برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 3 ?? 3
dqw
  1. mahan1355 ?????? ??
    mahan1355
    هوانورد عادی - سرباز صفر
    August 2013
    theran
    2
    تعداد تشکر : 0

??? ??? نیاز به راهنمایی اساتید

با عرض سلام و خسته نباشید
    من هم مثل خیلی از دوستان از بچگی عاشق هواپیما و خلبانی بودم و هستم .خداشاهده الان که 36 ساله شدم هر وقت صدای هواپیما را میشنوم محال ممکن است که برای دیدن ان هواپیمارویم را به اسمان نکنم و به خلبان ان هواپیما حسادت نکنم و برای داشتن پروازی ارام برایش دعا نکنم.هر وقت به فرودگاه میروم به روح مادر و پدرم به قدری محو دیدن هواپیماها میشوم که تا الان دوبار پروازم را از دست داده ام بله کمی غیرقابل باور است اما خدارو شاهد میگیرم که عشق من به هواپیما و پرواز خیلی بیش از این حرفها است.حال میگویید چرا خلبان نشدم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ جواب:در سن 16 سالگی ضربه ای به چشم راستم وارد شد که باعث ضعیف شدن ان چشمم شد و مجبور به استفاده از عینک شدم در ان زمان میگفتند که افراد عینکی نمیتوانند وارد دانشکده خلبانی شوند همین شد که با ارزویم خداحافظی کردم و علی رغم میل در رشته حسابداری تحصیل کردم و لیسانسم را گرفتم ولی هیچ وقت در رابطه با رشته تحصیلیم فعالیت نکردم چون علاقه ای به ان نداشتم فقط لیسانس گرفتم!هنوز که هنوز است عشق پرواز و اون لباس شیک خلبانان بر دلم مانده هنوز که هنوز است وقتی سوار بر هواپیما میشوم از لحظه لحظه و ثانیه ثانیه پروازم لذت میبرم و به همه گفته ام که ارزویم این است که روزی در اسمان و در حال پرواز جان به جان افرین تسلیم کنم .ایا لذتی بالاتر از پرواز وجود دارد؟ ایا احساس غرور و لذتی بالاتر از ، از زمین کندن این غول های آهنی (هواپیماهای مسافربری)وجود دارد؟ لذت بودن در ابرها،لذت دیدن زمین از ان بالا و...... شاید برای افرادی لذاتی بالاتر از موارد مورد اشاره من باشد اما برای من هیچ لذتی بالاتر از انها نیست.
    مدتیست در سایتها میخوانم که جهت اموزش پرواز با هواپیماهای فوق سبک مانند RG و Century حساسیت زیادی در ارتباط با مسائل پزشکی وجود ندارد حال سوال من از اساتید محترم این است که ایا باتوجه به اینکه من معاینات چشم پزشکی خود را جهت دریافت گواهینامه رانندگی(خودرو) پاس کرده ام و مشکلی جهت دریافت گواهینامه رانندگی نداشتم ایا معاینات چشم پزشکی جهت اموزش خلبانی از معاینات چشم پزشکی راهنمایی و رانندگی سختگیرانه تر است؟ایا امکان رد شدن من در این معاینات وجود دارد؟ من خلبان با عینک طبی هم دیده ام میشه لطف بفرمایید که تا چه درجه ای از ضعف چشمها مشکلی در این معاینات ایجاد نمیکند؟لازم بذکر میدانم که منظور من خلبانی هواپیماهای مسافربری نیست بلکه منظورم خلبانی هواپیماهای فوق سبک است دوست دارم قبل از مرگم پرواز را به عنوان یک خلبان تجربه کنم دوست دارم حتی یکبار هم شده کنترل هواپیمایی بر عهده من باشد.ایا باتوجه به توضیحاتی که خدمتتان عرض کردم میتوانم به این ارزوی بزرگم جامه عمل بپوشانم؟
    بی صبرانه منتظر پاسخ شما استید و دوستان محترم هستم
    موفق و شادکام باشید
    ?????? ???? mahan1355 : April 13th, 2014 ?? ???? 00:06:01
    #1 ارسال شده در تاريخ April 12th, 2014 در ساعت 23:59:29

2. The Following 4 Users Say Thank You to mahan1355 For This Useful Post:

امیررضا (April 13th, 2014), Farhan (April 13th, 2014), yasin135 (April 13th, 2014), سينا حمزانلويي (April 13th, 2014)

3. yasin135 ?????? ??
    yasin135
    هوانورد نیمه فعال-استوار یکم
    January 2014
    tehran
    146
    تعداد تشکر : 288

??? ??? پاسخ: نیاز به راهنمایی اساتید

سلام برادر...خوبید....برای خلبانی civil یا غیرنظامی دید چشم باید حد اقل 8-8 باشه....یه سر به اینجا بزن کامل توضیح داده شده به صورت جامع و شامل و کامل.آموزشگاه خلبانی فوق سبک سيروس، پاراگلايدر، هواپيما تک موتوره، کايت موتوردار

در ضمن برادر من عشق واقعی فقط زمانی یا چیزیه که تو اون لباس خدا ازت راضی باشه و برا خدا قشنگ باشه....هر چی خدا تقدیر کرده باشه ما با همت خودمون بهش میرسیم یا بنا به تدبیر الهی به اون نمیرسیم....
    یا علی...التماس دعا...
    #2 ارسال شده در تاريخ April 13th, 2014 در ساعت 01:16:39

4. The Following 2 Users Say Thank You to yasin135 For This Useful Post:

امیررضا (April 13th, 2014), Farhan (April 13th, 2014)

5. mahan1355 ?????? ??
    mahan1355
    هوانورد عادی - سرباز صفر
    August 2013
    theran
    2
    تعداد تشکر : 0

??? ??? پاسخ: نیاز به راهنمایی اساتید

??? ??? ????? ???? ???? yasin135 ????? ??? ??
    سلام برادر...خوبید....برای خلبانی civil یا غیرنظامی دید چشم باید حد اقل 8-8 باشه....یه سر به اینجا بزن کامل توضیح داده شده به صورت جامع و شامل و کامل.آموزشگاه خلبانی فوق سبک سيروس، پاراگلايدر، هواپيما تک موتوره، کايت موتوردار

در ضمن برادر من عشق واقعی فقط زمانی یا چیزیه که تو اون لباس خدا ازت راضی باشه و برا خدا قشنگ باشه....هر چی خدا تقدیر کرده باشه ما با همت خودمون بهش میرسیم یا بنا به تدبیر الهی به اون نمیرسیم....
    یا علی...التماس دعا...
    با عرض سلام خدمت شما برادر عزیز و گرامی
    از راهنمایی شما کمال تشکر را دارم و از خداوند منان ارزوی موفقیت و شادکامی شما را دارم
    #3 ارسال شده در تاريخ April 13th, 2014 در ساعت 14:00:19

6. The Following 2 Users Say Thank You to mahan1355 For This Useful Post:

امیررضا (April 13th, 2014), yasin135 (April 13th, 2014)

???? ??? ????? ? ??????

• ??? ????????? ????? ????? ????? ????
  • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
  • ??? ????????? ???? ????? ????.
  • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
  •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran

Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0