برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 2 ?? 2
dqw
  1. OIII ?????? ??
    OIII

هوانورد عادی - گروهبان یکم
    April 2013
    TRN
    92
    تعداد تشکر : 961

hot 8 ساعت پرواز هواپیماها از فرودگاه لس‌آنجلس در یک تصویر

مایک کلی در مورد این عکس می‌گوید:

در این عکس تقریبا تمام پرواز‌های خروجی و تعداد کمی از پروازهای ورودی قابل مشاهده هستند. من تقریبا تمام روز را آنجا گذراندم و بیش از 8 ساعت هم صرف کار روی این عکس در محیط فتوشاپ کردم. البته برای اینکه در نهایت عکس جذابی داشته باشم بعضی از زاویه‌ها را تغییر داده‌ام اما در مجموع اکثر هواپیما‌ها همان‌طوری هستند که اگر خود شما در فرودگاه حضور داشتید، مشاهده می کردید. دو باند پروازی وجود دارد که از هر دو برای پرواز هواپیماها استفاده می‌شود که هر کدام با توجه به اندازه هواپیماها مورد استفاده قرار می‌گیرند. اگر به سمت راست برج مراقبت دقت کنید من حتی سعی کردم بعضی از هواپیماهای در حال ورود به فرودگاه را هم به تصویر بکشم.

عشق است بر آسمان پريدن / هر لحظه به هر نفس دريدن

گـفتـم كـه دلـا مبــاركت بــاد / بــر حلقه عــاشقان رسيـدن
    #1 ارسال شده در تاريخ April 13th, 2014 در ساعت 16:34:59

2. The Following 11 Users Say Thank You to OIII For This Useful Post:

ali af (April 21st, 2014), B727 (April 18th, 2014), baran92 (April 13th, 2014), farzad.r (April 13th, 2014), khabardad (April 28th, 2014), mohsen heydarkhani (December 13th, 2014), mojtabarahmani (April 13th, 2014), pakradm (April 22nd, 2014), REZAAKBARIASBAGH (April 13th, 2014), taghiete (April 18th, 2014), محمد تقی طباطبایی (April 13th, 2014)

3. REZAAKBARIASBAGH ?????? ??
    REZAAKBARIASBAGH
    هوانورد نیمه فعال-ستوان یکم
    August 2013
    خونمون
    340
    تعداد تشکر : 309

??? ??? پاسخ: 8 ساعت پرواز هواپیماها از فرودگاه لس‌آنجلس در یک تصویر

خیلی ممنون
    عالی بود!!
    ​که با این درد اگر در بند درمانند...در مانند.
    #2 ارسال شده در تاريخ April 13th, 2014 در ساعت 17:14:59

4. The Following 2 Users Say Thank You to REZAAKBARIASBAGH For This Useful Post:

ali af (April 21st, 2014), B727 (April 18th, 2014)

???? ??? ????? ? ??????

• ??? ????????? ????? ????? ????? ????
  • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
  • ??? ????????? ???? ????? ????.
  • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
  •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran

Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0