره یا پنل ناقصه....
    نمی خواد نا امیدتون کنم اما من خیلی براش تلاش کردم به جایی نرسید...
    بهترین گزینه رو بهتون پیشنهاد می کنم برید بخرید (اگه خیلی خیلی خیلی تمایل دارید) و خودتون رو راحت کنید.
    OIAD

#2 ارسال شده در تاريخ February 26th, 2014 در ساعت 19:08:22

3. aero95000 ?????? ??
    aero95000

November 2012
    OIIA
    96

??? ??? ????? ???? ???? iran.aseman ????? ??? ??
    سلامبرادر از اون وقتی که محصول اصلی ـش اومد دنبال کرکش بودم تا الان شاید 3یا4 تا کرک متفاوت از جاهای مختلف گیر اورم ... فایده نداره...یا چرخ نداره یا پنل ناقصه....نمی خواد نا امیدتون کنم اما من خیلی براش تلاش کردم به جایی نرسید...بهترین گزینه رو بهتون پیشنهاد می کنم برید بخرید (اگه خیلی خیلی خیلی تمایل دارید) و خودتون رو راحت کنید.
    سلام برادر ما قراره اينجا كرك بسازيم نه اينكه پيدا كنيم تو اين زمينه منظورم بود
    #3 ارسال شده در تاريخ February 26th, 2014 در ساعت 19:24:37

4. The Following User Says Thank You to aero95000 For This Useful Post:

FPSDoug (February 26th, 2014)

5. FPSDoug ?????? ??
    FPSDoug
    هوانورد نیمه فعال-استوار یکم
    October 2013
    OIMM
    177
    تعداد تشکر : 272
    ارسال هاي وبلاگ : 1

سلام برادر ما قراره اينجا كرك بسازيم نه اينكه پيدا كنيم تو اين زمينه منظورم بود
    دادا دلت خوشه komu نتونسته هک کنه ما هک کنیم بعد

,The best music
    ,The best Guitarist
    ,The best Drummer
    ,The best Vocalist
    The Greatest Rock band of all time, LED ZEPPELIN
    VGA MSI AMD Radeon HD R6870 CPU Intel Core i7 970 @ 4.2GHz RAM 8GB (4GBX2) 1066 Geil HDD Samsung 840 Series SSD 128GB + 1TB Seagate Mainboard Asus Rampage II Extreme Mouse Razer Deathadder Keyboard Razer Anansi Gaming-Devices Genius F-23 Joystick

#4 ارسال شده در تاريخ February 26th, 2014 در ساعت 21:11:44

6. aero95000 ?????? ??
    aero95000

November 2012
    OIIA
    96

داداش komu اصلا کرکر نیست یعنی اصل این کاره نیست اون روش کارش اینه که محصولات رو میخره و تفاوتشون رو پید می کنه و به اصلاح کرک می کنه ولی نمیتونه بدون داشتن محصول اورجینال اونا رو کرک کنه بعدشم دادا چرا خودت دس کم میگیری مگه ما چمونه همون کرکی رو که komu بهش رسیده من هم بهش رسیدم خب باید روش کار بشه
    #5 ارسال شده در تاريخ February 26th, 2014 در ساعت 21:48:07

7. The Following 2 Users Say Thank You to aero95000 For This Useful Post:

amir_tara67 (September 19th, 2014), FPSDoug (February 26th, 2014)

8. mohamadheidarikhoei ?????? ??
    mohamadheidarikhoei
    January 2014
    iran
    143
    تعداد تشکر : 23

دوست عزیز میشه اون چند الحاقی را که کرک فرمودین معرفی یا در سایتی آپلود بفرمایید تا ما هم بتونیم ازشون استفاده کنیم.،در زمینه t7 شرکت PMDG هم باید عرض کنم دلیل کرک سخت این محصول و ورژن 1.3 شرکت cs استفاده از یک واسطه در ارائه محصول است که امکان کرک این محصول را در حد 0 کرده است.ضمنا خرید این محصولات برای ما ایرانیان اگر غیر ممکن نباشه لااقل سخت...
    در زمینه اینکه kumo کرکر نیست هم به هیچ وجه باهاتون موافق نیستم حتما کرک Maddog را چک بفرمایید!!
    #6 ارسال شده در تاريخ February 27th, 2014 در ساعت 10:02:56

9. aero95000 ?????? ??
    aero95000

November 2012
    OIIA
    96

سلام برادر گرامی با این حرفتون که امکان کرک این محصول 0 است مخالفم چون دیگه کرکش از ویندوز مایکروسافت که سخت تر نیست راستی من چند محصول مثل همین cs 777 v1.3 رو کرک کردم و در ضمن باید بگم که 747 pmdg رو هم کرک کردم به طوری که موقع نصب الحاقیاتش مثل LCF و 747-8 مشکل نداره و کاملا درست کار میکنه و مثل سایر کرک شده هاش نیست و اگه خواستید میتونم براتون اپلود کنم و درباره ی komu هم بعدا تو پ.خ توضیح خواهم داد.
    #7 ارسال شده در تاريخ February 27th, 2014 در ساعت 11:34:33

10. magid123 ?????? ??
    magid123
    هوانورد نیمه فعال-سرهنگ دوم
    March 2013
    بغل خونه همسایمون
    625
    تعداد تشکر : 495

سلام برادر گرامی با این حرفتون که امکان کرک این محصول 0 است مخالفم چون دیگه کرکش از ویندوز مایکروسافت که سخت تر نیست راستی من چند محصول مثل همین cs 777 v1.3 رو کرک کردم و در ضمن باید بگم که 747 pmdg رو هم کرک کردم به طوری که موقع نصب الحاقیاتش مثل LCF و 747-8 مشکل نداره و کاملا درست کار میکنه و مثل سایر کرک شده هاش نیست و اگه خواستید میتونم براتون اپلود کنم و درباره ی komu هم بعدا تو پ.خ توضیح خواهم داد.
    برادر اون کرکی که میگید باسه pmdg هست رو میتونید بدید

اطلاعات کامپیوتر شما
    #8 ارسال شده در تاريخ February 27th, 2014 در ساعت 12:36:36

11. mohamadheidarikhoei ?????? ??
    mohamadheidarikhoei
    January 2014
    iran
    143
    تعداد تشکر : 23

واقعا اگر این طوره بنده شخصا به احترام شما کلاه از سر بر میدارم و بهتون تبریک میگم از طرف خودم.و ازتون می خوام لااقل کرک CS V1.3 را برای بنده بفرستید .
    #9 ارسال شده در تاريخ February 27th, 2014 در ساعت 13:03:32

12. aero95000 ?????? ??
    aero95000

November 2012
    OIIA
    96

باشه تا فردا قرار میدم
    #10 ارسال شده در تاريخ February 27th, 2014 در ساعت 17:25:50

???? 1 ?? 3 123 ??????????

??????? ?????

1. اموزش کامل pmdg 747
    ???? pilot 747 ?? ????? اموزش شبیه ساز پرواز سری X
    ????: 13
    ????? ?????: October 3rd, 2014, 08:19:44
  2. ** کرک PMDG 777 رسید **
    ???? iran.aseman ?? ????? الحاقی های سری X
    ????: 5
    ????? ?????: January 8th, 2014, 16:39:14
  3. pmdg 747-8 برای fsx
    ???? magid123 ?? ????? الحاقی های سری X
    ????: 1
    ????? ?????: September 11th, 2013, 19:05:11
  4. مشکل در نصب pmdg 747 وpmdg MD 11
    ???? iran.aseman ?? ????? سوالات از شبيه ساز پرواز
    ????: 5
    ????? ?????: July 13th, 2013, 23:15:01
  5. دانلود 744 PMDG همراه با راهنمای نصب
    ???? Hero Flight ?? ????? الحاقی های سری X
    ????: 0
    ????? ?????: November 15th, 2012, 12:42:54

???? ??? ????? ? ??????

• ??? ????????? ????? ????? ????? ????
  • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
  • ??? ????????? ???? ????? ????.
  • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
  •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran

Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0