برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 2 ?? 2
dqw
 1. sirius ?????? ??
  sirius
  هوانورد نیمه فعال-استوار یکم
  October 2007
  zahedan
  171
  تعداد تشکر : 35
  Thanked 161 Times in 61 Posts

  ??? ??? ظرفیت ناوگان شرکت کاسپین دو برابر می‌شود

  مدیرعامل شرکت هواپیمایی کاسپین گفت: با خرید پنج فروند هواپیمای جدید، ظرفیت ناوگان کاسپین به دو برابر افزایش خواهد یافت.

  اصغر رزاقی در گفت‌وگو با خبرنگار راه خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، اظهار کرد: حدود یک ماه پیش یک فروند بوئینگ MِDرا خریداری و به ناوگان این شرکت اضافه کردیم. همچنین تا 15 روز آینده یک فروند بوئینگ 737 وارد ناوگان کاسپین خواهد شد.

  وی با اشاره به اینکه خرید سه فروند توپولوف نیز در برنامه‌های کاسپین قرار دارد، گفت: یک فروند آن خریداری شده است و برای دو فروند هواپیمای توپولوف دیگر در حال انجام مذاکرات و نهایی کردن قرارداد آنها هستیم تا در دو ماه آینده به ناوگان این شرکت اضافه شود.

  رزاقی خاطرنشان کرد: با خرید این تعداد هواپیما ظرفیت ناوگان کاسپین دو برابر خواهد شد که بیشترین توسعه را در میان ایرلاین‌های کشور انجام داده‌ایم.


  وی گفت: در این زمینه حمایت‌های خوبی از سوی مسوولان امر برای خرید این هواپیما به عمل آمده است.

  مدیرعامل کاسپین درباره‌ی شرایط نامساعد جوی روزهای اخیر و لغو پروازها نیز تصریح کرد: در شرایط نامساعد جوی در چند روز گذشته، حداقل توانستیم 80 درصد تعهدات خود را انجام دهیم و مسافران را جابه‌جا کنیم اما در برخی موارد به علت شرایط نامساعد جوی برای حفظ جان مسافران، پروازها لغو یا با تاخیر انجام می‌گرفتند.

  رزاقی در پایان خاطرنشان کرد: در حال حاضر وضعیت پروازها عادی است و هزینه بلیت مسافرانی که پرواز آنها لغو شد، به آنها به طور کامل بازگردانده شده است.
  #1 ارسال شده در تاريخ January 16th, 2008 در ساعت 11:05:15

 2. sadegh-777 ?????? ??
  sadegh-777
  هوانورد عادی - گروهبان سوم
  December 2007
  35
  تعداد تشکر : 0
  Thanked 20 Times in 9 Posts

  ??? ??? RE: ظرفیت ناوگان شرکت کاسپین دو برابر می‌شود

  امیدوارم 737 که میخوان بگیرن خیلی قدیمی نباشه.احتمالا هم این هواپیما رو میزاره تو خط بین المللی.چون الان کاسپین تحت فشار هست چون برای پروازای بین المللیش داره از TU 154 اسفاده میکنه.و این امر باعث شده تا از کشور های مختلف به اونها اعتراض وارد شه تا در هواپیماهاشون تجدید نظر کنن.
  #2 ارسال شده در تاريخ January 16th, 2008 در ساعت 14:40:40

????? ????? ??? ?????

???? ??? ????? ? ??????

 • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
 • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
 • ??? ????????? ???? ????? ????.
 • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0