برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 3 ?? 3
dqw
 1. sirius ?????? ??
  sirius
  هوانورد نیمه فعال-استوار یکم
  October 2007
  zahedan
  171
  تعداد تشکر : 35
  Thanked 161 Times in 61 Posts

  ??? ??? منبع پیشرانش اشیائ پرنده ناشناس از کجا تأمین میشود ؟

  منبع پیشرانش اشیائ پرنده ناشناس از کجا تأمین میشود ؟

  بشقاب پرنده ها را به عنوان موجوداتی که هستند اما ماهیت انها نا مشخص است می شناسیم و به حرکات عجیب و غریبی که از خود به جای میزارند مایه تعجب همگان است اگاه هستیم . حرکات زیگزاگی ،طی کردن مسیری زاویه ای ،نور خیره کننده (این نور به هنگام شتاب گرفتن جسم بیشتر می شود )تغییر نور به رنگهای دیگر و....
  اما بشقاب پرنده ها (ufo)ها از کجا امده اند ؟اگر به منظومه ی شمسی خودمان نگاهی بیندازیم به دلایلی امکان حیات پیشرفته در ان مهیا نیست ومی بینیم که وقتی بخواهیم غیر از خورشید به نزدیکترین ستاره دیر سفر کنیم حداقل 4سال نوری باید در راه باشیم .حال اگر بپنداریم که در سیاراتی که به دور این ستاره در گردشند امکان حیات وجود داشته باشد و موجودات ان به حد تکامل رسیده و به زمین مسافرت کرده اند از چه تکنولوژیی برای اینکه مسیر به این طولانی را بپیمایند استفاده کرده اند ؟ یا به نوعی دیگر نیروی پیشرانشی که از ان استفاده کرده اند از چه منبعی تأمین می شود ؟
  هنگامی که در مورد fuoها مطالع می کنیم می بینیم که در همه مشاهداتی که توسط شهود انجام گرفته جسم از خود نور خیره کننده ای ساطع می کند که این نور به هنگام شتاب جسم بیشتر می شود . حال سوال این است که ایا این نور می تواند به عنوان منبع پیشرانش جسم مورد استفاده قرار گیرد ؟
  اگر در این جسم از نور یا به نوعی دیگر از فوتون به عنوان منبع پیشرانش استفاده شود طرز کار و مزایای ان چگونه است؟
  بنا به نسبیت اینشتین زمان در جسمی که با سرعت نور در حرکت است کند تر از زمان در جسم ساکن می گذرد .فوتون این امکان را به جسم می دهد تا به سرعت نور برسد .به احتمال زیا در ufoها از موتور های فوتونی استفاده شده است .
  موتور های فوتونی بر اثر شار نیرومندی از کوانتوم های تابشی الکترومانتیک که فوتون نامیده میشود به حرکت در می اید . مزیت اصلی استفاده از فوتون به عنوان عامل متحرکه در ufo ها این است که سرعت خروجی انها 300000کیلومتر در ثانیه است بنا بر این ufoها از نظر تصوری تا سرعت نزدیک به سرعت نور شتاب میگیرند .بر اسس این اصل میتوان طرحهایی برای موتور ufoها در نظر گرفت .مثلآبر اثر تصادم الکترونها با ضد ذره ها متناظر یعنی وزیترونها و انهدام انها فوتون به وجود مباید که طی ان ماده تبدیل به تابش گاما میشود . یا می توان چند مشعل پلاسمایی در اطراف ufo در نظر گرفت تا نوری با دمای 150000درجه سانتیگراد تولید کند یا که واکنش گرما هستهای کنترل شده ای را به کار گرفت.
  در این طرحها ufo به سرعتی نزدیک به سرکت نور میرسد اما بر اسس نظیریه نسبیت هر گاه جسم به سرعت نور برسد جرمجسم نیز افزایش می یابد یعنی:

  m0جرم اولیه mجرم نهایی vسرعت جسم مادی و c سرعت نور است .
  اگر سرعت جسم به سرعت نور برسد جرم جسم نیز به بی نهایت می رسد .برای اینکه از افزایش جرم جلوگیری شود می توان در ufoیک ژنراتور موهوم ،یک میدان دافعه بوجود اورد .این میدان که از نظر وسعت محدود است ،چنان فرض شده که هرگاه تمام جرم در جهت عکس ژنراتور با نیروی fحرکت نماید برابر خواهد بود با حاصل جرمmدر ارزش میدان دافعه در نقطه مفروض. برای اینکه با اصول اساسی در تضاد نباشیم ،فرض میکنیم انرژی که احتمالآبه جرم های دفع شده انتفال یافته است باید به ژنراتور میدان دافعه داده شود و این ژنراتور یک نیروی واکنشی برابر و جهت عکس نتیجه روی محیط اطراف متحمل خواهد شد اعمال نماید .
  این زنراتور کمک میکند تا :
  1. هرگاه وزن رو به افزایش رود نیروهای قابل توجهی توسط یک میدان بسیار ضعیف تولید می شود . مثلآ:در فضائی مکعب شکل با طول هر ضلع 10mبوجود اوردن میدان دافعه ای معادل 1%وزن زمینی موجب پدید امدن نیروی واکنشی برابر با 20تن خواهد شد . اگر چنین باشد ،پس ufo قادر به افزایش سرعت شدید تری از پائین به بالا برای دور تر شدن از زمین هستند تا از بالا به پائین .
  2. در مورد قوانین ائرودینامیکی ufoهاست .
  در حقیقت می توان به استفاده از دستگاه دافعه فرضی جهت کنار زدن مولکولهای هوا که در مسیر شیئی پرنده قرار دارند فکر کرد .در این شرایط دستگاه در حباب نسبی خلأ که به دنبال خود می کنند حرکت می کند . و این نتیجه مهم زیر را در بر دارد .
  اینکه نه امواج صدا و نه امواج شوک اور تولید خواهد شد زیرا قشر های متوالی هوا بر روی همدیگر بدون قطع ناگهانی ،حرکت می کنند و تصادمی با دیواره دستگاه بوجود نمی اورند و این امر باعث گرم نشدن دستگاه خواهد شد وبه ufo امکان میدهد تا به سرعتهای فراتر از حد تکنولوژی دیوار دمائی دست یابد .
  حال سوال اساسی این است که کاگر ufoها به این تکنولوژی دست یافته و موفق سده اند ایا انسان نیز میتواند از این تکنولوژی برای سفر بهکهکشانهای دیگر استفاده کند ؟
  منبع:مقالات مهندسی هوافضا
  #1 ارسال شده در تاريخ January 16th, 2008 در ساعت 11:20:59

 2. arash_khanbashi ?????? ??
  arash_khanbashi
  هوانورد نیمه فعال-استوار یکم
  September 2007
  175
  تعداد تشکر : 0
  Thanked 141 Times in 65 Posts

  ??? ??? RE: منبع پیشرانش اشیائ پرنده ناشناس از کجا تأمین میشود ؟

  sirus عزیز با تشکر و ادای احترام.
  راستش در ابتدا وجود و یا عدم وجود ufo یا Unknown Flying Objects را باید مورد بحث قرار داد با توجه به اینکه NASA ماهیت چنین چیزی را تایید نکرده.
  #2 ارسال شده در تاريخ January 16th, 2008 در ساعت 12:22:03

 3. sirius ?????? ??
  sirius
  هوانورد نیمه فعال-استوار یکم
  October 2007
  zahedan
  171
  تعداد تشکر : 35
  Thanked 161 Times in 61 Posts

  ??? ??? RE: منبع پیشرانش اشیائ پرنده ناشناس از کجا تأمین میشود ؟

  با عرض سلام خدمت آرش
  من هدفم از این ارسال این بود که ملت یه چیزی یاد بگیرند و موضوع علمی جالب و زیبایی که هم فیزیک وهم هوافضا رو در بر میگیره
  ممنون از کمک شما بخاطر معرفی کردن ufo
  #3 ارسال شده در تاريخ January 16th, 2008 در ساعت 14:22:50

????? ????? ??? ?????

???? ??? ????? ? ??????

 • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
 • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
 • ??? ????????? ???? ????? ????.
 • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0