برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 1 ?? 1
dqw
 1. baran92 ?????? ??
  baran92
  هوانورد عادی-استوار دوم
  February 2014
  MHD
  109
  تعداد تشکر : 669
  Thanked 622 Times in 109 Posts

  new_1 احداث فرودگاه دوم برای مشهد

  (تیک آف - Takeoff.ir) - ˈمحمدعلی ایلخانیˈ روز چهارشنبه در آیین تودیع و معارفه مدیرکل جدید فرودگاه های خراسان رضوی افزود: در کشور54 فرودگاه داریم که اداره و راهبری آن ها از سوی این شرکت انجام می شود.

  وی گفت: از طریق این فرودگاه ها در سال گذشته 43 میلیون مسافر جابه جا شدند که افزون بر 50 درصد آن مربوط به مشهد و دو فرودگاه تهران است.

  وی بیان کرد: 13میلیون و 500هزار مسافر از فرودگاه مهرآباد، هفت میلیون و 800 هزار نفر از فرودگاه مشهد و پنج میلیون نفر دیگر از طریق فرودگاه امام (ره) در تهران جابه جا شدند.

  وی با تاکید بر اهمیت فرودگاه مشهد گفت: اقدامات توسعه ای در این مجموعه طی چهار گذشته موجب افزایش 100 درصدی سطح خدمات آن شده است چنانکه در سال 89 مجموعه مسافر جابه جا شده از این فرودگاه سه میلیون و 900 هزار نفر بود که در سال 92 به هفت میلیون و 800 هزار نفر رسید.

  ایلخانی افزود: با توجه به حجم تقاضای رو به افزایش سفر به مشهد و به منظور ساخت فرودگاه جدید در این شهر مقدس، هفته گذشته توافقی با یک شرکت دولتی چینی به امضا رسید.

  وی گفت: این فرودگاه در اراضی جدیدی که از طریق استان در اختیار شرکت فرودگاه های استان قرار می گیرد به صورت فاینانس از محل منابع مالی جمهوری اسلامی ایران که در اختیار چین است با ظرفیت پذیرش مطلوب مسافر داخلی و خارجی و پایانه بار مناسب ساخته می شود.

  وی ادامه داد: هم اینک عمده پرواز فرودگاه های شهید هاشمی نژاد از روی شهر می گذرد و مزاحمت هایی برای مردم دارد، ضمن آنکه در کنار پیگیری ساخت فرودگاه جدید، موضوع گسترش فرودگاه فعلی و بارانداز آن و همچنین گسترش پایانه پروازهای داخلی همچنان پیگیری می شود.

  به گفته وی، بدین منظور امسال 350 میلیارد ریال اعتبار برای کارهای جاری و عمرانی فرودگاه مشهد در نظر گرفته شده است.

  این مسوول افزود: در این میان یک شرکت فرانسوی هم آمادگی و تمایل خود را برای ساخت فرودگاه جدید مشهد به صورت BOT اعلام کرده است.

  وی گفت: با روند رشد کنونی مشهد ، ایجاد یک فرودگاه جدید ضرورتی اساسی است که بستر را برای ارائه خدمات به زائران و آسان سازی رفت و آمدها به این کلانشهر مذهبی فراهم کند.

  وی در ادامه با اشاره به فرودگاه امام (ره) تهران افزود: این مجموعه سومین فرودگاه بزرگ دنیا به لحاظ گستره است و اهتمام ما بر گسترش و ارایه خدمات مناسب و مطلوب به همه مردم ایران زمین است.
  در آسمان خوبي ها پرواز كن, پرواز كن تا اوج و حتي بالاتر از آن براي آسمان سقفي متصور نيست....


  #1 ارسال شده در تاريخ June 24th, 2014 در ساعت 12:35:50

 2. The Following 6 Users Say Thank You to baran92 For This Useful Post:

  EP-IBL (June 24th, 2014), EP-MMA (June 24th, 2014), Ferdowsi (June 24th, 2014), IRIAF F-14A (June 24th, 2014), mamad pilot123 (June 24th, 2014), Mehdi.M (June 25th, 2014)

???? ??? ????? ? ??????

 • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
 • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
 • ??? ????????? ???? ????? ????.
 • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0