برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 2 ?? 2
dqw
  1. aref888878 ?????? ??
    aref888878
    هوانورد عادی - سرباز یکم
    August 2013
    mashhad
    9
    تعداد تشکر : 3

Question خوندن ناقص دوره ppl

سلام دوستان.من میخوام دروس خلبانی رو خارج بخونم تو کانادا.(هم مدرک معتبر تر هم پرداخت راحت تر) اما گفتم برا اینکه وقتمو بیهوده هدر ندم(وقتی تو ایرانم) برم دوره ppl رو فقط گراندشو بخونم بدون ساعت پروازی بعد برم اونجا ادامه.به نظرتون میشه؟میتونم فقط گراند ppl رو بگیرم تو ایران بعد پرواز هاشو تو خارج برم؟اگه بشه خیلی خوبه.بعد cpl و ir رو از همون اول اونجا میرم.
    به نظرتون اینکارو بکنم یا فعلا برم اویونیک بخونم؟نیازمند هر چه سریع تر راهنماییتون هستم.دفترچه علمی کاربردی داره میاد باید به زودی برم ثبت نام.
    #1 ارسال شده در تاريخ June 18th, 2014 در ساعت 02:36:23

2. kamy_f ?????? ??
    kamy_f
    هوانورد نیمه فعال-ستوان سوم
    April 2010
    YVR
    208
    تعداد تشکر : 9
    ارسال هاي وبلاگ : 4

??? ??? پاسخ: خوندن ناقص دوره ppl

در صورتی که مدرکتون کامل نباشد، ( حتی برای تبدیل) مورد قبول نیست و ارزشی ندارد و باید دوباره دورها را بگذرونید و امتحان بدهید.
    #2 ارسال شده در تاريخ June 18th, 2014 در ساعت 10:39:00

3. The Following User Says Thank You to kamy_f For This Useful Post:

pakradm (June 18th, 2014)

???? ??? ????? ? ??????

• ??? ????????? ????? ????? ????? ????
  • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
  • ??? ????????? ???? ????? ????.
  • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
  •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran

Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0