برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 1 ?? 1
dqw
 1. baran92 ?????? ??
  baran92
  هوانورد عادی-استوار دوم
  February 2014
  MHD
  109
  تعداد تشکر : 669
  Thanked 622 Times in 109 Posts

  new_2 احتمال واگذاری هواپیماهای قشم اير به دولت

  پرونده دارایی‌های بابک زنجانی یکی پس از دیگری گشوده می‌شود و یکی پس از دیگری اموال او بابت بدهی‌هایش به دولت واگذار می‌شود. حالا هم قرار است هواپیمایی قشم ایر بابت بدهی‌هایش به دولت واگذار شود.


  حدود یک ماه پیش نیز خبرهایی مبنی بر احتمال واگذاری قشم‌ایر به دولت منتشر شده بود اما به نظر می‌رسد که این‌بار این موضوع جدی‌تری از گذشته دنبال می‌شود. حالا پس از سفر هیات قوه قضاییه به کشورهای آسیای میانه برای شناسایی اموال بابک زنجانی در آن کشورها که موفقیت‌آمیز هم بوده است نوبت قشم ایر است که زنجانی آن را در سال ۱۳۸۸ بابت بدهی مدیرعامل این شرکت خرید و از آن سال به بعد قشم‌ایر با مدیریت او و مدیرعاملی طاهری اداره شد.


  این خبر دیروز از سوی علیرضا جهانگیریان، رییس سازمان هواپیمایی اعلام شد. وی در در گفت‌وگو با آنا با بیان اینکه احتمال واگذاری شرکت هواپیمایی قشم ایر به دولت وجود دارد، گفت: سازمان هواپیمایی در این جریان دخالتی ندارد و دادستانی در این جریان تصمیم می‌گیرد اما احتمال واگذاری این شرکت به دولت وجود دارد.
  اما در این راستا حفظ‌الله آطاهریان، مدیرعامل قشم‌ایر در گفت‌وگو با فارس درباره واگذاری این شرکت هواپیمایی به دولت بابت بدهی بابک زنجانی، گفت: بنده هیچ اطلاعی از این موضوع ندارم؛ اجرای این موضوع در حیطه اختیارات من نیست و مرتبط با قانونگذار است.


  وی با بیان اینکه قشم‌ایر با هماهنگی کامل سازمان هواپیمایی و وزارت راه و شهرسازی راه‌اندازی شده است، افزود: هر چه مقامات کشور تصمیم‌گیری کنند، ما مطیع و تابع هستیم و من فقط یک عامل اجرایی هستم.


  مدیرعامل قشم‌ایر ادامه داد: رییس سازمان هواپیمایی کشوری قطعاً به عنوان یک فرد دولتی، اطلاعات بیشتری در این باره دارد، اینجانب به عنوان مدیرعامل قشم‌ایر و بخش خصوصی، وظیفه عملیاتی و پروازی خود را انجام می‌دهم.


  آطاهریان اضافه کرد: قطعا چنین موار‌دی نظیر واگذاری این ایرلاین به دولت بابت بدهی سرمایه‌گذار، در حیطه فعالیت دادستانی است، اما بالاخره افرادی از دادستانی هم پیش ما هستند، کنترل می‌کنند، مساعدت می‌کنند، ولی درباره واگذاری شرکت به دولت هیچ اطلاعی ندارم.
  وی اظهار داشت: در این ایرلاین اشتغال‌زایی برای بیش از ۸۰۰ نفر به طور مستقیم فراهم شده است و ماهیانه به این افراد حقوق می‌دهیم و بازار کار خوبی است که برای عده‌ یی از همین مردم فراهم شده است؛ اما دیگر مسائل سرمایه‌گذار، خارج از این حیطه است....  منبع: روزنامه اعتماد
  در آسمان خوبي ها پرواز كن, پرواز كن تا اوج و حتي بالاتر از آن براي آسمان سقفي متصور نيست....


  #1 ارسال شده در تاريخ May 12th, 2014 در ساعت 16:21:45

 2. The Following 8 Users Say Thank You to baran92 For This Useful Post:

  ali001 (May 13th, 2014), امیررضا (May 12th, 2014), Dream Bird (May 13th, 2014), Esmaiel_F4 (May 19th, 2014), farzad.r (May 12th, 2014), Mohammadme (May 12th, 2014), omidair (May 12th, 2014), pakradm (May 17th, 2014)

???? ??? ????? ? ??????

 • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
 • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
 • ??? ????????? ???? ????? ????.
 • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0