برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 1 ?? 1
dqw
  1. nokia206 ?????? ??
    nokia206
    هوانورد عادی - سرباز یکم
    January 2014
    ارومیه
    15
    تعداد تشکر : 6

new_1 مشکل گرافیک شبیه ساز x

سلام دوستان خسته نباشید عرضم به حضورتون که وقتی توی آپارات به کلیپهای شبیه ساز پرواز نگاه میکنیم که در حین انجام پرواز از محیط فیلمبرداری شده میبینیم که از داخل هواپیما فیلمبرداری شده که دوربین از یکی از پنجره های هواپیما به بیرون نگاه میکنه و صدای مسافرها شنیده میشه که حرف میزنن،سرفه میکنن،بالاخره افکت های طبیعی صدا وجود داره
    من در حین پرواز و در انواع هواپیماها انواع دید ها را امتحان کردم که از جاهای مختلفی میشه به هواپیما یا به بیرون نگاه کرد (دکمه های s و A و ...) امتحان کردم ولی نتونستم اونجوری نگاه کنم نمیدونم برنامه هم داره یا نه...که بعدا روش نصب کنی
    صدای مسافرین هم که نرم افزار fs passenger رو نصب کردم ولی خبری نیست
    این جریانش چیه؟؟؟
    #1 ارسال شده در تاريخ April 26th, 2014 در ساعت 15:08:49

2. The Following 3 Users Say Thank You to nokia206 For This Useful Post:

benfm (April 30th, 2014), cp amirhossein (April 26th, 2014), Mahanair1042 (September 8th, 2014)

???? ??? ????? ? ??????

• ??? ????????? ????? ????? ????? ????
  • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
  • ??? ????????? ???? ????? ????.
  • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
  •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran

Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0