برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 1 ?? 1
dqw
 1. baran92 ?????? ??
  baran92
  هوانورد عادی-استوار دوم
  February 2014
  MHD
  109
  تعداد تشکر : 669
  Thanked 622 Times in 109 Posts

  new_news برقراري دو پرواز جديد در مسير تهران-يزد

  در راستاي ارائه خدمات پروازي بهتر به مسافران و پاسخ به تقاضاي برقراري پرواز پايان هفته در مسير يزد- تهران، از دهم ارديبهشت ماه دو پرواز در اين مسير افزوده مي‌شود.

  به‌ گزارش روابط عمومي سازمان هواپيمايي كشوري ، با توجه به كاهش تعدادي از پروازهاي صبحگاهي فرودگاه يزد، شركت هواپيمايي نفت اقدام به برقراري دو پرواز در مسير يزد-تهران كرد.اين پروازها قرار است از روز دهم ارديبهشت ماه برقرار و به‌طور هفتگي در روزهاي چهارشنبه و جمعه انجام شود.

  بر اين اساس؛ شركت هواپيمايي نفت دو بار در هفته در روزهاي چهارشنبه ساعت19:20 از تهران و در ساعت 20:50 از يزد و در روزهاي جمعه از تهران ساعت 18:30 و در ساعت 20:00 از فرودگاه يزد به‌صورت رفت و برگشت پرواز در مسير مذكور را انجام مي‌دهد .سعداله وطن‌خواه مديركل فرودگاه‌هاي استان يزد با اعلام اين خبر گفت: مذاكرات با برخي از شركت‌هاي هواپيمايي به‌عمل آمده است و اميدواريم دو پرواز ديگر نيز از اول خردادماه در مسير تهران-يزد-تهران داير شود.

  گفتني است؛ در حال حاضر در بعضي از ايام هفته روزانه شش پرواز در مسير تهران-يزد-تهران و هفت پرواز در مسير يزد –مشهد-يزد انجام مي‌شود.  منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
  ?????? ???? baran92 : May 5th, 2014 ?? ???? 12:43:44
  در آسمان خوبي ها پرواز كن, پرواز كن تا اوج و حتي بالاتر از آن براي آسمان سقفي متصور نيست....


  #1 ارسال شده در تاريخ May 5th, 2014 در ساعت 12:42:25

???? ??? ????? ? ??????

 • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
 • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
 • ??? ????????? ???? ????? ????.
 • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0