برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 4 ?? 4
dqw
 1. سید عماد رضوی ?????? ??
  سید عماد رضوی
  هوانورد نیمه فعال-سرگرد
  September 2013
  قزوین
  541
  تعداد تشکر : 808
  Thanked 1,583 Times in 443 Posts

  ??? ??? 1500 خلبان در کشور بیکار هستند

  1500 خلبان در کشور بیکار هستند

  تهران- ایرنا- کاپیتان شهبازی با اظهار تاسف از کوتاهی مدیران هوایی کشور طی 30 سال گذشته، اظهار کرد: در حال حاضر یک هزار و 500 خلبان بیکار در کشور وجود دارد.

  ˈهوشنگ شهبازیˈ خلبان شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران است که در سانحهٔ هوایی 26 مهر ماه 1390در پرواز مسکو - تهران هواپیمای بوئینگ 727 را بدون چرخ دماغه، در فرودگاه مهرآباد به سلامت بر زمین نشاند.

  به گزارش خبرگزاری فارس، شهبازی ظهر چهارشنبه در سومین کنفرانس ملی تصادفات جاده ای کشور در دانشگاه آزاد اسلامی زنجان با ابراز خرسندی از حضور در استان زنجان و جمع دانشجویان این استان اظهار کرد: برگزاری این همایش به منظور بررسی مشکلات موجود در زمینه حمل و نقل صورت گرفته است.

  وی با بیان اینکه این همایش ها به منظور نجات جان یک نفر برگزار شده است، اضافه کرد: این موضوع یکی از دغدغه های کشور است و ما در تلاش هستیم که با انجام این اقدامات جان افراد را نجات دهیم.

  کاپیتان شهبازی با اشاره به برخی از اقدامات انجام شده در زمینه کاهش تلفات جاده ای و نجات جان افراد تصریح کرد: ما فقط در مورد مشکلات صحبت می کنیم، ولی باید برای این امر چاره ای اندیشیده شود.

  وی با اظهار تاسف از وجود 18 هزار تلفات در نتیجه تصادفات جاده ای اضافه کرد: نباید از اینکه 24 هزار تلفات به 18 هزار رسیده خوشحال باشیم، بلکه باید این میزان را هم کاهش دهیم، چرا که در بسیاری از کشورها این تعداد کمتر از پنج هزار نفر است.

  کاپیتان شهبازی با بیان اینکه ما در نقاط مختلف کشور فقط در تلاش برای جاگذاری دوربین هستیم، بیان کرد: باید فرهنگ رانندگی در کشور اصلاح شود، نه اینکه فقط جریمه کنیم و کنترل سرعت صورت گیرد.

  وی گفت: در حال حاضر در جاده های کشور سرعت پراید با یک ماشین شاسی بلند یکی است، ولی در هیچ جای منطق این عمل درست نیست.

  وی خاطر نشان کرد: مشکل ما این است که کلیات را رها کرده و به جزئیات می پردازیم.

  کاپیتان شهبازی با اشاره به اینکه توسعه پایدار یک کشور امکان پذیر نیست، مگر با حمل و نقل ریلی اضافه کرد: در مطالعات انجام شده بر این امر اشاره و تاکید شده است.

  وی با اشاره به اینکه در سه سال گذشته هیچ حادثه هوایی در کشور رخ نداده است، گفت: آخرین حادثه هواییکشور مربوط به حادثه هواپیمای من بود که خوشبختانه هیچ تلفاتی نداشت.

  کاپیتان شهبازی با بیان اینکه در حال حاضر در تمام کشورهای جهان سومی و کشورهایی که رشد کرده اند، بیشترین بودجه عمرانی خود را برای زیرساخت ریلی و قطارهایی که با سرعت 300 تا 450 کیلومتر در ساعتهستند؛ گذاشته اند، تصریح کرد: هواپیما و ریل ایمن ترین وسیله حمل و نقل برای هر کشور محسوب شده و توسعه پایدار محسوب می شوند.

  وی با بیان اینکه متاسفانه مدیران هوانوردی ما در 30 سال گذشته یا عمل نکرده اند و یا کوتاهی در این زمینه صورت گرفته است، بیان کرد: باید تحریم هوانوردی شکسته شود.

  کاپیتان شهبازی با اشاره به تحریم های مالی کشور و اختلافات کشورها و فشارهای سیاسی وارد بر کشور اضافه کرد: این ها مهم نیست، اگر پول یک کشور را برایش محدودیت ایجاد کنند، ولی در هیچ جای دنیا تحت هیچ شرایطی افراد حق ندارند، حیات انسان را مورد تهدید و تحریم قرار دهند.

  وی خاطر نشان کرد: این حرف کوروش کبیر است و حتی در سر در سازمان ملل نیز این موضوع وجود دارد.

  کاپیتان شهبازی با بیان اینکه تلاش همه سازمان های جهانی بر اساس منشور موجود نجات جان انسان است، اضافه کرد: اصلا سازمان ملل برای همین به وجود آمده است.

  وی با اظهار تاسف از اینکه کشورهای زورمند مثل آمریکا و عدم دفاع مدیران کشور و عدم کارکرد آنها به خاطر اینکه دفاع از این مسئله نکردند، افزود: ما حقوق هوانوردی بین الملل داریم، ولی مدیران ما از این موضوع دفاع نکردند و به همین خاطر ما تحریم شدیم.

  وی با اشاره به اینکه حتی یکی از شرکت هایی که نسبت به ارائه خدمات در زمینه تجهیزات هوایی می کند، نیز کشور ما را تحریم کرده است، بیان کرد: امیدواریم در دولت تدبیر و امید از حقوق ملت ایران دفاع شود.

  کاپیتان شهبازی با اشاره به مذاکرات هسته ای بیان کرد: نخستین چیزی که قرار است در نتیجه مذاکرات آزاد شود، هوانوردی است و امیدواریم این مشکل به زودی حل شود.

  وی در ادامه با ارائه گزارشی از تعداد فرودگاه های استان اضافه کرد: در حال حاضر 57 فرودگاه در کشور داریم که 55 مورد آن وبال گردن دولت بوده و از اعتبارات دولتی استفاده می کنند.

  کاپیتان شهبازی همچنین با اشاره به بیکار بودن یک هزار و 500 خلبان در کشور تصریح کرد: ما باید الان 500 هواپیما در کشور داشته باشیم.

  وی با اظهار تاسف از بیکار بودن این تعداد خلبان مذکور در کشور اضافه کرد: مدیریت در این زمینه حرف اول را می زند و باید در این راستا تلاش لازم را انجام دهیم.
  #1 ارسال شده در تاريخ May 22nd, 2014 در ساعت 12:59:09

 2. The Following 6 Users Say Thank You to سید عماد رضوی For This Useful Post:

  baran92 (May 23rd, 2014), Mehdi.M (August 5th, 2014), setare aseman (August 3rd, 2014), yasin135 (May 22nd, 2014), ژنرال (June 10th, 2014), سجیل (August 6th, 2014)

 3. ژنرال ?????? ??
  ژنرال

  هوانورد عادی - گروهبان یکم
  February 2014
  IR
  69
  تعداد تشکر : 103
  Thanked 236 Times in 64 Posts

  ??? ??? پاسخ: 1500 خلبان در کشور بیکار هستند

  درود بر شما دوست عزيز
  فارغ از تحريم هايي كه تقريبا همه عرصه ها را برايمان تنگ كرده اند،مشكلات داخلي ماست كه تمامي ندارند و البته اين مشكل نيست،بلكه مشكل جاييست كه ما هنوز كه هنوز است با وجود امكانات فراوان نميتوانيم مشكلات خود را در سطح داخلي حل نماييم.
  در مورد خلبانان بيكار نيز جمله معروف هر كسي جيب خودش را ميسنجد كاملا صادق است،وقتي ايرلانر كافي و همين طور ظرفيت استخدام وجود ندارد،چطور اين اجازه به مدارس و موسسات آموزش خلباني داده ميشود كه خلبان تحويل هواپيمايي كشور دهند؟ وقتي خلبان مازاد داريم چرا هنوز هم درهاي اين آموزشگاه ها باز است؟ اگر قضيه فقط عشق به پرواز است و درآمد مطرح نيست(كه صد البته اين طور نيست) چرا اين آمار را رسمي ميكنيم؟
  در مورد تصادفات هم بايد گفت باز نميتوانيم با مشكلاتمان كنار بياييم،ما صنعت مونتاژ هم به زور داريم،چطور ميخواهيم به خودمان بقبولانيم كه خودروهاي ما فارغ از استاندارد قابل استفاده اند؟(آن هم با قيمت هاي فضايي)
  اينها براي ما تبديل به عادت شده است و بزرگان نيز گفته اند كه ترك عادت موجب مرض است
  پرواز را با پرواز آغاز نمي كنند...
  #2 ارسال شده در تاريخ June 10th, 2014 در ساعت 05:46:33

 4. The Following 6 Users Say Thank You to ژنرال For This Useful Post:

  **امیرمحمد** (July 25th, 2014), Ali Pilot (June 10th, 2014), Mehdi.M (August 5th, 2014), setare aseman (August 3rd, 2014), yasin135 (June 11th, 2014), شوق پرواز (June 10th, 2014)

 5. **امیرمحمد** ?????? ??
  **امیرمحمد**

  هوانورد عادی - گروهبان یکم
  July 2014
  بجنورد
  88
  تعداد تشکر : 14
  Thanked 103 Times in 41 Posts

  ??? ??? پاسخ: 1500 خلبان در کشور بیکار هستند

  البته باید بگم کسی عاشق خلبانی نباشه به هیچ جایی نمی رسه کسانی که بیکارند فقط به خاطر پولش اومدن پولللللل
  #3 ارسال شده در تاريخ August 2nd, 2014 در ساعت 09:52:42

 6. The Following 2 Users Say Thank You to **امیرمحمد** For This Useful Post:

  pilotmilad (August 2nd, 2014), setare aseman (August 3rd, 2014)

 7. Mehdi.M ?????? ??
  Mehdi.M
  هوانورد نیمه فعال-سروان
  July 2013
  Isf
  428
  تعداد تشکر : 1,067
  Thanked 376 Times in 187 Posts
  ارسال هاي وبلاگ : 1

  ??? ??? پاسخ: 1500 خلبان در کشور بیکار هستند

  ??? ??? ????? ???? ???? **امیرمحمد** ????? ??? ??
  البته باید بگم کسی عاشق خلبانی نباشه به هیچ جایی نمی رسه کسانی که بیکارند فقط به خاطر پولش اومدن پولللللل
  با سلام
  این صحیح که باید علاقه وجود داشته باشد اما به نظر من این حرف شما کاملا اشتباه است که افراد بیکار علاقه ای نداشته و بخاطر پولش اومدن چرا که یعنی اصلا کاری وجود دارد که بخواهیم از علاقه و .... حرفی بزنیم.
  #4 ارسال شده در تاريخ August 5th, 2014 در ساعت 20:34:21

 8. The Following User Says Thank You to Mehdi.M For This Useful Post:

  jasonbourne (August 5th, 2014)

???? ??? ????? ? ??????

 • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
 • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
 • ??? ????????? ???? ????? ????.
 • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0